Nalezeno 30 výsledků hledání

Zpět

od Hranicar
středa 9. 4. 2014, 18:49:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Asi se zpožděním

Tak jsem se rozhodl udělat to, co jsem měl udělat už dávno, totiž napsat pár vět o sobě. Jsem boylover, je mi 20 let, jsem vysokoškolák. V podstatě od velmi útlého dětského věku jsem jaksi věděl, že jsem homosexuálně orientovaný, ale bylo mi to úplně jedno, neřešil jsem to. Stejně tak jsem věděl, že...
od Hranicar
sobota 24. 5. 2014, 21:10:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zeus a Ganymédes

Znáte řeckou pověst o Ganymédovi? Ganymédes byl krásný mladík, syn trójského krále. Byl natolik krásný, že se zalíbil samotnému Diovi. Zeus si ho zamiloval, nebo se možná spíše DO něj zamiloval. Tak poslal velkého orla, aby Ganyméda unesl a dopravil na Olymp. Podle jiné verze tak učinil sám, vzal na...
od Hranicar
čtvrtek 5. 6. 2014, 18:03:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Normou je střídavá péče, míní Ústavní soud

Střídavá péče je podle mě pěkný nesmysl. Dítě sice potřebuje oba rodiče, ale taky potřebuje domov. A výsledkem střídavé péče podle mě není to, že by mělo domovy dva, ale že nemá žádný. V takhle prožitém dětství chybí jakákoliv stabilita. Na druhou stranu chápu, když (většinou) otec nechce o své dítě...
od Hranicar
pátek 20. 6. 2014, 23:46:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nejste oprávněn číst toto fórum
od Hranicar
středa 25. 6. 2014, 11:47:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Šokující studie: Mozky pedofilů lákají dětské tváře

Celé ty stránky stojí za to. Pokud je autorem muž, měl by si máčet varlata 3x denně ve studené vodě, pokud je autorem žena, což je pravděpodobnější, měla by podstoupit léčbu hysterie tak, jak probíhala v časech Freuda.
od Hranicar
středa 2. 7. 2014, 13:12:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Za zneužívání dětí dostal krumlovský podnikatel osm let

Myslím, že spoustu lidí, kteří nemají příliš pevný morální systém, dokážou peníze dost zkazit. Nejsem komunista ani závistivec, ale stává se to. Když má někdo najednou spoustu peněz, velký vliv a velké možnosti, snadno dostane dojem, že může všechno. Charakter člověka je dost křehká věc. Z tohohle m...
od Hranicar
úterý 8. 7. 2014, 13:25:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Za zneužívání dětí dostal krumlovský podnikatel osm let

Zajímavé, jak se tu vyvinula diskuze o něčem úplně jiném. Ale je to asi dobře, protože je to docela zásadní otázka. Já taky tak úplně nesouhlasím s tou koncepcí, že čistý pedofil by dítěti nikdy neublížil. Asi bychom neměli pedofilii úplně idealizovat, i když je to lákavé. Faktem je, že s pedofilií ...
od Hranicar
pátek 11. 7. 2014, 19:26:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vitalia.cz: Pedofil je přítel dětí

Ááá... zase ta diskuze. Onanovat či neonanovat, případně u čeho. Já myslím, že to je dost individuální a že by člověk měl vědět sám, jak až moc to ovlivňuje jeho život. Nepovažuju masturbaci za životní nutnost, ale pokud někoho vzrušují výhradně a jenom děti, tak v ní opravdu nic špatného nevidím. A...
od Hranicar
čtvrtek 17. 7. 2014, 18:03:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Niečo o mne

Ahoj. Díky za tvůj příběh. Pokud jde o drogy, má rada spíš zní - chceš-li, pij pivo a kuř trávu, umírněně, ale na tvrdší věci se fakt vykašli :) Zničilo by tě to, ale dřív než fyzicky, tak osobnostně a morálně. Byla by tě škoda. Když jsem já řekl svojí matce pravdu o své orientaci, taky jsem si přip...
od Hranicar
neděle 20. 7. 2014, 11:53:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ahoj

Ahoj. Díky za příběh. Tvojí mámu neznám, takže nemůžu odhadnout její reakce. Já bych ti doporučil zkusit s ní promluvit, vysvětlit jí, že nejsi žádný znásilňovač dětí, i když předpokládám, žes to asi už zkoušel. Na těchto stránkách najdeš řadu informací, na které se můžeš odvolat. A nebo se jí prost...
od Hranicar
úterý 22. 7. 2014, 9:48:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ahoj

Proboha. To je docela síla. Jak tohle může matka udělat? Jsem rád za tu svoji, která mi tehdy řekla jen: "Jo, já vím." Na tvém místě bych vážně začal pracovat na osamostatnění. Pomalu, žádný spěch, všechno si zjistit, všechno si připravit. A popravdě - když na chvíli omezíš chlast a hulení...
od Hranicar
pátek 25. 7. 2014, 22:55:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdo určuje normálnost a moje zamilovanost

Ahoj. Někdy se člověk dočká pochopení i od "normálních" lidí, kteří si ovšem uvědomují, jak je ta "normálnost" relativní. Já jsem natrefil na pár lidí s většinovou sexuální orientací, kteří pro mne pochopení našli. Je ovšem pravda, že tito lidé většinou z normálu vybočovali zase ...
od Hranicar
sobota 26. 7. 2014, 14:05:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Je lepší spokojenost, nebo pomíjivé štěstí?

Řekněme, že si potřebuju vylít srdce. Dlouho přemýšlím o jedné věci. Já momentálně žiju jakž takž vyrovnaným a spokojený životem, nebo alespoň spokojeným na své někdejší poměry. Zbavil jsem se depresí, zbavil jsem se hnusné závislosti na chlastu, dal jsem do pořádku zdeformované rodinné vztahy, po d...
od Hranicar
sobota 26. 7. 2014, 23:20:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: K3i4L

Ahoj. Nejdříve bych ti chtěl říct, že jseš frajer, žes sebral odvahu se tady zaregistrovat a sepsat tenhle příběh. Z toho, co píšeš, vyplývá, (což určitě sám tušíš) že ten člověk je pedofil a že do tebe byl zamilovaný. A asi tě měl vážně rád. Jinak by ti nevěnoval tolik pozornosti, nesnažil by se ti...
od Hranicar
úterý 12. 8. 2014, 18:20:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Příběh pedofila Doda

Souhlasím, že to skutečně není typický příběh. V názoru na pedofilii jako takovou se asi neshodneme, přesto jsem ochotný uznat, že každý pedofil není svatý a že něčí pedofilie je zaměřena výhradně na sexuální uspokojování. Zároveň bych byl ale rád, kdybys i ty alespoň trochu uznal, že ne každému ped...
od Hranicar
čtvrtek 14. 8. 2014, 22:47:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Neměli bychom tento web zrušit?

Zvrácenost, úchylka a všechny bych
pozavírala co nejdál od všech dětí
světa, lidská nechutnost, ohavnost a rozežranost
Co jste to lidské zrůdy, že děti tohle musí zažívat?3
Kecy kecy kecy jste prohnilé lidské duše!
No páni! Dokonce nás i považujete za lidi... Ale to je od vás milé! :D
od Hranicar
neděle 17. 8. 2014, 20:11:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Podpora účasti komunity ČEPEK na Prague Pride (krytí zad

I když jsem byl proti účasti pedofilů na PP, tak vám, kteří jste do toho šli, musím vzdát uznání. *good* Váš incident s policií jistě nebyl nic příjemného, na druhé straně je to nesmírně cenná zkušenost, která ukazuje, jak se věci mají. Že člověk může být vyšetřován či přímo sebrán za pedofilii samo...
od Hranicar
pátek 22. 8. 2014, 17:53:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Je pedofilie vadou?

Nepovažuji pedofilii za vadu ani za dar. Stejně jako ji nepovažuji za pozitivní ani negativní. Kdybych se na celou věc měl dívat z hlediska křesťanství, považoval bych to především za jednu velkou zkoušku ze strany Boha. Asi jako když Bůh zkoušel Jóba. Bůh nechal Jóba záměrně trpět, aby prověřil jeh...
od Hranicar
pátek 5. 9. 2014, 12:28:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Mě ta reakce přišla v dané věci adekvátní. Věř, Karle Žáku, že si tě velmi vážím pro to, co děláš. A určitě nejsem jediný.