Nalezeno 8 výsledků hledání

Zpět

od 11auto
neděle 9. 6. 2013, 19:26:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Sedí v jedné cele p123, Simgiran, MarkM, Dan a Teenbl. Najednou MarkM povídá: „Kdyby tu tak byla kočka.“ P123 na to: „Já bych radši koťátko.“ Simgiran odpoví: „Mrtvé.“ Dan zakřičí: „Já bych ho zabil.“ Teenbl kouká po cele a pak řekne: „Mňau!“
od Monika
čtvrtek 29. 8. 2013, 12:11:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

ahoj všem

tak jsem se konečně zaregistrovala :D jmenuji se Monika, bydlím v Praze, je mi 47 let, jsem heterosexuálně zaměřená, vdaná 20 let a máme s mužem 18ti letou dceru Přímý odkaz: http://s6.postimg.org/e3dsyo2mp/image.jpg na vaše stránky jsem se dostala díky tomu, že se na webu Jitřní země, kde dělám glo...
od Kasz
sobota 11. 7. 2015, 0:16:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Uděleno varování uživateli Plyšáček

Za neustále a opakující se dvojsmysly na chatu uděluji Plyšáčkovi varování. Bude-li ve dvojsmyslech pokračovat, obdrží za odměnu a zcela zdarma (prozatím dočasnou) dovolenou od našeho fóra a chatu. Pro ukázku: [10.07.2015 23:27:24] Plyšáček -> Marco Freeman : Já zase s dětmi mluvím stejně, jako tad...
od podivin
středa 9. 3. 2022, 22:47:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Změna ve složení Týmu ČEPEK ze dne 9. 3. 2022

Já bych mu spíš popřál hodně energie a trpělivosti, není to zrovna snadné kolikrát se přemoct a najít si čas na vložení dotazu na fórum, vložení dotazu na web, nalinkování odkazů, odpověď pisateli… je toho docela dost. Tak lepší než dělat blbosti a aspoň se budu cítit potřebnej :D Teď vážně, jsem r...
od podivin
úterý 19. 4. 2022, 18:34:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Také nechceš být sama?

Tak jsem si myslel, že to už do konce zvládnu sám. Bohužel si ale stále víc uvědomuji, že je to pro mne těžké. Na normálních seznamkách asi těžko najdu ženu, která by dokázala pochopit a přijmout moji zvláštnost, navíc pro většinu normálních žen budu celkově v životě nepoužitelný. Na tomhle webu hne...
od Marco Freeman
čtvrtek 5. 5. 2022, 11:20:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Přirazení přezdívky k mým příspěvkům a komentářům

Prosím administrátory (jestli je to ve vašich silách) o přiřazení mé přezdívky k příspěvkům, ktere jsem zde psal. Jsem jako Fíla a vidím svoje příspěvky a přesto s nimi nemůžu dělat nic. Ahoj Fílo, vítej zpět mezi námi. Popravdě moc nerozumím tvé žádosti. :) Na profilu vidím, že máš na svém kontě 3...
od podivin
čtvrtek 5. 5. 2022, 21:19:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Malou dceru znásilnil otec, odškodnění se nedočkala. Nedostane ho 80 procent obětí (Aktuálně.cz)

Přiznám se že jsem článek nečetl důkladně ale přesto se vyjádřím. Tak si pár článků nejdřív přečti. Já osobně jsem v zásadě proti paušálnímu odškodnění. Pokud jsem to já nečetl špatně, tak se o žádné paušální odškodnění nejedná, ale oběti musí žádat další soud, což je jim samozřejmě nepříjemné, vle...