Nalezeno 259 výsledků hledání

Zpět

od Mathias8
pondělí 24. 3. 2014, 21:46:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Youtube

Moc chutná princezna :)
od Andy Olsen
neděle 6. 7. 2014, 4:11:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Youtube

Na tuhle Jasmínku jsem narazil úplně náhodou, když jsem hledal písničky od Ricchi e Poveri, je krásná a má krásný hlas :) Jinak na tom Youtube kanálu je opravdu hodně videí převážně s holčinama, stálo by za to projít :)

od Waky
pondělí 29. 9. 2014, 19:30:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pár poznámek o vnímání "z druhé strany"

Zdravím všechny diskutující. S vašimi stránkami jsem se poprvé setkala před pěti lety, kdy na fórum Gay komunita, kde působím jako administrátor, napsal Jirka Fx100d. Neměla jsem z toho tenkrát příliš radost, spíš mě to vyděsilo (vůbec komunikace s pedofilem). K pedofilům jsem měla velmi rezervovaný...
od Kuba
čtvrtek 2. 10. 2014, 20:20:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Recenze Danielova světa na webu Cinepur

Jak mě upozornila Veronika, na světě je již jedna recenze/úvaha na Danielův svět, číst můžete zde:

http://cinepur.cz/blog.php?article=277" onclick="window.open(this.href);return false;
od Marco Freeman
sobota 11. 10. 2014, 22:03:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nejste oprávněn číst toto fórum
od šmudlík
středa 12. 11. 2014, 18:16:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Naty Hrychová

Dnes jsem objevil toto.Nádherná věc až mi z toho běhá mráz po zádech :)
http://www.youtube.com/watch?v=-b3RqR5DWeo" onclick="window.open(this.href);return false;
od Kasz
pondělí 8. 12. 2014, 8:39:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Když to to dítě tak chce

No kluci pedofilní, nám normálním lidem je jasné o co vám jde možná né tuto generaci ale ta příští, až vy vybojujete ten svůj boj o vlastní uznání, bude chtít zajisté i sex s dětmi. Když se začíná mluvit i o dětské sexualitě a svobodě pro děti v tomto ohledu je to nasnadě:-(. Fuck of ČEPEK To není ...
od Jeremy
středa 10. 12. 2014, 18:18:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Spojenci pedofilú?

Celá řada pedofilů (viz. i ČEPEK) se snaží (intuitivně) vyléčit ze své orientace tím, že se začnou zabývat duchovností a tam hledají odpovědi na klíčové životní otázky a snaží se - třeba skrze osvícení, dosáhnout naprosté nezávislosti na tělesných potřebách Dá sa polemizovať, ale zo svojej skúsenos...
od fenix
pátek 12. 12. 2014, 21:34:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

1. Snažíte se být co nejméně nápadní - vzhledově? V čem Vaše mimikry spočívají? Nesnažím 2. Nosíte nějaké oblečení, které by mohlo děti "přitahovat" (např. tričko s koťátkem, Hello Kitty ap. :) ) ? Nevím teda jestli vůbec bych na sebe sehnal tričko s Hello Kitty a i kdyby ano, tak bych si ho na seb...
od Gabriel Svoboda
středa 17. 12. 2014, 9:29:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

... A taky asi nejsem sám, komu vadí, že běžně mažeš svoje příspěvky, na které už ostatní reagovali. To se dělá jen výjimečně, např. když v tom příspěvku omylem prozradíš nějaký osobní údaj. Ale nedělá se to v případě, kdy se ti prostě jen nelíbí, jak na ten příspěvek ostatní reagovali.
od Kasz
neděle 21. 12. 2014, 22:19:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dočasné rozloučení s naturistickými akcemi do rozsudku N

Teda, nevím jak je to přesně...ještě to nějak souvisí s nakládáním s těma fotkama *dont_know* ale my jsme třeba vždycky ve škole museli podepisovat souhlas s focením na školních akcích a umistováním těchto fotek na školnim webu :) Souhlas s použitím fotografie (tedy s jejím zveřejněním) jde kdykoli...
od fenix
pondělí 22. 12. 2014, 17:36:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mazlíte se s dětmi?

