Nalezeno 801 výsledků hledání

Zpět

od Kasz
středa 21. 11. 2012, 16:00:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Z redakčního emailu

To: Redakce Date/Time: 21.11.2012 11:35 Předmět: prasata Message: Jste největší zvrhlíci zastřelit všechny ke zdi. Nenávidíme vás pochcípejte všichni do jednoho. Hajzli zasraní Milí Hajzli zasraní (omlouvám se za vulgarity, ale v emailu jste se nám takto sami podepsali), děkujeme za reakci, slibuje...
od Kasz
pátek 14. 12. 2012, 22:19:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Poděkování panu Brzkovi

Konečně ke mně dorazily fotky hrnečku - přikládám v příloze! Podle posledních informací bude hrneček od zítřka na cestě za panem Brzkem. Doufám, že jej potěší. :) http://s6.postimg.org/al1t2a1qp/image.jpg Přímý odkaz: http://s6.postimg.org/al1t2a1qp/image.jpg http://s6.postimg.org/3vv9m9gep/image.jp...
od Kuba
sobota 19. 1. 2013, 20:25:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nápady na pedofilní aktivity (jak vystrašit veřejnost) ;

No jinak já mám v sobě už dlouho takový nápad, vzít si na sebe kabát, černé brýle a sednou si po poledni na lavičku před nějakou základní školou s velkým pytlíkem bonbonů v ruce. A prostě tam jen klidně sedět a nic nedělat- Docela by mě zajímalo, jak dlouho by trvalo, než by se začalo něco dít. :D :D
od MR_Xguard
středa 23. 1. 2013, 6:59:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nejste oprávněn číst toto fórum
od Fx100d
sobota 16. 3. 2013, 17:10:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Poděkování panu Brzkovi

Ptal jsem se pana doktora na letošních BSD, jak se mu líbil hrníček. Bylo vidět, že z něj byl evidentně potěšen a prohlásil, že jsme si neměli dělat takovou škodu. Hrníček sice nepoužívá v ordinaci, ale má jej doma a dělá do něj kávu návštěvám. Ptal jsem se, zda byla i nějaká negaivní reakce. Když p...
od p123
neděle 9. 6. 2013, 19:26:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Sedí v jedné cele p123, Simgiran, MarkM, Dan a Teenbl. Najednou MarkM povídá: „Kdyby tu tak byla kočka.“ P123 na to: „Já bych radši koťátko.“ Simgiran odpoví: „Mrtvé.“ Dan zakřičí: „Já bych ho zabil.“ Teenbl kouká po cele a pak řekne: „Mňau!“
od Gabriel Svoboda
čtvrtek 18. 7. 2013, 20:46:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

[18.7. 20:09:00] simgiran : v USA učí parafilní pachatele obechcávat PPG *wall*
[18.7. 20:15:15] Gabriel Svoboda : obechcávat PPG? jako že Trojanovi neřeknu, že se mi chce na WC, a pochčiju mu ten přístroj rovnou? :D
od teenbl
pátek 26. 7. 2013, 18:52:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Šéf sekretářce: "Příští týden bychom mohli zaletět do Paříže." Sekretářka manželovi: "Příští týden musím služebně do Francie." Manžel milence: "Manželka je příští týden na služebce." Milenka soukromému studentovi: "Příští týden odpadá hodina angličtiny." Student dědečkovi: "Příští týden mi odpadla a...
od Gabriel Svoboda
středa 21. 8. 2013, 11:34:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Gay Pride v Prahe bol prvýkrát zastúpený aj pedofilmi!

Já osobně bych žádná trestní oznámení ani žaloby nepodával. Nechtěl bych se nechtěl dožít doby, kdy pedofilové budou nenáviděná avšak chráněná menšina, o které si každý bude myslet to nejhorší, ale nikdo se neodváží to říct kvůli možnému postihu. Ve stejné pozici jsou dnes cikáni a dopracovali se k ...
od Gabriel Svoboda
středa 25. 9. 2013, 18:29:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Záchrana předčasně narozených dětí

