Nalezeno 596 výsledků hledání

Zpět

od Myš
pátek 14. 11. 2014, 22:26:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Promítání na FSV UK

Chtěl jsem se podělit o zkušenosti z včerejšího promítání Danielova světa na FSV UK, kterého jsem na pozvání Veroniky Liškové a doporučení Daniela, který nemohl přijít, účastnil. Nejdříve jsem si nebyl moc jistý, jak moc se můžu a chci veřejně prezentovat, a tak jsem na toto téma zavedl diskuzi s ve...
od Tim
neděle 16. 11. 2014, 4:37:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tim

Ahoj, jmenuji se Matouš, je mi 23 let a v současnosti žiji v Plzni. Nákloností mne to táhne k chlapcům/mladíkům cca ve věku 10 až 20 let. Osobně bych se označil spíše za efebofila, nicméně nepředpokládám že je to nějak podstatné. Že mne táhne stejné pohlaví jsem měl v hlavě tak nějak nakousnuto asi ...
od Tim
čtvrtek 20. 11. 2014, 23:16:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Internet/osobní setkání

Je možné že už tady takové téma bylo, pak se samozřejmě omlouvám. Jen by mne zajímalo kolik z vás se vzájemně zná osobně (už z činnosti ČEPEKu je mi jasné že část lidí ano) a setkává se třeba u kafe, nebo je většina z vás ráda za anonymitu kterou tato stránka poskytuje? Já osobně se třeba přiznám že...
od simgiran
pátek 21. 11. 2014, 22:00:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Prezident Miloš Zeman

Putin lže v jednom kuse. A pokud se za provokování myslí i protesty proti Putinovi, objektivní informování o homosexualitě a podobně, tak Rusko prostě není demokratický stát. Demokracie nemůže náležitě fungovat, pokud je potlačována opozice. De-eskalace konfliktu by byla hezká, jenže zatím pokusy o ...
od Kasz
sobota 22. 11. 2014, 10:08:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Úchylky neúchylných

Asi bych se vyhl výrazům "úchylný" nebo "neúchylný" a nahradil bych je výrazy "škodlivý" či "prospěšný" nebo také "neutrální". Myslím si, že jsi zbytečně přísný na nepedofily a nadmíru vyzdvihuješ pedofily jako ty, od kterých by se měli nepedofilové "učit", jak "správně" přistupovat k dětem. Škodliv...
od fenix
sobota 22. 11. 2014, 20:24:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kauza: Předškolačka spí s tatínkem

Možná by jsi prostě jen měl přestat ostatní lidi takhle rozebírat.
od Tim
pondělí 24. 11. 2014, 4:01:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Trochu nepovedený coming out

Otázka nakolik je vhodné se nechat vydírat a nebo si udržet svou hrdost... Někdy je to bohužel tak, že pokud se vydírat nenecháme a udržíme si svou hrdost, ztratíme ve výsledku mnohem víc, než jen ji. Inu, jiný přístup k životu... Já stavím svou hrdost a čest nade vše, pramení přesvědčení že jsem d...
od Gabriel Svoboda
čtvrtek 27. 11. 2014, 11:32:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Vánoční dárky pro potřebné děti

Každý rok se koná spousta sbírek na dárky pro potřebné děti. Loni to byly například tyto a předpokládám, že letos budou zase: Projekt Milý Ježíšku — pro děti v dětských domovech Darujte dětem úsměv s Černou Horou — pro děti v dětských domovech a ústavech sociální péče Daruj hračku - Český rozhlas — ...
od MR_Xguard
úterý 2. 12. 2014, 2:45:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Žena.cz - Děti versus příšery - fotky proti zneužívání

Sice je diskuze i článek již hodně starý, ale tak stejně jsme reagoval. O moc lepsi nez hnusni pedofilove nejsou ani zbrane ci jejich napodobeniny v detskych rukach. Paní Jobová. V článku se píše o strýcích, bratrancích a někdy i rodičích. Já jsem si nidke nevšiml, že by se psalo o pedofilech. Abyst...
od Marco Freeman
úterý 2. 12. 2014, 20:00:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Erekce při interakci s dětmi

