Nalezeno 63 výsledků hledání

Zpět

od MR_Xguard
sobota 13. 8. 2011, 23:00:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

MR_Xguard a příběh na pokračování

Předem se omlouvám za všechny chyby, které se dají v textu udělat. Podle všech jsem divný (většinou neultrálně). Dokonce to říká i moje mamka, která mě má ráda. Jsem prostě oproti ostatním lidem svým chováním, názory a vším hodně odlišný a možná i to je příčina mého osudu. Dle vlastního uvážení sebe...
od Angelo
neděle 24. 2. 2013, 1:26:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pocity pedofila

Sedím na lavičce v parku. Je léto a slunce úděsně hřeje. Všude je hrozné horko. Sleduji dění kolem sebe. Nikde tu moc lidu není, nejspíš jsou všichni asi někde u vody, jen dvě malé holčičky si hrají kousek přede mnou na trávníku. Je sobota a jsou skoro dvě hodiny odpoledne. Obloha je téměř bez mráčk...
od Jednorozec
pátek 20. 6. 2014, 10:58:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Uděleno varování uživateli ksoft

Vidím že se tu často objevovalo, zrušení účtu jako řešení. Jen bych chtěl říct, že vytlačením , podle mne, nevhodného názoru z fóra se problém nevyřeší. A mněl jsem za to , že tohle fórum je právě o diskuzi a řešení podobných problémů. A diskuze není nikdy o tom, za každou cenu vnutit druhé straně s...
od dodo
pondělí 11. 8. 2014, 22:53:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Příběh pedofila Doda

pozn. efix: Publikováno na žádost doda, původní příspěvek na stránce EPEF. Doporučuji k přečtení, protože to opravdu není typický příběh v porovnání s ostaními, které zde máme. Příběh jednoho pedofila ... Co již není pedofil :-) Moje první sexuální vzpomínka je asi z 8. roku života. Začal jsem si p...
od malou
pátek 22. 8. 2014, 16:56:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jsem zamilovaný

Ahoj Lidičky, Byl jsem letos v srpnu na jezeře a poznal jsem tam jednu rodinku ze Saska-no příž otce s dcerkou. Ona se jmenovala Madeleine a ted je jí 9. Prvně jsem si lehl vedle nich a nechal všechno osudu, jestli se sněmi seznámím nebo ne. Ona byla strašně roztomilá a nosila tátovi mušle z jezera....
od Gabriel Svoboda
středa 10. 9. 2014, 7:06:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pátrání po osobách — Eliška Kožnerová

http://aplikace.policie.cz/patrani-osoby/PersonDetail.aspx?person_id=23170909140403 http://s30.postimg.org/j1h7nb5kh/View_Image_aspx.jpg Datum narození 7.9.2005 Pátrání vyhlášeno 9.9.2014 Bydliště - okres CHOMUTOV Nebezpečný NE Ozbrojen NE Nakažlivá nemoc NE Státní příslušnost Česká republika (CZ) ...
od Jeremy
pátek 12. 9. 2014, 11:12:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Děti by dospělým neměli důvěřovat

Všetci máte pravdu ;) Niekedy mám pocit, že veľa psychológov dáva rady pre ostatných a cudzie deti bez toho, aby sa zamysleli, či by to samé spravili so svojimi vlastnými. Pani vlastne hovorí pravdu, že najlepší spôsob ako ochrániť dieťa pred czudzím človekom, je vštepovať mu základnú nedôveru voči ...
od Troper
sobota 27. 9. 2014, 1:15:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pohled verejnosti na BL a GL

Nechcem tym urazit slusnych konzervativcov, skor mam na mysli zatrpknutych ludi casto trpiacich alkoholizmom co neustale spominaju na "stare dobre casy" a vsetko davaju na vine USA/slobodomurarom/gayom/katolikom atd. Mam na mysli ten typ ludi co komentuje na topky.sk pod clanky a mysli si ze dolezit...
od Jednorozec
sobota 27. 9. 2014, 11:09:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pohled verejnosti na BL a GL

Já bych řekl, že větší problém bude v kontaktu dospělého mže s malou holčičkou prostě proto, že velká část mužské populace považuje i nedospělou holčičku za sexuálně atraktivní (viz průzkumy na vzrušivost) a tudíž podobný kontakt za "podezřelý". U chlapce jim toto na mysl většinou vůbec nepřijde. Kd...
od Kuba
neděle 28. 9. 2014, 21:53:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pološero: Pedofilové mezi námi (premiéra 25.9.2014, ČT2)

