Nalezeno 140 výsledků hledání

Zpět

od Waky
pondělí 29. 9. 2014, 19:30:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pár poznámek o vnímání "z druhé strany"

Zdravím všechny diskutující. S vašimi stránkami jsem se poprvé setkala před pěti lety, kdy na fórum Gay komunita, kde působím jako administrátor, napsal Jirka Fx100d. Neměla jsem z toho tenkrát příliš radost, spíš mě to vyděsilo (vůbec komunikace s pedofilem). K pedofilům jsem měla velmi rezervovaný...
od Kuba
čtvrtek 2. 10. 2014, 20:20:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Recenze Danielova světa na webu Cinepur

Jak mě upozornila Veronika, na světě je již jedna recenze/úvaha na Danielův svět, číst můžete zde:

http://cinepur.cz/blog.php?article=277
od Jeremy
středa 10. 12. 2014, 18:18:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Spojenci pedofilú?

Celá řada pedofilů (viz. i ČEPEK) se snaží (intuitivně) vyléčit ze své orientace tím, že se začnou zabývat duchovností a tam hledají odpovědi na klíčové životní otázky a snaží se - třeba skrze osvícení, dosáhnout naprosté nezávislosti na tělesných potřebách Dá sa polemizovať, ale zo svojej skúsenos...
od Kasz
neděle 21. 12. 2014, 22:19:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dočasné rozloučení s naturistickými akcemi do rozsudku N

Teda, nevím jak je to přesně...ještě to nějak souvisí s nakládáním s těma fotkama *dont_know* ale my jsme třeba vždycky ve škole museli podepisovat souhlas s focením na školních akcích a umistováním těchto fotek na školnim webu :) Souhlas s použitím fotografie (tedy s jejím zveřejněním) jde kdykoli...
od Teenbl
pondělí 22. 12. 2014, 19:56:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Tak se taky zkráceně vyjádřím, nebudu to citovat vše toho by bylo krapet moc v rámci tak velkého příspěvku, jako jsi sepsal. Celá řada pedofilů, alespoň dle písemného projevu a osobitých reakcí na ožehavá témata, nedosahuje schopností a charakterových vlastností profesionálního pedagoga. Nejsou dle ...
od Marco Freeman
pondělí 19. 1. 2015, 13:52:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Povzdech

Člověk aspoň rychle pozná lidi, u kterých je na prvním místě sex, a stejně tak na místě druhém a třetím. Láska naprosto mimo, jen mít jistou "podložku na spaní". Hodně heterosexuálů už deficit lásky a život jen o sexu považuje za tak normální, až je to skutečně smutné.
od Jeremy
pátek 6. 2. 2015, 1:16:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Blížnemu (báseň)

Blížnemu Nepoznáš, nie nepoznaš môj svet, a nepoznáš moje srdce, predsa ma súdiť vieš, a nenávidieť z duše. Poznáš, a poznávaš ma v obrazoch, ktoré mi prisudzujú iní, zovieraš pästi v rozpakoch, ak necítim sa byť vinný. Nepočuješ, nie nepočuješ moje myšlienky, a nepočuješ vnútra ozvenu, predsa chce...
od Kasz
středa 11. 2. 2015, 21:32:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Gabry Ponte

Plyšáčku, čím konkrétnější rady dáváš, tím hůř se dají použít. Zkus psát něco obecnějšího. Třeba já mám skoro v každé třídě nějakou oblíbenkyni, nebo někdy i oblíbence. Pozornost a lásku skutečně musíš dělit mezi všechny stejně. Co to ale znamená "nesmíš se zamilovat jednotlivě"? Prostě ně...
od Kasz
pátek 13. 2. 2015, 12:53:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Já jsem se k této sekci a některým vtipům v ní již mnohokrát vyjadřoval. Bohužel mi toto vlákne přijde jako jedno z nejvulgárnějších na celém fóru, a bohužel se týká dětí. Kdyby lidé vkládali fakt hezké věci k zasmání, tak to beru, ale tohle se mi prostě nelíbí.
od 11auto
středa 18. 2. 2015, 20:42:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Návrh na nový chat

Vzhledem k tomu, že nynější chat má obtíže na mobilu, opakuje zprávy a má obrovská zpoždění, napadlo uživatele 1911 vytvořit vlastní, nový pokec, na němž začal o víkendu pracovat. Já se svými drobnými a skromnými znalostmi CSS a HTML 5 jsem se vnutil za tvůrce vzhledu, pročež vám už nyní můžu předst...
od Daniel
čtvrtek 19. 2. 2015, 0:08:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Scopi - lepší pozdě, nežli nikdy

