Nalezeno 150 výsledků hledání

Zpět

od Jeremy
středa 13. 8. 2014, 1:35:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jeremy

Takže na úvod sa patrí pozdraviť a preto Vás vyzývam, buďte pozdravení ;) Je dosť neskoro, tak skúsim len stručne niečo málo o sebe. K tejto vašej ("našej" mi príde ako snaha sa nasilu družiť :P ) stránke som sa vlastne dostal vďaka najnovšiemu záujmu médií, konkrétne cez článok na portály...
od Jeremy
pondělí 18. 8. 2014, 9:48:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pedofilové, styďte se (prohlášení Stop genocidě)

Mám stále intenzívnejší pocit, že "Pochod pro rodinu" sa vďaka takýmto ľuďom stále viac stáva pochodom proti čomukoľvek. Súhlasím s tým, že klasická rodina je veľmi dôležitá a pre spoločnosť nenahraditeľná, ale smutné je, že ľudia, čo sa často zaštiťujú kresťanstvom, vierou a z toho plynúc...
od Jeremy
pondělí 18. 8. 2014, 14:19:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Je pedofilie vadou?

Rád vysvetluješ na metaforách, že? :D Ale v podstate súhlasím. Ak by som mal brať pedofíliu ako chorobu, znášal by som svoj údel o dosť ťažšie. Beriem to tak, že každému bolo naložené inak, ale každý si ten náklad musí na chbte zrovnať sám. Ak by som to bral spôsobom, že to proste niesť nebudem a zb...
od Jeremy
úterý 19. 8. 2014, 5:39:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Otázka pro věřící

Naopak človek, ktorý neverí, ale úprimne túži po jeho bití, je oveľa ďalej. Tak tohle jsem nějak nepochopil, mohl bys to prosím trochu rozvést? Sú ľudia veriaci, ktorý teda veria v Boha, v zmysle že teda existuje. Samotná viera ale znamená len to, že si uvedomujem prítomnosť a aj keď sa môže snažiť...
od Jeremy
čtvrtek 21. 8. 2014, 23:35:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Je pedofilie vadou?

Dodo, jenže když jim to řekneš, tak riskuješ, že se tě opět budou snažit od ostatních izolovat. A pokud se donesou nějaké "pomluvy", tak co? A třeba se nedonesou... A pokud by se donesly, tak ještě můžou narazit na člověka, který na takové pokoutní zprávy nedá... a třeba si tě sám zavolá ...
od Jeremy
neděle 24. 8. 2014, 21:52:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Je pedofilie vadou?

Som naozaj rád, že ti to takto dopadlo a obdivujem tvoju odvahu. Fakt ti to prajem ;)
od Jeremy
čtvrtek 4. 9. 2014, 21:50:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Američanka (9) se učila střílet ze samopalu, zabila...

...A pak se ti Američané diví, že někdo přijde vystřílet školu. K čemu je devítileté dívce učit se střílet ze samopalu? Náhodou jej to môže zachrániť život. Keď naposledy riešili absurdne vysoký výskyt útokov na školách so strelnou zbraňou, chvíľku zvažovali, že problémom môže byť to, že zaobstarať...
od Jeremy
neděle 7. 9. 2014, 17:01:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Bezmoc, která se nedá změnit

...Proč zrovna já? Proč zrovna my všichni? Schováváme se za monitory s vymyšlenou přezdívkou a většina se bojíme předstoupit na veřejnosti, jelikož bychom byli pro ně to nejhorší svinstvo... Neber to zas tak tragicky ;) Otázky typu "prečo práve ja" sú super, ak sa chceš polutovať, ale ina...
od Jeremy
pátek 12. 9. 2014, 11:12:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Děti by dospělým neměli důvěřovat

Všetci máte pravdu ;) Niekedy mám pocit, že veľa psychológov dáva rady pre ostatných a cudzie deti bez toho, aby sa zamysleli, či by to samé spravili so svojimi vlastnými. Pani vlastne hovorí pravdu, že najlepší spôsob ako ochrániť dieťa pred czudzím človekom, je vštepovať mu základnú nedôveru voči ...
od Jeremy
sobota 13. 9. 2014, 14:47:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Neměli bychom tento web zrušit?

