Nalezeno 13 výsledků hledání

Zpět

od kredenc
pátek 6. 9. 2013, 15:07:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zdravím!

Volám sa Martin momentálne mám 18 rokov a bývam v jednej malej Slovenskej dedinke na Západnom Slovensku :D to že ma okrem dospelych žien vzrušujú aj podstatne mladšie/menšie prislušníčky opačného pohlavia som zistil, asi 2 roky dozadu. Možno na rozdiel od inych pedofilov, som s tym nemal veľky probl...
od kredenc
pátek 6. 9. 2013, 16:33:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zdravím!

Ono to začalo jednou cestou autobusom do školy (ešte na začiatku strednej), prisadla si raz ku mne jedna piatačka kedže bol plny autobus. Cesta chvílku trvá a zdala sa mi že je dosť vystrašená/v pomykove, tak som sa k nej prihovoril, spýtal sa jej do ktorej triedy chodí a tak.. Nepovedala prečo je s...
od kredenc
čtvrtek 10. 10. 2013, 5:04:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Mrazivá noc (poviedka)

Keď som končil základku, ma písanie veľmi bavilo. Písal som všetko, poviedky, básne, dokonca som mal rozpísané dve knihy.. Ale ten ošiaľ na konci základnej školy opadol a všetky tie zapísané zošity, papiere a súbory skončili v koši. No ako som tu zbadal sekciu vlastná tvorba, tak ma napadlo oprášiť ...
od kredenc
neděle 12. 1. 2014, 16:59:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nevysvetlitelná spomienka

Už pár dní mi behá hlavou jedna spomienka na malú príhodku čo sa mi stala, ale 5 rokov dozadu, čiže keď som mal 14 a najviac so mňou lomcovala puberta. Naša základna škola bola rozdelená na 1 stupeň (1-4 ročnik) a 2 stupeň (5-9 ročnik). Malej skupine z našej triedy prave skončila hodina ktorú sme ma...
od kredenc
sobota 31. 5. 2014, 9:51:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: What exactly is pedophilia?

Anyone know any country with free speech? I hate my country, I hate the EU. I don't know about the freedom of speech but Japan looks to me as a good country. :) very ahead in all aspects (from technological to live priorities). Very peacful and clean too. And the best part that many women look like...
od kredenc
neděle 20. 7. 2014, 21:02:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ahoj

Veľmi dojimavy príbeh Pája vytaj na fore. Som stary ako ty a aj moji rodičia su tiež rozvedeny a na otca mám rovnaky názor ako ty. On síce moc nikoho nebil ale urobil horšie veci. S tym vzťahom so starším dievčaťom no neviem neviem. Ak k nim nič necítiš tak to určite dlho nevydrží.. A navyše ako tu ...
od kredenc
pátek 12. 9. 2014, 23:35:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Bezmoc, která se nedá změnit

Ja som tiež dlho uvažoval čo si do tej kolonky dať.. kedže sme na pedofilnej stranke dal som si od 3 čo je naozaj tá spodná hranica po 15 čo je hranica akejsi sexualnej zrelosti. No páčia sa mi dievčatká/ženy od 3-?. Páčia sa mi aj 40tničky ak sú zachovalé. Napr. za poslednú dobu sa mi veľmi páčia m...
od kredenc
úterý 7. 4. 2015, 21:11:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mladym mužom sa páčia teenegerky

Tak Plyšáček to sú už i 14-16 ročné v tejto dobe :D ale presne i to mne vadí na mnohych ženách. Nieje nad tie úprimne pohlady, prirodzené správanie, čistú tváričku, obyčajne oblečené dievčatko. Bez omietky, čierneho obočia, vystrihov, cigarety v paprči a slovníkom ako v 5 cenovej. Namyslenym správan...
od kredenc
pondělí 15. 6. 2015, 15:03:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Väčšina pedofilov drží svoju uchylku na úzde (aktuality.sk)

http://www.aktuality.sk/clanok/277098/sexuolog-drviva-vacsina-pedofilov-drzi-svoju-uchylku-na-uzde/

Troška ma štve zrušenie diskusie :D ale ako poznám aktuality a zakomplexovanych jedincov na pokeci čo neboli 2 mesiace von z bytu nič uváženia hodné tam nebolo, no chcel som sa aspoň pobaviť :D
od kredenc
středa 5. 8. 2015, 14:19:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Mathias bohužial takto to nieje len s pedofiliou, ale s nespočetnym množstvom inych tém. Je to veľmi smutné. To čo si myslí väčšina je hlúposť pretože každa poblematika sa dá preskúmať do hlbky. Danú problematiku ale nemôže ovládať každý, práve naopak väčšina nevie o tom nič alebo len nesprávne info...
od kredenc
úterý 24. 5. 2016, 21:13:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Domáce zvieratko

K pedofílii často patrí i samota. Podľa vás domáce zvieratko či už pes, mačka alebo hocičo iné je dobré riešenie v prípade samoty? Pýtam sa pretože v najlepších prípadoch tu také zvieratko pobudne max. 15 rokov. Často menej a následna strata môže byť veľmi bolestivá. Máte niejaké domáce zvieratká a ...
od kredenc
neděle 5. 2. 2017, 0:11:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mimozemšťania

Určite verím že niekde vo vesmíre existuje vyspelý život. Aj niečo vyspelejšie ako ľudia. Vesmír má nepredstavitelné rozmery. Miliardy galáxii v ktorých sú miliardy hviezd, ktoré obiehajú biliony planét. Nehovoriac o hypotéze že náš vesnír je len jeden z mnoha (?miliárd?) vesmírov. Keď sa ale nad tý...