Jo nejdřív tě má jako sexuální symbol, protože si sedne obkročmo, pak je skoro hotová ze strniště ...
Aha, tak proto musí holčičky stříkat vodu ve sprchách, aby uvolnily sexuální napětí. :D
od teenbl
pondělí 22. 12. 2014, 19:56:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Tak se taky zkráceně vyjádřím, nebudu to citovat vše toho by bylo krapet moc v rámci tak velkého příspěvku, jako jsi sepsal. Celá řada pedofilů, alespoň dle písemného projevu a osobitých reakcí na ožehavá témata, nedosahuje schopností a charakterových vlastností profesionálního pedagoga. Nejsou dle ...
od Jeremy
sobota 10. 1. 2015, 19:27:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dětské módní přehlídky

dodo píše:Od tebe mě těší fakt všechno. Díky
Nechcem byť nekorektný, ale nechceš si v profile zmeniť preferované pohlavie na "Plyšáček"?

Evidentne sa tu jedná o osudovú príťažlivosť, tak prečo to skrývať? @}->--
od fenix
pátek 16. 1. 2015, 18:49:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Chování na chatu

Vůbec se mi nelíbí jak ksoft píše na chatu, hlavně když přijde někdo nový a on píše tak, že to vypadá jako navádění k tomu aby začal zneužívat. Docela se děsím, že tam bude takhle někdy sám s někým. Jen takový příklad z dneška ... [18:07:39] Anonym435 -> Anonym370 : tak nereš hlouposti a uži si holk...
od Marco Freeman
pondělí 19. 1. 2015, 13:52:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Povzdech

Člověk aspoň rychle pozná lidi, u kterých je na prvním místě sex, a stejně tak na místě druhém a třetím. Láska naprosto mimo, jen mít jistou "podložku na spaní". Hodně heterosexuálů už deficit lásky a život jen o sexu považuje za tak normální, až je to skutečně smutné.
od Jeremy
pátek 6. 2. 2015, 1:16:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Blížnemu

Nepoznáš, nie nepoznaš môj svet, a nepoznáš moje srdce, predsa ma súdiť vieš, a nenávidieť z duše. Poznáš, a poznávaš ma v obrazoch, ktoré mi prisudzujú iní, zovieraš pästi v rozpakoch, ak necítim sa byť vinný. Nepočuješ, nie nepočuješ moje myšlienky, a nepočuješ vnútra ozvenu, predsa chceš hasiť p...
od Kasz
středa 11. 2. 2015, 21:32:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Gabry Ponte

Plyšáčku, čím konkrétnější rady dáváš, tím hůř se dají použít. Zkus psát něco obecnějšího. Třeba já mám skoro v každé třídě nějakou oblíbenkyni, nebo někdy i oblíbence. Pozornost a lásku skutečně musíš dělit mezi všechny stejně. Co to ale znamená "nesmíš se zamilovat jednotlivě"? Prostě někdo mi je ...
od Kasz
čtvrtek 12. 2. 2015, 14:14:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nevinné lži — Moje pravda

Určité pohledy na věc se budou vždy střetávat. Nicméně... i společnost si bude muset rozmyslet, jestli chce, aby pedofilové nebyli na očích... (takže v nějakých skrytých fórech a sekcích si budeme měnit ledacos), a nebo jestli si prostě zvykne, že jsme její součástí. Sekce filmů je pro potěšení. Ty ...
od Kasz
pátek 13. 2. 2015, 12:53:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Já jsem se k této sekci a některým vtipům v ní již mnohokrát vyjadřoval. Bohužel mi toto vlákne přijde jako jedno z nejvulgárnějších na celém fóru, a bohužel se týká dětí. Kdyby lidé vkládali fakt hezké věci k zasmání, tak to beru, ale tohle se mi prostě nelíbí.