Nalezeno 5 výsledků hledání

Zpět

od Nexferseus
neděle 23. 3. 2014, 19:06:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Koupená láska (povídka)

Koupená láska Kdy jsem tě viděl poprvé? Bylo to u kina, stála jsi tam sama, smutná že nemůžeš jít na film. I v tom šeru jsem poznal že jsi okouzlující,trocha rizika jedno zeptání a šly jsme spolu. Film byl, krátký , alespoň pro mne, při rozloučení jsi mi věnovala úsměv tak krasný že měsíc musel ust...
od Nexferseus
úterý 21. 7. 2015, 17:37:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Návrh na sekci pro reakce návštěvníků

Nedá mi to abych se nevyjádřil. Vím že nejsem aktivní a někteří o mě v podstate nic neví ale stejně. Zavádět zde křesťanství (zvláštní sekci) mi přijde na tomto webu trochu mimo. Uznávám že někomu pomohlo, ale už ted to přináší více škody než užitku. Nevím kam by se subforum řadilo jestli pod Pedofi...
od Nexferseus
pátek 21. 8. 2015, 16:28:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Neobvyklé sexuální rituály

V podstatě důkaz že sex dětem neubližuje pokud je toto konání společností přijímáno jako chování normalní. Jsou to ale uzavřené skupiny, které mají jiné problémy a je mi jasné že ve zdejším chápáním je toto nemožné praktikovat. http://xman.idnes.cz/neobvykle-sexualni-ritualy-dp6-/xman-styl.aspx?c=A1...
od Nexferseus
pátek 25. 9. 2015, 19:17:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Příklady nevhodných fotografií

Prostě mi to nedá abych se vyjádřil. Zaprvé bych chtěl říci že nejsem puritán a fotky kdy to není vysloveně cp mi nevadí ale fora která jsem navštěvoval padala hlavně z důvodů fotek. Imgsrc bylo jeden čas zakázáno i na chatu tak proč to teď tahat na forum? za druhé Nejde o fotku v plavkách, jde o dů...
od Nexferseus
středa 18. 11. 2015, 22:09:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Tématické zaměření webu

Tento web vznikl jako informační kanál pro veřejnost a odborníky. Tedy to jsem si dlouhý čas myslel, a jak zjišťuji tak špatně. Pomoc ostatním tu byla spíše okrajovou záležitostí ale k tomu účelu sloužil chat kde pokud nepřišel anonym tak probíhali vášnivé diskuze o "ničem" a v podstatě se vše na sk...