Nalezeno 20 výsledků hledání

Zpět

od I9II
středa 1. 10. 2014, 17:11:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Předpremiéra v kině Světozor v pondělí 29.9.2014 od 18:3

Nejdrive popisu jake bylo vubec prijit do svetozoru, jestli nekoho nezajima tak rovnou preskocte: Uz u me ve meste sem mel myslenky "jak to dnes cele dopadne, stoji mi to za to tam jezdit?, nepotkam tam nekoho znameho?, nevi nekdo z okoli ze se promita danieluv svet a tak by me mohl podezrivat?...
od I9II
čtvrtek 5. 3. 2015, 11:18:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chování uživatelů na chatu

Dále pak že jsou nicky na chatu upozorňování na to, že by neměli psát o tom jak sahají holkám na prsa. (Že bych napsal článek pro bulvár? *lol* ) Ale ani jednou se v tomto vlákně neobjevilo "nedělej to, to nesmíš, je to nevhodné", vždy jde jen o to co se napíše. Takže dělat můžu cokoliv a...
od I9II
sobota 14. 3. 2015, 8:26:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chování uživatelů na chatu

Fenixi , já uznávam že nechodíš na chat se záměrem psát hlavně dvojsmyslně. Kdo vlastně to zde tvrdí? Btw. psát o něčem že to je myšleno s dobrým úmyslem nemá moc význam, jelikož i Hitler jednal s nejlepšim úmyslem. Co to jako má být s tím že si na něco hrajeme? Že si něco chceme dokazovat? Máš něj...
od I9II
sobota 14. 3. 2015, 17:06:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Anonymové na chatu

Rozhodně kvůli ksoftovi nepřicházíme o nováčky Návštěvnící jsou teď vypnutí kvůli ksoftovi, tak nevim kde bereš tu jistotu. Pokud přijde nějaký nováček, který má opravdu zájem, nevidím v jednoduché registraci žádnou překážku. Jsou i takový lidé kteří opravdu zájem mají ale prostě se nezaregistrují ...
od I9II
sobota 14. 3. 2015, 17:45:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chování uživatelů na chatu

Ano hrajeme, pokud chce někdo skrývat, to že nás děti zajímají i jinak a na chatu se musí psát hlavně tak aby to vypadalo dobře, když někdo přijde. To není žádná snaha být opravdu lepší, ale jen přetvářka. Ty si z té diskuze vybíráš co chceš, už zase. Přestaň čumět na to jak to vypadá a začni se dí...
od I9II
sobota 28. 3. 2015, 1:10:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Plyšáček

Mohl by plyšáček už více nepsat, že bych si splnil sexuální sny zabitím všech uživatelů chatu?
S mým sadismem to prý nemá nic společného, tak ani nevím proč to psal(nebo se nedokáže vyjádřit dostatečně pochopitelně).
Příště by se mohl držet tématu a podobné poznámky si ušetřit.
Děkuji.
od I9II
čtvrtek 9. 4. 2015, 19:16:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: K3i4L

Nesetkat se teď, může znamenat nepromluvit si nikdy. Stát se může hodně věcí které tomu můžou zabránit. Proto bych to zvážil, zvážil bych co od něj potřebuju slyšet, nebo ho dotáhnout k sexuoložce? Povědět o ČEPEKu? ... Na mém místě bych to tak uzavřel.
od I9II
čtvrtek 9. 4. 2015, 19:43:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozdrav a prosba o spolupráci

Také se přidávám.
Pište na email.
od I9II
pátek 10. 4. 2015, 14:34:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jsou sexuální násilí a pedofilie dědičné? Vědci přicháze

Zajímalo by mě kdo zde má někoho v rodině koho přitahují děti. Nebo na některém spáchali trestní čin se sexuálnim motivem. Nebo něco mezi tím? Znám jednoho BL který má bratra BL. Můj otec byl pedo bi a já také. O jeho matce mám taky důvodné pochybnosti, jelikož mi jako malému strčila jazyk do pusy a...
od I9II
pátek 10. 4. 2015, 17:53:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Tak sem udělal menší audit. Nijak výrazně? Pokud stačilo dotyčnému napsat, aby takové fotky raději neposílal, nevím proč bysme měli upozorňovat víc. Tim "nijak výrazně" myslím nízkou frekventoanost výskytu takových upozornění. Tzv. napomenutí bylo málokdy k vidění když se nevhodná fotka ob...
od I9II
pátek 10. 4. 2015, 20:20:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Proč by to mělo být nepoužitelný? Gabriel ty fotky taky viděl a pokud se k tomu vyjádří on, taky tomu nebudeš věřit? Sám píšeš o něčem co jsi ani neviděl. Sorry bavili sme se o počtu nahých fotek. Nevěděl sem že píšeš o té DP fotce. K tomu DP, nejsem vůbec proti vytvořit thread, kam by Gabriel naps...
od I9II
sobota 11. 4. 2015, 22:02:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chování uživatelů na chatu

