Nalezeno 77 výsledků hledání

Zpět

od Scopi
čtvrtek 25. 12. 2014, 15:05:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dodo a poděkování Plyšáčkovi

Plyšáčku: Někde jsi tu psal že jsi u dosti lidí na ČEPEKu neoblíbený. Zřejmě to takto bereš že i u mě. Jen to chci uvést na pravou míru. Nemůžu tu mluvit za všechny, ale ode mě to není nic proti tvé osobě. Je to spíše vyjádření nesouhlasu s některými tvými názory, a s tvým celkovým přístupem k daném...
od Scopi
sobota 10. 1. 2015, 19:09:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdybyste si mohli vybrat

Být „normální" heterosexuál asi bych (to asi nikdo) nechtěl být pedofil. Ale když už jím jsem, a poznal jsem co to obnáší, už bych nechtěl být ten „normální". Opravdu se k tomuto tématu nesmírně hodí citát Jiřího FX100D: Pedofilie mi něco vzala, ale mnohem více dala. To, co mi vzala, bez t...
od Scopi
neděle 11. 1. 2015, 6:08:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Chvíle nudy (kresba)

Veškeré obrázky původního autora v tomto vlákně byly obnoveny po jejich smazání na původním zdroji. Bohužel obrázky ostatních jsem nemohl obnovit, neboť nebyly zálohovány. Dané autory či jiné lidi, kteří by měli zálohy, tak prosím o jejich zaslání, abych je v tématu mohl obnovit. Děkuji za pochopen...
od Scopi
neděle 11. 1. 2015, 15:17:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chvíle nudy (kresba)

kredenc píše:Nemôžem prehliadnuť podobnosť s tvojim avatarom. Až na tie očká ktoré si nakreslil veľmi pekne. Je to len náhoda či si sa inšpiroval? :)
Náhoda. Tu podobnost jsem si uvědomil až když jsem to sem vložil, celkem mě to zarazilo :)
od Scopi
neděle 11. 1. 2015, 20:37:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chvíle nudy (kresba)

Tak další, tentokrát snad povedenější :)

od Scopi
středa 14. 1. 2015, 20:58:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chvíle nudy (kresba)

Tak další a zase vypadá starší než by měla....sakra, asi nějaký prokletí :(

od Scopi
čtvrtek 15. 1. 2015, 22:23:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chvíle nudy (kresba)

dáááálší
->Kredenc : tentokrát je to opravdu inspirované Nikolkou (avatar) akorát trošku jinou fotkou :)

od Scopi
pátek 16. 1. 2015, 18:39:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chvíle nudy (kresba)

Danieli doufám že ti to takto vyhovuje. Skener jsem nerozchodil, poslal jsem ti alespon fotku v původní velikosti, už by jsi to tam měl mít. :)

od Scopi
neděle 18. 1. 2015, 2:03:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chvíle nudy (kresba)

Tak tentokrát se to opravdu moc nepovedlo :(
Mathiasi tvoje avatarka není zrovna jednoduchá na kreslení.

od Scopi
úterý 27. 1. 2015, 18:24:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chvíle nudy (kresba)

Fenixi, vím že to asi není to co sis představoval,ale doufám že mě hned neukamenuješ za toto ztvárnění. Některé holčičky mi jdou hold kreslit líp a některé hůř. No ještě musím hodně trénovat *write* *paint* :) https://pedofilie-info.cz/images/mf/176.jpg Přímý odkaz: https://pedofilie-info.cz/images/...
od Scopi
středa 11. 2. 2015, 21:41:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Gabry Ponte

Pozornost a lásku skutečně musíš dělit mezi všechny stejně. Co to ale znamená "nesmíš se zamilovat jednotlivě"? Prostě někdo mi je sympatičtější než někdo jiný, a zamilovanost není zrovna věc, kterou můžeš úplně vůlí ovlivnit. Prostě tě okouzlí a zamiluješ se. Děláš jak kdyby si Plyšáčka ...
od Scopi
středa 18. 2. 2015, 22:52:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Scopi - lepší pozdě, nežli nikdy

No nováček sice úplně nejsem, ale ještě jsem tu o sobě skoro nic nenapsal, a nejvíce se to asi hodí sem. To že jsem pedofil, jsem si plně uvědomil zhruba před půl rokem, to mi bylo osmnáct (a stále ještě je :) ). Nevím jestli jsem předtím byl tak zabedněnej, že jsem to nepoznal, nebo jsem si to pouz...
od Scopi
pondělí 2. 3. 2015, 21:15:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chování uživatelů na chatu

Na chatu jsem sice už nějakou dobu nebyl, ale pochybuji že by se to nějak výrazně změnilo (až na občasné výlevy nějakého anonyma jsem tam toho moc nevhodného neviděl). Naprosto stejně nevhodně může vyznít jakákoliv věta vytržená z kontextu, ač by debata byla sebeslušnější. Vážně se obávám, že ze sam...
od Scopi
pondělí 2. 3. 2015, 21:37:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chování uživatelů na chatu

A ještě taková menší připomínka: Aby se neobjevovaly žádné zprávy které si někdo vyloží trochu jinak, tak by se tam opravdu děti vůbec řešit nesměly (a ani to by nebyla jistota), a to tedy alespoň já kdybych tam přišel jako nováček bych odešel ještě dřív, jelikož věci jako je ekonomickej stav České ...
od Scopi
středa 11. 3. 2015, 17:52:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chování uživatelů na chatu

Jde Pepíček se školou do ZOO. Paní učitelka se zeptá: "Děti, co to tam visí za ptáka?" Pepíček: "To je netopýr. Ale jak jste poznala, že visí za ptáka?'' Spíš to pěkně vystihuje nějaké věci tady. Proto jsem to sem dal. Paní učitelka určitě když se ptala, tak nemyslela na nic sexuální...
od Scopi
neděle 12. 4. 2015, 12:35:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jsou sexuální násilí a pedofilie dědičné? Vědci přicháze

Tak já mám podezření na otce, tam pár příznaků je, ale především jsem si skoro jistý nevlastním bratrem (samozřejmě z otcovy strany) , který se i dopustil sexuálně motivovaného trestného činu na dětech (ale neni to jediná věc proč si to myslím). Nic však nemůžu tvrdit na 100%.
od Scopi
neděle 12. 4. 2015, 18:11:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chat - pravidla

Navrhuju přidání pravidel chatu 1). Zákaz posílání fotek, kde je dítě bez dolní části spodního oblečení 2). Zákaz zasílání fotek typu voyeurismus(npř. viditelné kalhotky z podsukně), nehledě na účel vyfocené fotografie nebo účel zaslání. 3). Zákaz vyjadřovat nesouhlas se zabanováním/umlčením/vykopn...
od Scopi
neděle 12. 4. 2015, 20:20:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozdrav a prosba o spolupráci

Taky se rád zapojím. Můj e-mail [email protected] nebo [email protected]
A jak psal Filip, taky by bylo fajn napsat i soukromou zprávu o příchozím mailu :)