No jo, chování českých nemocnic je kapitola sama pro sebe, to se ještě minimálně dalších dvacet let nezmění ... Ale obecně ... opravdu je tak strašně nepřijatelné tak malé děti nezachraňovat? Je reálná šance, že z toho "života" budou něco mít? Nespadá naopak takové zachraňování do kategorie týrání d...
od Kasz
pondělí 21. 10. 2013, 16:21:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nápady na pedofilní aktivity (jak vystrašit veřejnost) ;

Přiznám se, že vtípky s dětským olejíčkem a poznámkami typu "pokud už teda má ta vaše menstruaci"... se mi na veřejném místě příliš nelíbí. Už jsem dlouho nikomu nepsal, aby se trochu krotil, tak se prosím kroťte, nerad bych musel něco upravovat nebo mazat.
od fenix
pátek 15. 11. 2013, 21:53:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

ROZHOVOR DVOJČÁTEK V BŘÍŠKU Věříš v život po porodu? Určitě. Něco po porodu musí být. Možná jsme tu právě proto, abychom se připravili na to, co bude pak. Blbost, žádný život po porodu není. Jak by vůbec mohl vypadat? To přesně nevím, ale určitě tam bude více světla než tady. Třeba budeme běhat po s...
od Gabriel Svoboda
čtvrtek 21. 11. 2013, 8:09:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Z Facebooku: Dnes dopo v tramvaji 8 směr náměstí Republiky. Dva malí kluci, tipla bych tak 2.-3.třída ZŠ! K1: A máš na Elišku aspoň telefon, když s ní chceš chodit? K2: To nemám. K1: No a jak ji chceš pozvat na návštěvu? Má ho moje mamka, já se jí zeptám. K2: Díky, kámo! K1: Ale víš co je nejdůležit...
od Gabriel Svoboda
pondělí 25. 11. 2013, 12:59:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Víra je jako penis. Je skvělé, že ho máte, a čím větší je, tím lépe. Ale neměli byste jej ukazovat na veřejnosti a už vůbec ne cpát do dětí.

Neříkám, že s tím souhlasím, ani nechci nikoho urazit, jen je to zkrátka podle mě dobrý vtip. :)
od Mathias8
pátek 10. 1. 2014, 21:47:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jednoho dne přeruší 10tiletá dcerka ticho při večeři slovy: Už nejsem panna! Na chvilku se rozhostí nepříjemné ticho, ale brzy jej přeruší otec, který se rozkříčí na matku: Ty za to můžeš! Flirtuješ, pleteš chlapům hlavy a ty tvoje výstřihy!Kozy strkáš chlapům až pod nos! Jakej ta malá může mít přík...
od Kasz
pondělí 20. 1. 2014, 21:16:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Trochu nepovedený coming out

Ahoj Auguste, tak to je smutné, taky jsem se svěřil kolegyni z práce, ale zachovala se naprosto jinak (a to pracuji jako učitel na ZŠ). Nevím, co poradit. Jedna možnost je podřídit se "diktátu", druhá možnost je jít do toho s tím, že její tvrzení, pokud by to začala šířit v práci, se nezakládá na pr...
od Marketa
pondělí 27. 1. 2014, 17:29:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Sedí chlápek na dětském hřišti a dívá se po dětech.
Prijde k němu paní a říká: "Tak co? které je vaše"
"ještě jsem si nevybral."
od Gabriel Svoboda
pondělí 10. 2. 2014, 21:14:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Z Facebooku: Kluk kolem 25 jede metrem, vedle sebe má dvě neskutečně roztomilé inteligentně vypadající holčičky ve věku 3-5 let. Neustále se ho na něco ptají, on jim všechno trpělivě vysvětluje a… vůbec, chová se k nim moc hezky. Musím říct, že je to dost přitažlivé a vidím, že i ostatní ženy kolem ...
od fenix
pátek 14. 3. 2014, 14:57:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

http://s12.postimg.org/y1ifo2ibh/431308_360578303973707_1186246720_n.jpg "Pepíčku, co bys chtěl k svátku?" "Vzduchovku." "To nejde, střílel bys ptáčky!" "Tak pistolku." "To taky nejde, plašil bys ptáčky!" "Tak nějakou holku." "Co bys s ní dělal?" "Šel bych s ní do lesa." "Co tam?" "Zavedl bych jí d...