Nalezeno 33 výsledků hledání

Zpět

od Silesia
čtvrtek 1. 8. 2013, 23:04:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dotaz pro ty co čekají, až jejich dětská láska vyroste

Hezký večer Moniko. Co říkají odborníci netuším a tak Vám povím co si myslím já. Já svému současnému objektu zájmu /není to vyvážená láska v dospělém slova smyslu a lepší pojmenování mě češtinsky nenapadá/ zatím nevím, zda mu v době jeho psychické zralosti sdělím, že jsem do něj byl zamilován (budu ...
od Dan
pátek 2. 8. 2013, 17:05:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj Moniko, a i za sebe děkuju za tvůj přínos k diskuzi i příklad zkušeností tvého kamaráda, i když je to trochu z jiného "oboru". Ale i ten obor se dá zobecnit na mezilidské vztahy, kamarádství, erotickou přitažlivost, lásku. Je hezké vidět, že si i někdo, koho se to přímo netýká, takové otázky kl...
od Dan
pátek 2. 8. 2013, 17:47:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

pro Kuba: Může to znít alibisticky, ale částečně mám zkušenost s tím, že jsem se jaksi svým odstupem k malému klukovi, který se se mnou snažil skamarádit, tak trochu mohl ublížit. Respektive, mohl jsem pro něj něco udělat, ale neodvážil jsem se a radši jsem ho od sebe odstrčil, svým způsobem to mělo...
od Dan
pátek 2. 8. 2013, 18:39:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

pro Moniku: Škoda, že nejsi zaregistrovaná, rád bych ti za ten příspěvek dal like heh. I pro mě je podstatné, když se bavíme o jakémkoliv tématu souvisejícím s kontaktem pedofila a dítěte, v první řadě se zamýšlet nad pohledem dítěte, jeho možnými variantami, druhotně pak na pohledu pedofila, který ...
od Dan
pondělí 5. 8. 2013, 13:27:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ono asi i chápeš, proč je pro nás tahle otázka palčivá, a já zas doufám chápu, proč může být palčivá pro rodiče. Eliminace veškerých rizik by podle mě skutečně znamenala, aby se pedofil kontaktu s dětmi striktně vyhýbal. Což nejde absolutně - bude děti potkávat na ulici apod. ale tam kde to může ovl...
od Dan
pondělí 5. 8. 2013, 14:48:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pro rozvinutí tématu, já si třeba teď kladu otázku, myslím, že byla výš taky naznačena. Je rizikovou situací, aby byl pedofil sám s dítětem v místnosti, nebo s ním prostě takto trávil čas osamoceně? Nebo jaksi, je to slušné, aby něco takového probíhalo, třebas i v situaci, kdy někteří zúčastnění o d...
od Dan
pondělí 5. 8. 2013, 14:55:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Kaszi promiň, jen si dovolím zmínit, že tímhle dováděním Moničiny teze do extrému - absolutní vyhýbání se dětem anebo ještě lépe sebevražda, její názor na věc trochu znevažuješ. Já si nechám od ženy a matky rád poradit, respektive si svoje pozice vyjasnit. Protože o diskuzi s rodiči to taky celé hod...
od Silesia
úterý 6. 8. 2013, 10:38:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj tak po delsi době opět za sebe. Já mám svůj objekt zájmu vždy na prvním místě. On je ten kdo určuje jestli spolu jsme nebo ne a on bude také určovat jak dlouho spolu budeme. Láska naše má vždy právo na svobodný život a my pokud máme možnost s ní trávit čas, můžeme ji využít. V obecném slova smy...
od Kasz
úterý 6. 8. 2013, 12:52:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Na druhou stranu, Mr_Xguarde, to zdůvodnění... že menší riziko hrozí od pedofila, co má nějaké kamarádské vztahy s dětmi. Víme, že u mnoha pedofilů to s tím psychickým stavem funguje tak, jak píšeš, ale obhajovat tím "nárok" pedofilů na kontakt s dětmi... to neobstojí. Psychicky zdravý pedofil by mě...
od Dan
úterý 6. 8. 2013, 12:56:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Moniko, ještě jednou dík za tvůj pohled zornicí rodiče (právě nyní trochu otázku rodičů dítěte řeším a jsou to pro mě praktické informace) a taky za pochopení, i z tvých osobních zkušeností, jak je těžké nemoct být s tím, koho máme rádi. Sám na to někdy narazím v komunikaci s přáteli - heterosexuály...
od Dan
úterý 6. 8. 2013, 13:07:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

