Nalezeno 467 výsledků hledání

Zpět

od MR_Xguard
sobota 13. 8. 2011, 23:00:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

MR_Xguard a příběh na pokračování

Předem se omlouvám za všechny chyby, které se dají v textu udělat. Podle všech jsem divný (většinou neultrálně). Dokonce to říká i moje mamka, která mě má ráda. Jsem prostě oproti ostatním lidem svým chováním, názory a vším hodně odlišný a možná i to je příčina mého osudu. Dle vlastního uvážení sebe...
od Kuba
neděle 3. 3. 2013, 21:36:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jock Sturges aneb Přijatelná nádhera pedofilie

V starém časopise Živel (20/2002) jsem nalezl velice zajímavý článek o uměleckém fotografovi Jocku Sturgesovi. Jock Sturges fotil umělecké akty mezi nudisty a hodně se zaměřoval i na děti, což pochopitelně vzbudilo velké kontroverze a Sturges skončil před soudem, čemuž se článek hodně věnuje. Protož...
od radoslav
pondělí 6. 5. 2013, 9:58:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Moj pribeh na etapi

Nuž asi zacne tym ze som BL -efebofil. To ze som efebofil /dalej len BL /so si zacal uvedomovat ked mi bolo 15.vzdi som sa otacal za pekným chlapcom.bral som to ved sak pohoda asi je to normalne nuz ale nebolo zil som stimi to predstavami chlapcov dlhe roky masturboval som aj ked som mal sice sexual...
od radoslav
pondělí 6. 5. 2013, 21:30:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moj pribeh na etapi

Tak a je to tu dalsie pokracovanie ..po zhodnoteniach s akymi ludmi som na cele.som moc nadseny nebol ale bol som rad ze mi dali pokoj. pedofilov tam sikanuju mlatia zalezi ku komu sa tam clovek dostane, a vyhra je ak sa dostanes na celu ako ja.kde ti daju pokoj.prve dni som stale len myslel nato co...
od Kuba
středa 8. 5. 2013, 23:35:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moj pribeh na etapi

Myslím, že pro pedofila je skutečně ideální stav, kdy se seznámí s dítětem, potom v době když už to dítě nebude tak úplně dítě (prostě puberťák/puberťačka, ideálně samozřejmě aspoň 15letý nebo 15letá) s ním započne nějaký romantický partnerský vztah (což nutně nemusí znamenat a ideálně by asi ani ne...
od radoslav
sobota 27. 7. 2013, 15:08:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moj pribeh na etapi

Roszhodol som sa pokracovat a trochu rozvinúť ako mam zatkli a vyšetrovanie Keď rodičia prišli nato, že som zneužil ich syna bol utorok a zatkli ma v piatok dozvedel som sa to od jeho mami ktora mi ako jedina dvihla telefón a oznamila mi to ze som zneužil jej syna v tom momente som šoféroval auto an...
od radoslav
sobota 31. 8. 2013, 16:40:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moj pribeh na etapi

Pokračujem časť návšteva smrť otca a začiatok liečby V tom čaše sa už blížilo leto a mne prišiel list ktorí mi odovzdal sám referent že v prípade ak by som niečo potreboval nech zazvoním. Zľakol som sa so strachom otvoril a čítal Milí Radko včera ráno ti zomrel otec......... Čí už toho trápenia nebo...
od radoslav
pátek 8. 11. 2013, 19:52:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Trochu lásky ... (lyrika a próza)

Vyznanie Vďaka tebe je život inenzivnejsi, plnší, príjemnejší, či už si blízko ,alebo ďaleko Najlepšie je ak si po ruke, ale ak si ďaleko aj tak si stále pri mne a môžem na teba myslieť zaujímať sa o teba počuť ta, pišať si s tebou zbožňovať a milovať. No keď som s tebou tvoja prítomnosť niečo zmen...
od radoslav
úterý 7. 1. 2014, 11:07:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Trochu lasky ....

Pre XXX Najkrajšie vyznanie lásky…. strašne som plakal… dnes . Mi došlo, že to nie je len fyzická príťažlivosť?. Vieš, čo hrali v rádiu? Našu pesničku a ja som čakal, že Ťa aspoň nachvíľu uvidím nikde tu za dverami že prídeš. Keď si odchádzal,v Pondelok začalo krupobitie… Ked si bol so mnou pozeral...
od Marketa
úterý 4. 2. 2014, 9:39:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Děti a elektronika

Musím říct, že když třeba čekáme u doktorky v ordinaci tak si i menší děti hrají s "chytrými telefony" hry, aby se zabavily... Nevím, naše dcera (ta straší, 3letá) si neumí sama zapnout ani televizi. Odmala jsem jí učila, že ovladač není na hraní a na naše telefony taky nesahá. Pohádky na ...
od Deda
pátek 11. 4. 2014, 11:49:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jak šel život a jak probíhaly mé první lásky

