Nalezeno 596 výsledků hledání

Zpět

od Ajax144
pondělí 14. 11. 2016, 22:21:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nejste oprávněn číst toto fórum
od nebesluc
úterý 11. 4. 2017, 20:46:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jsem trochu jiným nováčkem

Ahoj, jak už někteří víte, přidala jsem se k vám včera a to díky jednomu úžasnému členovi ČEPEKu. První co bych o sobě ráda řekla je, že nejsem pedofilka (nebo jsem to o sobě zatím nezjistila). Přišla jsem sem hlavně kvůli poznání. Začnu asi příběhem o tom, jak jsem se vůbec dostala k pedofilii a tě...
od nebesluc
úterý 11. 4. 2017, 22:30:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jsem trochu jiným nováčkem

Děkuji za reakce a přivítání. Ráda bych řekla, že jsem úplně nechtěla, aby to vyznělo tak, že mi přijde všechno kolem pedofilie super, jen jsem nadšená z toho, že díky Honzovi můžu zjistit nové informace o důležité věci. Možná jsem to nadšení nechala proudit až moc. Jeremy: Budu moc ráda, když moje ...
od Marco Freeman
středa 19. 4. 2017, 16:46:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: DDLG

Ahoj, se zkratkou DDLG jsem se setkal úplně poprvé, takže jsem musel vyhledávat. Z informací jsem pochopil, že to má co dočinění s age play, kdy si dospělá žena "hraje" na holčičku, čímž budí vášně u svého přítele. :) Příště jen doporučím vysvětlení napsat, chvíli jsem na to koukal. Možná to někde n...
od Forst Jan
středa 24. 5. 2017, 19:39:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Účast v pořadu "Dobré odpoledne, Česko"

Do redakčního mailu přišlo pozvání pro dobrovolníka z naší komunity, zda by nechtěl vystoupit v pořadu Dobré odpoledne, Česko. Díky své otevřenosti jsem byl vedením osloven, zda bych do toho šel. A já přijal. Sice mám strach, přecejen je to mnohem větší akce, než různé přednášky a diskuse, kterých j...
od Forst Jan
úterý 6. 6. 2017, 17:33:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Účast v pořadu "Dobré odpoledne, Česko"

Už od rána jsem se klepal nervozitou a strachem. Několikrát jsem si říkal, že jsem blázen, že do toho jdu, ale pokaždé jsem se nakonec vrátil k tomu, že to udělat chci. Že se nechci skrývat a že chci pomoci vytvořit svět, kde se nikdo nebude muset bát vystoupit otevřeně s tím, jaký skutečně je. Na m...
od Marco Freeman
středa 7. 6. 2017, 14:14:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: anonym na chate

Človek ktorý uráža, vyhráža sa, nevhodne provokuje, či psychicky deptá iného človeka, má byť okamžite vyhodený a nie iba upozornený. Uživatel K3i4L v minulosti přišel dle svých vlastních slov (někde to psal, bohužel již nevím kde, ale jsem si jist, že když mu napíšeš, tak ti to potvrdí) jako anonym...
od Daniel
úterý 22. 8. 2017, 22:06:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Čoho sa najviac bojíte?

Nebojím se smrti. Věřím tomu, že lidská existence smrtí nekončí a že půjdu domů. Nebojím se samoty. Vím, že Bůh je pořád se mnou. Nebojím se ani vlastního selhání. Už mnohokrát jsem selhal a zklamal své blízké i sám sebe. A už mnohokrát se mi dostalo odpuštění. A mnohokrát jsem i sám sobě nakonec do...
od Infelix
pondělí 25. 9. 2017, 23:35:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zdravím

Řekl jsem si, že by bylo fajn tady hodit pár slov, protože jsem nováček a už sem dlouho nikdo nic nenapsal, takže to tady aspoň trochu obnovím. Po vzoru ostatních teda řeknu pár slov o sobě (a jak to bývá, asi se trochu rozkecám). Tak asi pro začátek, je mi 25. Přivedla mě sem taková trochu patálie ...
od Forst Jan
úterý 26. 9. 2017, 10:59:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zdravím

Ahoj, rád bych tě tu uvítal. Nevybíráme si, kdo se nám líbí a to že se nám líbí i mladší osoby samo o sobě není nijak špatné. Nijak se ti nedivím, že se zaměřuješ na to, že miluješ svou přítelkyni a že jim chceš být dobrým náhradním otcem. Jen bych byl opatrný s tím "ignorováním vlastní sexuální str...
od Marco Freeman
pondělí 21. 5. 2018, 18:45:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Vlastní zkušenosti s vnějším coming outem

Vlastní zkušenosti s vnějším coming outem Spousta pedofilů si v průběhu svého života položí otázku, zda by se se svou orientací měli někomu svěřit. Myslím, že by bylo dobré vytvořit nějaké souhrnné téma, ve kterém se tito lidé budou moci dočíst, jak to s coming outy měli ostatní, ať už aby posbíral...
od Kejklíř
pátek 8. 6. 2018, 1:27:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pomoc klučíkovi

Tak jsem dnes dojel na autobusové nádraží do Berlína a tahal kufry cestujících.Všiml jsem si klučiny,který běhal okolo autobusů a měl oči zalité slzami. Když okolo mě běžel po třetí,nedalo mi to a stopnul jsem ho.Byl to němec a dozvěděl jsem se,že nemůže najít maminku.Odhadem mu bylo okolo 10 let.Vz...
od haizi
středa 13. 6. 2018, 20:03:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vlastní zkušenosti s vnějším coming outem

Zatiaľ nikto? Dobre, tak skúsim ja. Svěřili jste se rodičům či sourozencům? Matke. Svěřili jste se partnerovi či vlastním dětem? Nemám. Svěřili jste se dětem ve svém okolí? Určite nie. Načo? Komu jinému jste se svěřili? Kamarátom, kamarátkam, dokopy asi 5 ľudí. Co vás k tomu vedlo? Matke alkohol (so...
od Myš
neděle 26. 5. 2019, 12:33:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Myš

Řekl jsem si, že bych po šesti letech mohl do tohoto vlákna něco přidat, protože se u mě hodně změnilo. A taky aktuálně postrádám možnost sdílení, kterou jsem dřív měl častěji, tak si nacházmí prostor alespoň zde. Za těch šest let se toho u mě hodně změnilo. Několikrát jsem se stěhoval a zkusil zahr...
od Tim
středa 12. 6. 2019, 3:26:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jen doražte na schůzku, dobytci!!!

Podívejte, pokud budete chtít rozšířit o dané problematice trochu oči rád se s vámi sejdu. To asi tak za prvé. Za druhé vás rád upozorním že legálně vlastním střelnou zbraň, a ani práce s obuskem a pouty mi není cizí. Tak pozor na dodržování zákona, při případném setkání. Doporučuji kontaktovat přes...