Nalezeno 6 výsledků hledání

Zpět

od Fíla
čtvrtek 23. 1. 2014, 14:06:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Na terapeutických skupinách byla třeba i jedna taková zvláštnost z hlediska terapeutických sezení. Když mě terapeuti opakovaně přesvědčovali o faktu, že musím prostě najít smysl v dospělých ženách, a mě se stále nedařilo (spíš jsem prostě nechtěl na povel si nějakou slečnu najít, neměl jsem a nemám ...
od Fíla
pátek 21. 2. 2014, 2:55:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

MOJE ZPOVĚĎ - Čeští devianti vypráví

Zdravím, nechci tu dělat reklamu, ale jak jsem již řekl v chatu, po propuštění léčby mi bylo zhruba před 4 měsíci nabídnut rozhovor do knížky MOJE ZPOVĚĎ- Čeští devianti vypráví. Knížka pojednává o lidech v léčebně Bohnicích, kdy jsou pacienti otevření mimo terapeutické aktivity a říkají věci tak ja...
od Fíla
pátek 17. 4. 2015, 2:14:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Diskuse k deníkům z léčby

Na závěr nám všem budu držet palce, abychom se v budoucnu žádného deliktu nedopustili – i kdybych vás velice rád poznal, byl bych skutečně nerad, kdyby k tomu došlo právě v Bohnicích. :-) Děkuji Ti za tvá milá slova, zatím se mi to daří, možná, že až příliš. Prakticky léčba ve mně způsobila i totál...
od Fíla
sobota 19. 9. 2015, 13:22:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nový chat

Jak už jsem říkal některým lidem na chatu. Chat trpí latencí kvůli konektivitě. Servery nezvládají běh jednoduchých aplikací. Což u wedosu za 380 korun třeba já nepociťuji. Následně jsem psal Jirkovi o update chatu, kdy vyšla nová verze, kde je právě odstraněné posílání příspěvku dvakrát. Optimaliza...
od Fíla
sobota 19. 9. 2015, 14:12:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Den otevřených dveří pražské MHD na Playtvak.cz

Nevím teda kam to napsat, asi sem (kdyžtak mi to přesuňte, pokud to patří jinam) Na playtvaku beží online přenos z mazací tramvaje, kde můžete sledovat dneska i zítra den otevřených dveří v depu Strašnice. Prožene se mazací tramvají spoustu kutíků a holčiček. Občas tam i něco hezkého řeknou :D http:...
od Fíla
úterý 22. 9. 2015, 0:45:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Z vlastní zkušenosti můžu napsat, že častým psaní dvojsmyslů člověk vyjadřuje ten "sexuální" smysl, ale pro obhajobu se snaží podávat ten nesexuální smysl. Takto si někteří pedofilové testují svojí oběť stylem: "Pošleš mi jí přes facebook na fotce?" A podle kladné reakce buď řeknou narovinu co chtěj...