Ahoj Scopi, děkuji za osobní příspěvek. Jestli máš pocit, že jsi byl zabedněný, tak co bych potom měl říkat já? Já si sice svou odlišnou sexualitu uvědomil v sedmnácti, ale otevřeně pojmenovat se ji odvážil až po třicítce a srovnal se s ní až ve třiceti osmi. Takže oproti mě máš velký náskok ;) Jest...
od Deda
čtvrtek 19. 2. 2015, 11:15:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Scopi - lepší pozdě, nežli nikdy

Drahý Scopi, děkuji ti za tvůj příběh a musím říct, že je dobře, že jsi narazil na náš web. Jak píšeš pomohl ti uspořádat myšlenky a stanovit si priority. To je jeden z hlavních úkolů tohoto webu. Jsme tady proto, abychom pomáhali tápajícím srovnat se se svou sexualitou. Věřím, že budeš pro holčičky...
od Daniel
čtvrtek 26. 2. 2015, 21:55:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Když se dětem ubližuje a je někdy násilí správné

Co se týče hlídání dětí, tak souhlasím. K cizím mají děti mnohem větší respekt. Sám jsem to zažil třeba na společných výletech. Jak šla dcera se mnou, to bylo pořád: "Kdy tam budeme", a "Mě už bolí nohy" a "Tati že mě poneseš". Jak šla s někým jiným, byla v klidu. Nakon...
od FlyInRoom
úterý 3. 3. 2015, 12:52:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chování uživatelů na chatu

Napadá mě otázka, jestli je ten chat prioritně určen pro pedofili kterým má pomoci, usnadnit vzájemnou komunikaci mezi sebou, a vnést trochu světla, pokud jsou všichni schopní pochopit význam psaného projevu; anebo je především určen pro média, zvědavou veřejnost a osoby které vysoce pobuřuje že něk...
od Kasz
úterý 3. 3. 2015, 17:41:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chování uživatelů na chatu

Jelikož děti nemiluješ, ale vidíš v nich sexuální objekty, ... Já si nemyslím, že by kvůli tomu měl být nějak hned nebezpečnější než kdokoliv jiný, ale spíš to trochu vysvětluje, proč je tak citlivý na ty sexuální řeči. Možná až moc. Kdo myslí jen na sex, tak všude vidí jen sex, i tam, kde vůbec ne...
od Kasz
pátek 6. 3. 2015, 19:38:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Milý Jane.F, je mi velice líto, že Tvá očekávání, se kterými jsi zde přišel, nebyla naplněna a jsi v podstatě zklamán. Nicméně kdybys přišel na internet před 10 lety, co bys nalezl? Nic. Jen pár opatrných osobních stránek řadových pedofilů. Když před 10 lety jeden pedofil (Jirka Fx100d) narazil na m...
od MarkM
středa 11. 3. 2015, 17:04:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chování uživatelů na chatu

Ani nevím, jak jsem si na ten vtip vzpomněl, asi když jsem vzpomínal na tábor, kde mě ho barvitě vyprávělo jedno dítko… Ale o to tady zrovna nejde. Spíš to pěkně vystihuje nějaké věci tady. Proto jsem to sem dal. Paní učitelka určitě když se ptala, tak nemyslela na nic sexuálního, jen ten Pepíček si...
od Mato
sobota 21. 3. 2015, 12:43:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Příběh pedofila Doda

Hmmm Zaujímavý článok a taktiež zaujímavý život a skúsenosť :) Som rád, že si našiel Boha, alebo on teba? :D Každopádne si myslím, že pedofília je dar, komplikovaný a veľmi nepochopený, ale je to dar. Je na človeku, či ho zneužije, alebo práve naopak využije. To máte ako s akýmkoľvek predmetom či ab...
od Filip
úterý 31. 3. 2015, 14:04:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Prečo (báseň)

Prečo Prečo tak krásny úsmev máš, prečo tvoje oči modré sú, prečo mi ruku nikdy nepodáš, prečo druhý našu lásku neznesú. Prečo si len obraz vo vetre, prečo si len túžba v diali, oblečený v tričku či vo svetre, na lúke by sme sa spolu hrali. Na lúke ktorá patrí iba nám, ukázal by som ti všetky farby...
od Kasz
středa 1. 4. 2015, 8:40:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Včera v noci Jan.F nahlašoval SOS tlačítkem diskuzi, psal, že uživatel Jara "přiznal sexuální obtěžování na sklo". Když jsem si log včera večer před spaním prošel, zjistil jsem, že šlo jen o chytání za slovíčka. Byť Jára psal na hraně určité "dvojsmyslnosti". Kopírovat zde asi dv...