pro Kasz: Souhlas, je trochu těžké vydefinovat to "psychické zdraví" ale vnímám ho asi jako určitou míru vyrovnanosti, stability a hlavně sebeovládání, něco o co musí každý pedofil usilovat (jasně jasně každý člověk by měl, ale bavíme se o pedofilech a u nich v tomto tématu je to jaksi urgentnější)....
od Silesia
úterý 6. 8. 2013, 14:28:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj moniko, ano Bruno stejně jako ostatní je ten kdo určuje jak dlouho s ním budu moci být. Nemám jak a ani nechci vynucovat si jeho přítomnost. Mám ho nadevse rád, chci aby jeho bolesti byly raději mými, ale přijde čas, kdy už ho to, co mu nabízím nebude připadat tak skvělé,nové zábavné a asi půjd...
od Kasz
úterý 6. 8. 2013, 14:58:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Většina lidí ví, jaká rizika hrozí, ale některá rizika se právě na základě mýtů a předsudků zveličují.
od MarkM
středa 7. 8. 2013, 15:04:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj Moniko, je pravda, že by bylo úplně nejideálnější, kdybych mohl strávit zbytek života s mojí dětskou láskou. Co se týká přiznání opravdu nevím, jak by to bylo. Záleželo by na milion okolnostech. Určitě by to neprobíhalo tak, že bych na ní zničeho nic např. ve 20 letech vybaf, že jí miluju a že ...
od Dan
středa 7. 8. 2013, 15:29:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

pro Moniku: Mohu trochu naznačit. Přece jenom, kdyby čirou náhodou si tento příspěvek oni rodiče přečetli, nechtěl bych, aby se jich nějak dotklo, že veřejně ventiluju to, co jsme si řekli mezi čtyřma očima. Po svěření se otci chlapce, které bylo musím přiznat iniciováno z jeho strany (zeptal se mě ...
od Silesia
středa 7. 8. 2013, 17:33:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Moniko, netroufám si tvrdit, že vztahy prožíváme hloubjeji než jiná skupina. Na to nemám ojektivni tvrdá data ani vlastní zkušenost. Jsem boylover a kluci se mi prostě líbí mnohem víc než kdokli jiný. Je to fakt, nezměním ho, musím se tedy jen naučit akceptovat možnosti jež mi společnost ponechává k...
od Silesia
čtvrtek 8. 8. 2013, 18:43:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

díky za reakce :-) před pár dny jsem si nedovedla představit, že bych svoje dítě nechala stýkat s pedofilem po těch diskuzích s vámi, zejména s Danielem, Silesiou a Markem mi už ta představa tak absurdní nepřipadá Moniko mi budeme rádi korektně diskutovat. Nebudu tvrdit že naše orientace nemá svá ú...
od Dan
neděle 18. 8. 2013, 15:28:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Dojmy z pochodu Prague Pride

Festivalu Prague Pride jsem fandil od začátku, ztotožňoval jsem se s cíli iniciativ, které se okolo festivalu točí (třeba petice za možnost adoptovat dítě registrovaného partnera), jen jsem si stále nebyl jistý, zda mohu tento festival považovat i za svůj. Festival sexuálních menšin, ano i já jsem s...
od simgiran
úterý 20. 8. 2013, 21:37:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

(údajné) Trestní oznámení na pedfilní propagandu

Trestní oznámení na pedfilní propagandu (Ondrejkartak.blogspot.cz) Již přes rok jsem skryt ve své noře a jako správný normalizační chalupář se věnuji rodině a zajímá mně toliko jak mi zobou slepice. Nehledávám užitečným demonstrovat na ulici a být k dispozici fotoaparátům estébáků. Byl jsem však nu...
od Dan
středa 21. 8. 2013, 14:29:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: (údajné) Trestní oznámení na pedfilní propagandu

Moniko, jako vždy to popisuješ naprosto přesně. Někdo si i v našich příspěvcích najde jen to, co se mu hodí, což je ale i docela těžké, takže to jednoduše zfoukne tak, že stejně lžeme a jde nám o sex s dětmi. Jenže za našimi aktivitami nejsou jenom slova, které jde označit za lživé, ale i činy, kter...