Překvapila mě Herrová svými názory na DP, bych od ní čekal něco horšího. :) Kožíšek se takhle vyjadřuje už dlouho a mám pocit, že se cpe ohledně toho do televize pokaždý, co jenom může. Podle mě bude taky nějak deviatní. Chlápek v masce je trochu děsivý, i když to může být i sestříháním dokumentu. M...
od fenix
čtvrtek 2. 10. 2014, 17:40:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: SOS dětské vesničky

TAK SNADNO SE TO NEPOZNÁ (sos-vesnicky.cz) Týrání, zneužívání či zanedbávání dětí je úmyslné ubližování dětem, které vede k poškození jejich tělesného, duševního a společenského stavu či vývoje. Násilí na dětech však nejsou jen modřiny a zlomené kosti. Přestože fyzické násilí lze rozeznat nejsnáze,...
od dodo
pátek 3. 10. 2014, 9:36:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Situace na Ukrajine

FlyInRoom píše:Mozna ma nekdo zajem o male ukrajinky. Tedy ja rozhodne, kdyby posilala Ukrajina deti do bezpeci, hlasim se jako opatrovnik nejmene desitky holcicek;DDDDDD
Tak tohle je jednoznačně nejlepší komentář k tomuto tématu !!!!! Kdyby šlo těch laiků dát pět tak bych ti to dal :D
od Gabriel Svoboda
středa 5. 11. 2014, 12:30:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Novinky.cz: Islámský stát zveřejnil ceník žen

Novinky.cz: Islámský stát zveřejnil ceník žen. U otrokyň se posuzuje barva očí nebo chrup Modré nebo zelené oči, nezkažené zuby a nízký věk. To radikálové z Islámského státu na trhu se zajatými ženami v iráckém Mosulu žádají nejčastěji, ukazuje video, které zveřejnil dubajský televizní kanál Al-Áan...
od MarkM
středa 26. 11. 2014, 22:42:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Líbivé oblečení pro děti

Zajímavé je, že u mě oblečení na dětech dělá poměrně hodně. Co se týká kutíků... no to tady psát radši nebudu ... :D Pár lidí zná naše heslo.... :D A u holčiček, na těch je pěkné snad všechno :D i ten pytel na brambory ( no možná nejlíp ten sitovaný že jo :D ) Je možná pravda, že u každé příležitost...
od MarkM
pátek 12. 12. 2014, 21:08:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nás těma dlouhýma otázkama chceš asi hodně otrávit co ? :D Ale jelikož mám dobrou náladu pokusím se odpovědět :D 2. Nosíte nějaké oblečení, které by mohlo děti "přitahovat" (např. tričko s koťátkem, Hello Kitty ap. :) ) ? Co děti vždycky přitáhne a ne jen jejich pozornost, tak to je chodit zásadně b...
od Gabriel Svoboda
pondělí 15. 12. 2014, 11:30:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Du vent dans mes mollets (2012)

http://www.csfd.cz/film/320403-jako-chmyri-pampelisek/ (Francie) Dětské starosti nejsou o nic menší než starosti dospělých. Rachel je devět let. Matka je prudérní, přísná, unavená žena, která svým způsobem dusí nejen svou dceru, ale i manžela. Když Rachel potká novou kamarádku Valérii, se kterou si...
od Gabriel Svoboda
úterý 16. 12. 2014, 13:38:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nejlepší GL filmy

Heh, ještě ten film ani neskončil a už sis ho zamiloval. :) Dík za nominaci, na žebříčku se nic nemění.
od dodo
pondělí 22. 12. 2014, 21:32:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dodo a poděkování Plyšáčkovi.

Hele tohle je ubohé mě se ty jeho příspěvky fakt líbí. Tohle co tu teebl napsal je debilita :-(
od Kasz
úterý 23. 12. 2014, 14:27:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Ten manuál, když už jsi ho jednou zde zveřejnil, bys mohl dát zpět. Taky jsem tu smazal 580 příspěvků a bylo to osvobozující. K dodově poznámce - proto taky dostal na rok zákaz registrace (za to smazání 580 příspěvků spolu se smazáním uživatelského účtu), což ale nakonec stejně jsme přimhouřili oko....
od dodo
úterý 23. 12. 2014, 23:04:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Plyšáček píše:Toto téma sleduje dnes nějak hodně lidí. Nedal jste někdo odkaz do Učitelských novin? Nebo nebyli jsme na Nově?
No chtě nechtě jsi tu fakt slavnej člověče! Čepkovská pedostár :D