Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Nalezeno 48 výsledků hledání

Zpět

od FlyInRoom
pondělí 18. 8. 2014, 16:45:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Těžký osud vyvrhela společnosti...?

Tak si kráčím po megasupermarketu a vtom mi v cestě překáží nákupní vozík s jistým půvabným obsahem. V sedle, nad tou hromadou jistě nesmyslných a přesto velmi výhodně zakoupenych výrobků, spokojeně usazeno devcatko tak do dvou let, dle meho odhadu. Již zdálky mě zpozorovala a ihned ji došlo že mi b...
od FlyInRoom
středa 3. 9. 2014, 13:27:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Těžký osud vyvrhela společnosti...?

20:30. Pul devate. Stmiva se, do tmy obyvaku zari televizor, s dalsim dilem nekonecne nudneho a nekonecneho serialu. Ozyvaji se zvuky, rytmicky se zrychluji. Jakesi placani, bum, buch, plac, plac. Je to dupot, dusot, uz pribehla. Ve svetle modre kosilce s jakousi vilou skace rovnou na gauc a cely ho...
od FlyInRoom
pondělí 15. 9. 2014, 12:21:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Těžký osud vyvrhela společnosti...?

Ja chci byt taky tatou, chci mit svou malou princeznu. A chci ji videt se smat, az se ji bude mama ptat, "tak co,kdes byla s tatou?" Ja chci byt taky tatou... Chci te do schodu nest, a za ruku vest, chci jit s tebou treba na pisek. Tys muj maly Cipisek. Budes se ptat, jestli bubaku mas se bat. A pak...
od FlyInRoom
pátek 3. 10. 2014, 9:24:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Situace na Ukrajine

MR_Xguard píše:Takový dotaz... co tohle má společného s pedofilií, pedofily, a tak podobně. :)
Mozna ma nekdo zajem o male ukrajinky. Tedy ja rozhodne, kdyby posilala Ukrajina deti do bezpeci, hlasim se jako opatrovnik nejmene desitky holcicek;DDDDDD
od FlyInRoom
pondělí 6. 10. 2014, 15:42:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nápady na pedofilní aktivity (jak vystrašit veřejnost) ;

Oznameni v zakovske knizce pro rodice: " V patek pojede nase trida na preventivne vyukovy vylet do lecebny sexualnich deviaci v Bohnicich. Detem bude stacit jen lehky a mirny odev. Navrat je planovan mezi15-16hodinou, je mozne zdrzeni."
od FlyInRoom
středa 22. 10. 2014, 14:36:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: CT:D

Jestli nebude mit Gabi nic proti, zalozil jsem Decko vlakno. Sem se muzou smerovat vsechny odkazy na puvodni porady Decka, filmy by asi meli byt zvlast, pro lepsi prehlednost. Pokud Vas neco zaujme, dejte to vedet i ostatnim.
od FlyInRoom
čtvrtek 4. 12. 2014, 13:20:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dotyky zla aneb Nezletilá milenka

Jak jste možná pochopili, kniha mě velice citove zasáhla. Nedá mi to zveřejnit báseň, která hovoří sama za celý smutný příběh. Báseň je součástí první kapitoly. A prý to tak má být Čas položil mi nepříjemnou otázku. A já, jak vytržená z obrázku, ve větru se cloumám na vlásku- prý po štěstí si šlapu....
od FlyInRoom
úterý 23. 12. 2014, 5:50:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Poloha dětí při sezení na klíně

Já Plyšáčkův, jistě velmi hodnotný text nepřečetl celý. Skončil jsem pár řádků pod styly sezení. Napadá mě při četbě pár otázek; nevim jestli to tu někdo již řešil, tak se když tak omlouvám za duplicitu. Co když bude situace složitější? Například pokud bude mít dospělý pouze jednu nohu, jaké budou v...
od FlyInRoom
úterý 23. 12. 2014, 15:50:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Celkově je mi kauza Plyš úplně ukradená, ale vzhledem k tomu, že se to tu stále omýlá, člověku nezbude nic jiného než si aspoň část přečíst. Když čtu, že pokud členové fóra uznají kvalitu díla, bude text vrácen, chce se mi zvracet! Jak si může někdo takto samolibě vynucovat pozornost a uznání?!? Vžd...
od FlyInRoom
úterý 23. 12. 2014, 16:48:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