Plyšáčku, ještě než pořádně mrknu na ty situace, chci dodat, že aby se mi jen tak zničehonic postavil, na to ani nepotřebuji dítě. Někdy se mi stane, že se ve škole jen trochu otřu omylem rozkrokem o židli přede mnou a dočká se to své reakce. Někdy se ani neotřu, je polovina hodiny, koukat můžu leda...
od teenbl
čtvrtek 4. 12. 2014, 0:10:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pokud se zapojí nějaký fundovaný odborník (sexuolog se specializací na problematiku sex. zneužívání dětí nebo soudní znalec), budou závěry z této diskuse přímo směrodatné a "závazné". Tady bych jen upozornil na to, že nemáme precedentní systém práva(tedy i kdybys měl rozsudek soudu, v takovém přípa...
od Kasz
čtvrtek 4. 12. 2014, 19:28:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tuhle jsem jednou jednal v kabinetě s ředitelkou a řešil jsem nějaký "problém" s jednou žákyní, která měla za mnou do kabinetu tento "problém" přijít řešit. Žákyně přišla, ředitelka se v tu chvíli se mnou rozloučila se slovy "Už je tady." a vycházejíc ze dveří mého kabinetu směrem k žákyni pokynula:...
od Deda
pátek 5. 12. 2014, 17:57:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nejste oprávněn číst toto fórum
od Wydra
neděle 7. 12. 2014, 21:56:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nejste oprávněn číst toto fórum
od Kasz
pondělí 8. 12. 2014, 8:39:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Když to to dítě tak chce

No kluci pedofilní, nám normálním lidem je jasné o co vám jde možná né tuto generaci ale ta příští, až vy vybojujete ten svůj boj o vlastní uznání, bude chtít zajisté i sex s dětmi. Když se začíná mluvit i o dětské sexualitě a svobodě pro děti v tomto ohledu je to nasnadě:-(. Fuck of ČEPEK To není ...
od Kasz
úterý 9. 12. 2014, 17:55:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Že pedofilové jsou všude (sorry, ale je ve věku, kdy u něj ještě osvětu vynechám, radši ať se bojí "pedofilů" než vůbec :D ) Proč nenahradit pojem "pedofilové" nějakým jiným, správným pojmem? Co tomu brání? Když někdo ve škole zmíní pojem pedofil, hned ho opravuji a říkám, že jestli ví, kdo je to p...
od Kasz
úterý 9. 12. 2014, 19:44:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Není to to stejné. Kdyby to bylo to stejné, nebylo by nutné brojit proti špatnému užívání pojmu pedofil.
od Karel Žák
úterý 9. 12. 2014, 21:57:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Včera jsem zaslal Českému rozhlasu reakci na jejich odpověď, která je zveřejněná na stránkách Rady Českého rozhlasu: http://www.rozhlas.cz/rada/stiznosti/_zprava/posluchac-karel-zak-rijen-2014--1414053

Text mé reakce přikládám v příloze.

Přeji všem klidný advent!
od MattyS
středa 10. 12. 2014, 0:15:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Vánoce (povídka)

Ahoj, rád bych vám pověděl jednu krátkou příhodu. Když jsem si již v posledním ročníku ZŠ ujasnil jak to mám s láskou k mladším kamarádům tak jsem se zamiloval do kluka jménem Filip který tou dobou navštěvoval pátý ročník ZŠ, byl to kluk i na svůj věk docela malý, měl delší rovné kaštanové vlásky a ...
od MattyS
středa 10. 12. 2014, 2:20:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Horror který měl happy end (povídka)

Začalo to mím snem. Zdálo se mi, že za mnou přišel můj malý kamarád (ačkoli je 100 a více kluků toho jména říkejme mu jen pro teď třeba Lukáš) Lukáš.Přál si jít na nedaleké pískovcové skalky já tam s ním pochopitelně nechtěl protože jsem se bál že by si tam mohl něco udělat. Lukáš se naštval a běžel...