Dakujeme za navstevu a pridte zas ;) Ked chce niekto niekoho strielat do hlavy, ci rusit nejake stranky a rozhodne sa taketo stanovisko verejne sirit, bolo by rozhodne vhodne si najskor dat tu namahu a aspon si precitat na uvodnej stranke, preco tento web vznikol, koho a co podporuje a mozno by dosi...
od Jeremy
úterý 23. 9. 2014, 13:30:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Situace na Ukrajine

Vzdávam sa :D Vcelku podnetná diskusia, ale potrebujem polčas. Vďaka za oponentúru vo všetkom a na 100%. V diskusii nedošlo k zhode ani v jedinom čiastkovom bode, takže ťažko hodnotiť akýkoľvek prínos pre ľudstvo, ale pripustiť nás k mierovým rokovaniam by sa rovnalo vtiahnuť svet do trvalej vojny :P
od Jeremy
pátek 17. 10. 2014, 23:36:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dvě tváře

Vitaj gampo a ďakujem za tvoj príbeh. Po jeho prečítaní musím povedať, že v mnohých veciach s tebou súhlasím a vnímam to podobne a možno trochu paradoxne tvoj najväčší problém nevidím v tvojej menšinovej orientácii, ale skôr v sklonoch riešiť niektoré ťažšie životné obdobia viac než radikálne. Tak ď...
od Jeremy
úterý 4. 11. 2014, 9:49:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Splín?

Ahoj gampo. Asi by ma nenapadlo to nazvať nákladiakom na hrudi, ale myslím, že viem, čo máš na mysli. Takéto depresívne obdobia máva z času na čas asi veľa ľudí a ja nie som výnimka. Našťastie nie sú časté, nikdy netrvajú dlho a vždy sa z toho dokážem dostať, zrejme hlavne takej tej istote zázemia, ...
od Jeremy
pondělí 17. 11. 2014, 1:53:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Informace o orientaci na uživatelském profilu

Ti, co uvádějí věk nad 12, určitě nad 15 let mi ZDE připadají poněkud "úchylní". :D Už som na fóre v konfrontačnom tóne zachytil aj niečo ako " ...veď to nie je ani poriadny pedofil... ". Tak človeka sa takéto odsúdenie jednoducho musí dotknúť :'( Nemám potrebu sa obhajovať a kľ...
od Jeremy
neděle 23. 11. 2014, 14:22:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kauza: Předškolačka spí s tatínkem

Možná by jsi prostě jen měl přestat ostatní lidi takhle rozebírat. Záleží mi na mých žácích a navíc je to moje povinnost zajímat se o to, zda žijí v harmonické rodině. Její maminka mi sama řadu věcí sděluje a žákyně mě má ráda a má moji důvěru. Nikoho nerozebírám. Ale rád si vyslechnu, když se mi n...
od Jeremy
sobota 29. 11. 2014, 23:31:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Žena.cz - Děti versus příšery - fotky proti zneužívání

Dúfam, že nebudem mať tú možnosť, ale keď už by som tam bol, asi by som túto tému nadhodil pri tých vykecávačkách na sedeniach... Že by ses tam vypravil úmyslně na "služební cestu"? My bychom Ti připravili ještě další témata k diskusi. :) Tak zaujímavá služobka by to určite bola, vlastne ...
od Jeremy
pátek 5. 12. 2014, 13:15:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Misantropie a nihilismus

Rád bych ze sebe dostal pár... pocitů. Vy tady alespoň znáte ústřední problém mého života, navíc si myslím, že většina z vás jsou chytří lidé, kteří už... určitě přemýšleli o smyslu života. Z môjho pohľadu, ak by som sa chcel priblížiť nejakému zmyslu, asi by som hladal " ústredný problém môjh...
od Jeremy
sobota 6. 12. 2014, 1:24:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: iDnes.cz:Zneužíval jsem nemocné děti,přiznal pedofilní l

Napríklad nežiadúcemu vplyvu na vývoj dcéry: "Nerobil som nič zlé, alebo nemorálne".
od Jeremy
středa 10. 12. 2014, 18:18:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Spojenci pedofilú?

Celá řada pedofilů (viz. i ČEPEK) se snaží (intuitivně) vyléčit ze své orientace tím, že se začnou zabývat duchovností a tam hledají odpovědi na klíčové životní otázky a snaží se - třeba skrze osvícení, dosáhnout naprosté nezávislosti na tělesných potřebách Dá sa polemizovať, ale zo svojej skúsenos...
od Jeremy
sobota 13. 12. 2014, 0:59:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: PÝCHA A PŘEDSUDKY - Nový prostor

Prominte mi tento komentár. Je to len moj názor...neberte to v zlom ale... je naozaj potreba prezentovať sa nám ako pedofilom na Prague Pride? ... Príde mi to podobné ako s postihnutými ľuďmi za komunizmu. Nikde si ich nevidel, nikde sa o nich nehovorilo ...a ľudia boli spokojní. Teda aspoň tí, kto...