Nalezeno 596 výsledků hledání

Zpět

od Daniel
úterý 23. 9. 2014, 9:24:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Sexualita a vztahy

Sexualita a vztahy aneb oprávněnost sexuálně motivovaného zájmu o děti v životě pedofila Rád bych se s vámi sdílel o změnách, které se v mém životě v poslední době odehrály. Dlouho jsem váhal, jestli není příliš brzy o tom psát, nicméně tyto změny probíhají už téměř půl roku. A protože v několika p...
od Daniel
úterý 23. 9. 2014, 16:42:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Poděkování

Je to už více než rok, co jsem se zaregistroval na fóru a stal se členem komunity. A je to už skoro rok, co jsem z vděčnosti napsal poděkování za existenci webu a fóra. Ten rok v komunitě pro mě hodně znamenal. Proto jsem se rozhodl napsat druhé veřejné poděkování. Tentokrát bych ho ale rád věnoval ...
od Kuba
úterý 30. 9. 2014, 9:30:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Předpremiéra v kině Světozor v pondělí 29.9.2014 od 18:3

Podle mě je dobře, že film byl natočen právě takto. Ano, nejsou tam ve velkém předkládány osvětové informace, ale portrét jednoho člena komunity má potenciál oslovit a zaujmout mnohem více lidí, než čirá fakta a komentáře odborníků. Jinak jsem toho názoru, že o pedofilii či spíše životě "obyčejného"...
od Deda
úterý 30. 9. 2014, 9:31:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pár poznámek o vnímání "z druhé strany"

Drahá Waky, nejprve ti chci poděkovat za příspěvek. Máš pravdu v tom, že věk dětí v profilech u někoho může evokovat odpor, ale tady musím souhlasit s Petrem, tyto informace jsou určeny především pro naši komunitu. Pokud na náš web přijde pro informace někdo z "druhé strany" těchto informací se mu z...
od Silesia
úterý 30. 9. 2014, 11:13:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pár poznámek o vnímání "z druhé strany"

Nejsem si úplně jist, zda v čemkoliv co děláme není erotický podtext nebo minimálně hodně dobrý pocit. Nevím, zda ty věci jde oddelit. Přeci jen jsou naši součástí.
od Daniel
čtvrtek 2. 10. 2014, 16:34:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dokáže být pedofil dítěti dobrým rodičem?

Na našem webu je příklad pedofila, kterého jeho dcera přitahuje... aspoň tedy se mi zdá, že o tom například daniel psal. A nezdá se mi, že by měl nějakou patologickou poruchu... Pamatuješ si to správně. U mě Westermarckův efekt nefungoval. Když dcera dosáhla mého preferovaného věku, začala ve mě je...
od Jednorozec
pondělí 6. 10. 2014, 23:08:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nejste oprávněn číst toto fórum
od Daniel
úterý 7. 10. 2014, 15:10:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Rodičovská láska

Rád bych řekl svůj názor k tělesným trestům. Myslím si, že u některých dětí v mladším věku to bez nich občas prostě nejde. U mojí dcery jsem tělesné tresty používal hlavně ve věku kolem 3 až 4 let. Bylo to období, kdy nejenom ignorovala, co ji říkáme, ale kolikrát ignorovala vůbec to, že na ni mluví...
od Host
pátek 10. 10. 2014, 20:19:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Mrzí mě však, když se pod dopisem, jehož psaní jsem věnoval velké množství času, přemýšlení a úsilí, objeví rozsáhlý kritický příspěvek, který již obsah dopisu stěží může nějak zpětně vylepšit. Každý člověk by tento dopis napsal úplně jinak. Ve stížnosti jsem cítil jsem potřebu vše podrobně vysvětl...
od Marco Freeman
sobota 11. 10. 2014, 22:03:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

od gampo
pátek 17. 10. 2014, 9:44:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Dvě tváře

Ahoj všem, rád bych se zde trochu vypovídal, ovšem záleží vůbec na tom zda to někdo bude číst? Možná trochu ano. Nikdy jsem si nemyslel že některé hodnoty člověka mohou být společnosti zavrhovány a to tak, že Vám můžou dát na krk nůž jen když se dozví co jste zač. Je mi 36 let mé trápení začínalo ok...
od gampo
neděle 19. 10. 2014, 11:54:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Boj o život

Zdravím Vás všechny vyzkoušel jsem napsat kýč...:-)))) Nebo-li zkoušel jsem dát některé věci do veršů,ale moc se to nepovedlo.Nicméně nejsem Karel J. Erben. Ale i tak někdy by měl zkusit člověk naprosto všechno. Mějte se :D Trápení co bolí se narodí, v jeho hlavě myšlenky na smrt se urodí. Hledá sám...
od gampo
pondělí 20. 10. 2014, 10:52:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dvě tváře

Tým samozrejme nechcem akokoľvek útočiť na tvoje manželstvo, pretože ako som spomínal už pred tým, každý sme iný, vnímame veci inak a vám to zdá sa klape a sám píšeš, že manželku miluješ. Ja by som ženu plnohodnotne milovať nedokázal a viem, že moje pubertálne predstavy o tom, ako budem žiť "normál...
od Kasz
pondělí 20. 10. 2014, 11:34:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Představení

Děkuji za vaše ohlasy :) Prakticky mám do budoucna jediný cíl. Najít skvělou ženu, která mi bude rozumět, která bude ochotná se mnou založit rodinu. Jaké štěstí mě potkalo, že jsem narazil na dívku, se kterou se vztah již víc jak rok pozitivně vyvíjí... a musím trochu pochválit naše stránky, protož...
od Jednorozec
sobota 25. 10. 2014, 15:15:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

od Mathias8
sobota 25. 10. 2014, 22:10:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Úzkosť

Keď som bol malý chlapec veľmi som sa tešil zo života. Vnímal som svet ako krásne miesto v ktorom sa majú ľudia radi, zabávajú sa, robia si jeden druhému radosť. Svet v ktorom je všetko tak čisté, tak krásne. Ako dieta som velmi miloval prechádzky do prírody. Miloval som ten pocit keď som pozoroval ...
od Radek
čtvrtek 6. 11. 2014, 22:57:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tak to začlo

Na základní škole v 6tý třídě jsem začal pozorovat, že si všímám dívek z nižších ročníků. Po vychození školy se ale spolužáci-puberťáci zaměřovali na holky, stejně staré ne-li starší vyspělé, diskotéky, motorky atd. Poprvé si já začal vychutnávat narážky typu:„nechte ho bejt, von bez malejch holčiče...
od Daniel
pátek 7. 11. 2014, 12:07:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Tak to začlo

Ahoj Radku, děkuji za příběh. Moc rád jsem si ho přečetl. Je to potěšující číst příběhy pedofilů, kteří svoji sexualitu přijali a jsou vděčni za to, co mají. Jenom je smutné, že tě opustila manželka. Je pravda, že jiní nebudeme. Pokud ale můžu mluvit za sebe, tak mít rodinu a vlastní děti je ta nejú...
od Marco Freeman
neděle 9. 11. 2014, 16:30:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

od Daniel
pondělí 10. 11. 2014, 23:22:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Novinky.cz: Islámský stát zveřejnil ceník žen

Gabrieli, díky za článek. Musím říct, že mě probudil z letargie a přiměl mě začít se více zajímat o to, co se na blízkém východě vlastně děje. A především ve mně vyvolal otázku, jestli já sám můžu pro ty lidi (a hlavně pro jejich děti) něco konkrétního udělat. Při hledání na českém internetu mne nej...