Přátelé konečně jsem se odhodlal napsat něco o mém životě pedofila, jak to bylo se mnou a mými láskami od brzkého mládí. Jelikož je to již více, jak 50 let některé věci již nejsou absolutně přesné (hlavně časové údaje) takže je to spíš taková autorská licence. Jinak jádro děje je pravdivé. Nehledej...
od Deda
úterý 15. 4. 2014, 0:02:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jak šel život a jak probíhaly mé první lásky

Na žádost několika z vás tedy pokračuji dalším dílem Jak šel život a jak probíhaly mé první lásky II Po návratu z hor život plynul dál. S Lidkou jsme se vídali tak jednou, dvakrát týdně podle času. Lidka by byla nejraději, kdybych u nich byl stále a i já jak jsem jí neviděl několik dnů, jsem byl smu...
od Deda
čtvrtek 17. 4. 2014, 0:35:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jak šel život a jak probíhaly mé první lásky

Jak šel život a jak probíhaly mé první lásky III Děvčata odmaturovala, Lucinka šla na vysokou, dcerka se nedostala pro nedostatek místa. Můj dojem je, že měla chudák politicky nespolehlivého otce. Dcerka nastoupila do zaměstnání a s Lucinkou se mohly stýkat pouze o víkendech. Dcerka v práci poznala...
od pbd
neděle 15. 6. 2014, 11:07:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ústavní léčba v Brně-Černovicích

Před více než dvěma měsíci jsem se ocitl, vice méně dobrovolně, v ústavní léčbě v brněnských Černovicích. Zde je pár mích postřehů. "Psychiatrická nemocnice v Brně, stanice 40 je oddělení, na kterém se vykonává ochranné ústavní léčení na základě pravomocného rozhodnutí soudu. Jde o OÚL sexuolog...
od K3i4L
sobota 26. 7. 2014, 14:59:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

K3i4L

Ahoj, jsem K3i4L a přestože jsem na pedowebu, nejsem pedofil.. Jsem "normální" heterosexuální 14tiletý kluk.. Po prvotním váhání jsem se rozhodl, že můj příběh sepíšu.. aby bylo snad už jasné, proč jsem přišel. Když jsem byl malý, býval jsem hodně času sám doma.. moji rodiče jsou rozvedení...
od Myš
sobota 2. 8. 2014, 18:23:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Něco z tábora. Já: " Připravíme se na boj! Potřebujeme šišky jako munici." Kutík (8): "Super, půjdeme k řece." Já: "Podívej, tam jsou ale samé listnáče" Kutík (8): "A to je problém?" Nejoblíbenější hry dětí: Zlochtej Myš, pomaluj Myš barvami na obličej, Myš dě...
od Kasz
úterý 12. 8. 2014, 18:29:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Příběh pedofila Doda

Já si myslím, že tady ti "vyléčení z pedofilie" možná mají pocit, že jsou vyléčení z pedofilie, protože při pohledu na dítě nemyslí na sex tak, jako tomu bylo dřív. Mají ztotožněnou pedofilii jako touhu po sexu s dětmi... Je dobře, že jsou z tohoto vyléčeni, ale je nedobře, že pojmem pedof...
od Myš
sobota 16. 8. 2014, 22:28:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Taky přidám něco z výslechové místnosti kdesi v Praze: Vysvětlení bylo požadováno z důvodu odhalení trestného činu nebo přestupku a jeho pachatele ve věci POZNATEK - NABÍZENÍ INFORMAČNÍCH LETÁČKŮ: "Pedofilie neznamená sexuální zneužívání dětí!" ----- "A vy jste jako pedofil?". &q...
od Karel Žák
neděle 17. 8. 2014, 2:47:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Podpora účasti komunity ČEPEK na Prague Pride (krytí zad

Podávám zprávu o průběhu účasti zástupců komunity ČEPEK z pohledu člena podpůrného týmu. Průvodu se zúčastnili celkem 2 odvážní zástupci komunity ČEPEK - simgiran a Myš. Simgiran se zdál být méně smělý než Myš, který už od počátku průvodu postupně rozdával letáčky, které měl předem připravené a kter...
od Mr. L
neděle 17. 8. 2014, 11:21:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jsem zoofil

Zdravím. Jméno nepovím, ale mám teď 16 let. Nejsem pedofil, děti mám rád, ale jen "zdravě", jestli chápete, jak to myslím. Za to mám jinou "úchylku", jinou deviaci, která je možná ještě horší, než jakou máte vy. Možná, že lidé s touto deviací jsou odsuzováni ještě více, než vy, p...