No pokud má někdo pocit že se vyjadřuju vulgárně, měl by si přečíst můj příspěvek znovu. Napsal jsem jen, že TOTO ZDE není žádný soukromí blok, kde si všichni sednem na zadek z bezduchého textu, nazývaného manuálem. Od toho slouží soukromě vytvořené stránky, kde si autor určuje normu. Vykecávat se n...
od FlyInRoom
čtvrtek 25. 12. 2014, 14:45:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dodo a poděkování Plyšáčkovi

:D *fuck* *boss* B) *sun* Tady je to jak v blázinci na oddělení tupých hlav :D Jednou se ucitujete a upopisujete k smrti *skull* Inu, šťastné a veselé a bohatou pomlázku, že ano? ;D Jo, a nezapomeňte vobarvit vajca a vydlabat dýni, když už slavíte ty Blbánoce tímto způsobem :D *beach*
od FlyInRoom
pátek 26. 12. 2014, 21:31:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

dodo píše:tak tohle je úžasné. Ty jsi prostě všestranně nadaný člověk. Diky tohle se mě opět moc libilo.

Tady nešlo necitovat a nedat palec :D Když komedie, tak pořádná *fuck* Doporučuji mne opět citovat, včetně všech mých citací :D
od FlyInRoom
čtvrtek 15. 1. 2015, 11:07:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jaroslav Hašek

Tedy, zajímavá myšlenka, Jaroslav Hašek pedofilem. Myslím si, že v Dobrém vojákovi Švejkovi jde zcela o něco jiného. Celá kniha je jakousi ukázkou národní "hrdosti", kdy je Čech ochoten bojovat do posledních sil za Svou vlast. Tedy doslova, za to svou, nikoli tvoji, naši, vaši; ale pouze za svou. Bl...
od FlyInRoom
pátek 16. 1. 2015, 17:31:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mazlíte se s dětmi?

:D *fuck* *drink* :D (Velice se omlouvám, ale mně lepší reakce nenapadla, a reagovat jsem prostě musel. To bylo jak tik. ;D ) A co se týče "vůně" na krku, zajimalo by mě, přesné pořádí které máš namysli. O tom by si mohl napsat obsáhlý drbací manuál, ten bych ocenil. Systematické pořadí drbání holči...
od FlyInRoom
pátek 16. 1. 2015, 18:34:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mazlíte se s dětmi?

*lol* Několikasetstránkovou brožuru o buchtičkách nemůže napsat nikdo jiný než Ty, náš Plyšáček. Přesně tohle vlákno tu schází. :D
od FlyInRoom
úterý 20. 1. 2015, 15:39:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Uděleno varování uživateli ksoft

Ksoft opakovaně Pravidla porušuje, bez ohledu na to, zda bychom tam nyní jakoukoliv větu přidali nebo ne. Nic to nemění na tom, že diskuzi o případných nastalých problémech, není věnovaná pozornost. Zejména pak na chatu, tam místo diskuze o problému, který se objevil, (někdo někdy pošle linkem obrá...
od FlyInRoom
neděle 25. 1. 2015, 16:10:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nejste oprávněn číst toto fórum
od FlyInRoom
úterý 3. 3. 2015, 12:52:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chování uživatelů na chatu

Napadá mě otázka, jestli je ten chat prioritně určen pro pedofili kterým má pomoci, usnadnit vzájemnou komunikaci mezi sebou, a vnést trochu světla, pokud jsou všichni schopní pochopit význam psaného projevu; anebo je především určen pro média, zvědavou veřejnost a osoby které vysoce pobuřuje že něk...
od FlyInRoom
úterý 3. 3. 2015, 15:41:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tak od toho je na chatu správce, aby dohlížel na dodržování pravidel. Již v minulosti jsem psal, že pokud nemají správci, moderátoři (říkejte si jak chcete) čas/možnost se opravdu skutečně aktivně plně věnovat webu (fórum+chat), mělo by se to řešit. Ať už větší aktivitou moderátorů, a pokud toto nen...
od FlyInRoom
středa 4. 3. 2015, 20:40:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ano, je velmi přínosné. Zejména tím, že pokud si chci udělat obrázek o pedofilech a nemám čas nebo nechci trávit hodiny sledováním chatu, stačí mi přečíst si toto vlákno. Co totiž vyplývá z diskuze, aniž bych se zabýval jakoukoli znalostí konkrétních uživatelů. Třeba to, že správce webu opakovaně na...