Gabriel Svoboda píše:Na chatu se psalo to, co se lze dočíst v jakékoli dostatečně podrobné knize o biologii.
Dáš mi nějaký příklad knihy o biologii, která popisuje následek dráždění dětské vagíny dospělým mužem?
od I9II
pondělí 29. 6. 2015, 0:38:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zákaz hudby od Marca

Tak smysl jeho textů chápu jako vyrovnávání se s těmi horory co se na světě dějí. Mě se na něm dařilo přežít v nejtěžších chvílích života souvisejících se zneužíváním. Fakt je mi líto že je zakázané něco o co sem se tu dělil 4 roky a co pro mě něco znamená. Zákaz podobné hudby, to nedokážu chápat ji...
od I9II
středa 4. 11. 2015, 16:02:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zabezpečení ČEPEKu

Greasemonkey.
Fajn by byl https everywhere rule.

grease mi ale nejde nainstalovat v telefonu na rozdil od everywheru. :\
mozna ze ti bude hodit http fox pro zachytavani.
od I9II
čtvrtek 5. 11. 2015, 15:22:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Fyzická vs. psychická přitažlivost

Kdybych si mel vybrat na chozeni psychiku podle veku, tak bych asi jenom obecne mohl rici, ze se nachazi ve veku 12 - 30 let. Na prezrale zkusene zeny nejsem a ty male maji spis v hlave konicky a panenky nez nejake vztahy(vztahy jako tema k debate) :) S psychikou pod 12 lete bych rekl ze by to moc d...
od I9II
úterý 17. 11. 2015, 15:19:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vypnutí chatu

Chapu to tak, ze plysacek pouzil nestastna slova ale psal o erekci. Me moc nenapadlo o tom premyslet jinak. Kdyby to ale myslel jako vysunuti penisu z kalhot, nedivil bych se. Gabrieli pokud modi na nekoho koukaj tak jako na ksofta nebo na plysacka, dotycni maj drzet hubu a krok, nebot by tu nemeli ...
od I9II
úterý 17. 11. 2015, 15:58:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jak travite dnesni svatek?

Ja lezim v posteli, obcas blbnu s fenkou, koukam uz asi po 4. na inside out(ve ctvrtek mi dorazi figurka depky, youhoo https://www.alza.cz/hracky/v-hlave-plastova-postavicka-smutek-d2919434.htm?o=1 ) a vidim to na dlouhou horkou sprchu a pak na odlozene cinnosti, s hlavnim cilem uzavrit cirka 50 tab...
od I9II
úterý 17. 11. 2015, 16:54:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Windows 10

v pripade potreby prave to sledovani lidi, ktere nam muze byt "nekde" kdyz nedelame nic ilegalniho, muze byt proti nam pouzito. v minulosti byla spousta spatnych zakonu a minulost se bude opakovat. Nemyslim si ze nekdy zacne byt hon na pedofily ale vemme si priklad co kdyby? Lide budou pre...
od I9II
neděle 29. 11. 2015, 3:26:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nicky na chatu - chyba

Charakterizoval jsi chybu ale brals ji jako duvod k nepovazovani za chybu. Proste me to rozesmalo. :D Take znak konjunkce dela urcite chyby, treba ^nick by mel ulozit prezdivku bez viditelnych znaku. Nebo ^000000Nick dovoluje zaregistrovat pod libovolnym obsazenym nickem(^ff0001Kasz :D ). Ale jestli...
od I9II
čtvrtek 10. 12. 2015, 1:02:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Dva tydny jsou pro plysacka rekl bych smesne malo. Pul roku je tak akorat. Btw nemel plysacek slibovany nejaky delsi ban pri pristim deliktu? Kam to povede, nebo spise vede, ze modi a admini nedodrzi obsah svych varovani? Gabriel mel povoleni k zaslani obsahu plysackova skryteho prispevku? Jinak to ...