Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Nalezeno 494 výsledků hledání

Zpět

od Marco Freeman
pátek 10. 10. 2014, 18:48:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nejste oprávněn číst toto fórum
od Marco Freeman
sobota 11. 10. 2014, 15:38:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

od Marco Freeman
sobota 11. 10. 2014, 22:03:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

od Marco Freeman
neděle 26. 10. 2014, 17:31:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Je coming out dobrý nápad?

Žiji s taťkou, taťkovou novou přítelkyní a malým bráchou. A už delší čas mi přijde, že tátova přítelkyně to o mně tuší... Je to i pravděpodobné, protože se mi povedlo "pár bot", jako například, že jsem usnul s noťasem na hrudi a když ho ze mě oddělávala, rozsvítil se jí monitor, kde byla složka plná...
od Marco Freeman
sobota 1. 11. 2014, 1:16:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Představení

Ahoj Mikeši! Vítej na fóru a stejně jako ostatní děkuji za tvůj příběh. Při čtení o lásce, kterou pociťuješ ke své maličké jsi mi připoměl i ty moje, které jsem ještě rok zpátky naplno pociťoval ke svému bratránkovi, a které se bohužel čím dál více přesouvají z bodu zamilovanosti do bodu velmi dobré...
od Marco Freeman
neděle 9. 11. 2014, 9:59:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Tak to začlo

Ahoj Radku, jak už psal Daniel, tak i mě potěšilo, že jsi jeden z těch vyrovnaných pedofilů, kteří se snaží brát naši sexualitu pozitivně. :) Vítej na fóru, ať se ti tady líbí. To, že se „chytla” si zaslouží pochvalu-pohlazení a lehkou pusu (na tvářičku) napřiklad, ale to si musím z bezpečtnostních ...
od Marco Freeman
neděle 9. 11. 2014, 16:30:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

od Marco Freeman
středa 12. 11. 2014, 17:42:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: pedofiluv synek

Ahoj, vítám tě ve fóru. Nevím, proč bys sem nemohl, nejsi tady jediný nepedofil. :) Víš, vy gerontofilové (gerontofil = člověk, kterého přitahují výrazně starší osoby), to máte přesně opačné, než my. Ale vlastně, pár věcí máme podobných. Ty jsi v dětství zjišťoval, že se ti líbí o dost starší, já, ž...
od Marco Freeman
neděle 16. 11. 2014, 17:06:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Informace o orientaci na uživatelském profilu

Plyšáček píše:Ti, co uvádějí věk nad 12, určitě nad 15 let mi ZDE připadají poněkud "úchylní". :D
Mně taky! Že jo, stejně je to nad 8 všechno stejné :D
od Marco Freeman
pondělí 24. 11. 2014, 2:32:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pohled verejnosti na BL a GL

Plyšáčku, chápu, na co narážíš s tím předstíráním. Nicméně i kdybych byl takový, že bych něco předstíral a snažil se okolí i sám sobě namluvit, že jsem hetero a na holky, našel si partnerku, které bych koukal do výstřihu a vnitřně trpěl, rozhodně bych ji neoznačil za smrdící. Nejde o to, jaké máš pr...
od Marco Freeman
pátek 28. 11. 2014, 16:44:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Líbivé oblečení pro děti

Jak už jsem se vyjádřil jednou, a jak se už vyjádřili i braši GL, tepláčky jsou prostě top. Ještě jednou ten detailní popis. :D Takže, miluju hlavně takové ty tlustější tepláčky, takové ty tzv. "flaušové", které prckové nosí spíše na podzim, někdy i pod oteplovačky v zimě (a k těm se dostanu!). Nejl...
od Marco Freeman
neděle 30. 11. 2014, 14:59:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Plyšáčkovo mládí

Díky za příběh :)
Myslím, že též jsem to měl tak, že už mě jako malého prcka, který by nyní byl v mém preferáči, fascinovali ještě mladší děti (konkrétně Ten jeden *heart* ) a moc se mi líbily.
od Marco Freeman
neděle 30. 11. 2014, 16:29:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Šikana a "online" zneužívání milované osoby

Šikana Představte si, že dítě, do kterého jste zamilovaní, někdo šikanuje. Není to příjemná představa. Zkuste se přesto vyjádřit alespoň k následujícím situacím: 1) Dítě za vámi přijde a narovinu vám poví, že spolužáci mu např. schazují věci z lavice, tahají ho za vlasy a všelijak ho ponižují. A tí...
od Marco Freeman
úterý 2. 12. 2014, 20:00:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Erekce při interakci s dětmi

Plyšáčku, ještě než pořádně mrknu na ty situace, chci dodat, že aby se mi jen tak zničehonic postavil, na to ani nepotřebuji dítě. Někdy se mi stane, že se ve škole jen trochu otřu omylem rozkrokem o židli přede mnou a dočká se to své reakce. Někdy se ani neotřu, je polovina hodiny, koukat můžu leda...
od Marco Freeman
úterý 2. 12. 2014, 21:30:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Erekce při interakci s dětmi

Já jsem taky plyšáček, ale mě asi očichat nechceš, viď? :D Drahý Plyšáčku, nejsem pedofilofil, jsem čistě na malé roztomilé kutíčky a jejich malé plyšové plyšáčky. Pokud vrátíš čas a přijdeš za mnou jako malý max. sedmiletý kutíček, popřípadně přijdeš v náruči malého max. sedmiletého kutíčka, nevid...
od Marco Freeman
pondělí 8. 12. 2014, 20:14:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Když to to dítě tak chce

Marco, bystrý chlapče, poprvé Ti vůbec nerozumím. Co jsi chtěl vyjádřit předchozím komentářem? Já jsem jen naznačoval, jak má kniha NEBUDE vypadat, že nebude psána povídkovou formou a stylem osobních vzpomínek. Absolutně netuším, co Tvá poznámka má znamenat...? :( Nechápu. Moje narážka byla míněna ...
od Marco Freeman
středa 10. 12. 2014, 19:22:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

od Marco Freeman
pátek 12. 12. 2014, 22:19:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

1. Snažíte se být co nejméně nápadní - vzhledově? V čem Vaše mimikry spočívají? Nevím, jak bych měl být vzhledově nenápadný nebo nápadný. Nápadný, tím myslíš, jestli nejezdím do školy v růžových uplých boxerkách, košili uvázané do půl pasu, sandálech, zarostlý a černou dodávkou se zabedněnými okny?...
od Marco Freeman
pátek 19. 12. 2014, 15:41:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: dobrý den :D

S NepoctivýmŽákem jsem si psal, prý jsme mu nakonec odtud pomáhali dva. :D Formulaci čtenářského deníku zvládl sám, jen jsem mu pomohl ve vymýšlení takových těch "květnatých spojení" a opravil jsem mu asi dvě pravopisné chyby. Je to poměrně chytrý hoch. (Hláška: "Když já se bál psát sem spisovně, ab...
od Marco Freeman
pátek 19. 12. 2014, 17:20:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dětská oběť, nebo předčasně vyspělá „lolitka“? (Zena-in.

Bavíme se o dospělosti, tak jen poznamenávám, že dospělost není jen o tom, jestli má někdo menstruaci nebo je schopný se rozmnožovat. :) Dospělost je také určitý stav mysli. Definuje se jako schopnost umět posoudit své činy a nést následky, být připravený na zakládání rodiny z vlastní vůle a schopný...