Nalezeno 17 výsledků hledání

Zpět

od malou
středa 23. 10. 2013, 20:55:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdyz to deti chteji

Ja si pamatuji ze kdyz jsem byl pubertak tak jsem byl s nasimy znamimy na koupalisti.Byly tam i 2 jejich dcerky.ta starsi asi 4 leta se zacala porad prede mnou predvadet a svou pipku davala porad pred muj oblicej,dokonce se i chvylemy opirala o me zada,pricemz se snazila porad dat do blizkosti meho ...
od malou
úterý 17. 12. 2013, 21:08:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kontroverzni filmy

Neměly by být i kontroverzní filmy "Tři ořížky pro popelku" kde říká jeden z princů:"Tam na stromě je malá holka".Ten druhý princ říká něco jako "neopeřené pískle".Ne,nevidím za vším pedofilii,ale tohle je jasná pedofilněsexistická dvojsmyslná :D hláška. Ten druhý film je "Mrazík".Vždyt tam Ivan hon...
od malou
čtvrtek 13. 2. 2014, 22:40:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Je tohle normalni?

Myslite si,ze tohle doopravdy dela nebo to jen hraje?Jinak to video neni spatne,ja jsem taky pro kazdou vylomeninu dobry *laugh* .

Prosim,muzete to ulozit na prispevky z youtube,ja jsem to tam chtel dat ale nejak se mi to objevilo tady.diky
od malou
pátek 22. 8. 2014, 16:56:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jsem zamilovaný

Ahoj Lidičky, Byl jsem letos v srpnu na jezeře a poznal jsem tam jednu rodinku ze Saska-no příž otce s dcerkou. Ona se jmenovala Madeleine a ted je jí 9. Prvně jsem si lehl vedle nich a nechal všechno osudu, jestli se sněmi seznámím nebo ne. Ona byla strašně roztomilá a nosila tátovi mušle z jezera....
od malou
středa 24. 9. 2014, 16:41:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nejste oprávněn číst toto fórum
od malou
pátek 10. 10. 2014, 15:36:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

od malou
pátek 5. 12. 2014, 16:37:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

od malou
pátek 16. 1. 2015, 16:41:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mazlíte se s dětmi?

Co se týče vůně z pusinky, tak preferuji vyčištěné zoubky. Někdy to je překvapivý puch. Líbání na krk je již erotika - tak si to hlídej, Malou. Jinak já miluji rozpálené krky. Co se týče vůně - někdy na krku nesmírně voní. Někdy na jejich krku cítím i poněkud jiný dívčí orgán. Buďto je to způsobeno...
od malou
pondělí 2. 2. 2015, 16:11:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Když se dětem ubližuje a je někdy násilí správné?

Jak byste se zachovaly kdyby se vedle vás hádaly sousedi a děti by byly u toho a šel by z toho bytu křik?To už se mě párkrát stalo a musím se přiznat že na jednu stranu jsem chtěl u nich zazvonit či zaklepat aby se uklidnily ale na druhou jsem váhal a myslel jsem si že se třeba časem uklidní. Většin...
od malou
středa 18. 3. 2015, 15:45:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Děti na tahu

Mám respekt ze všech zdejších lidí,protože jsou jste docela fajn ale plyšáčku,tohle musím napsat-využij svojí energie někde kde je to skutečně třeba-pomoz týraným dětem či zvířátúm. Měl by ses zajímat jestli jsou štastné děti tvých sousedú nebo v tvojem okolí a někdo jim neubližuje. Ta holčička se d...
od malou
pátek 3. 4. 2015, 16:29:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Veselé Velikonoce

A holčičky *girl_blum* šlehejte jen jemně :) . Možná pojedu s bráchem k jeho dceři ale ještě to není jisté.
od malou
úterý 14. 4. 2015, 15:24:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: České propedofilní hity

Nevím jestli to byl nápad Karla Gotta nazpívat tuhle písen *kissed* Ale od té doby co o něm vím,že má rád i holčičky,tak je my sympatický.

https://www.youtube.com/watch?v=c7pri7IqX5I

:)
od malou
středa 15. 4. 2015, 15:48:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: České propedofilní hity

Ivan Mládek,který ve svých skeček někdy řekne i propedofilní věty a dělá si srandu z prúderních lidí, nazpíval písen o milé mlsné holčičce.

https://www.youtube.com/watch?v=T8ztbnALU9Q" onclick="window.open(this.href);return false;
od malou
středa 22. 4. 2015, 16:36:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Do třídy vejde učitel a řekne dětem. "Děti,musím vám něco říct. Po ulicích se pohybuje auto a řidič nabádá děti aby se sním projely,ony si k němu sednou a potom jedou na odlehlé místo kde dochází krúzným,ehm věcem". Děti pozorně poslouchají,jenom ze zadu se ozve pepíček a vykřikne "TO JE ALE PARÁDA"...
od malou
úterý 28. 4. 2015, 15:27:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Tahle příhoda se stala. Nedávno u mě byl známý a před sebou vezl kočárek s miminem."Ale soused a skočárkem,to je milé,tak mi ukaž co ta máš",odpověděl jsem a kouknul jsem se dovnitř a tam bylo malé miminko a spinkalo. Leželo v postýlce a kolem ní byl rúžový polštářek,protože už je to starší pán a má...
od malou
pondělí 4. 5. 2015, 16:52:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

od malou
úterý 5. 5. 2015, 14:55:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno