Dostali jste náš letáček? Dozvěděli jste se o naší účasti na Prague Pride? Podělte se o své názory v tématu připraveném pro Vaše reakce!

Nalezeno 25 výsledků hledání

Zpět

od Scopi
pátek 7. 11. 2014, 21:52:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Summerhill

Úžasný film s ještě úžasnější hlavní rolí :)
http://www.csfd.cz/film/279052-summerhill/

od teenbl
čtvrtek 4. 12. 2014, 0:10:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Erekce při interakci s dětmi

Pokud se zapojí nějaký fundovaný odborník (sexuolog se specializací na problematiku sex. zneužívání dětí nebo soudní znalec), budou závěry z této diskuse přímo směrodatné a "závazné". Tady bych jen upozornil na to, že nemáme precedentní systém práva(tedy i kdybys měl rozsudek soudu, v takovém přípa...
od malou
pátek 5. 12. 2014, 16:37:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nejste oprávněn číst toto fórum
od MarkM
pátek 12. 12. 2014, 21:08:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

Nás těma dlouhýma otázkama chceš asi hodně otrávit co ? :D Ale jelikož mám dobrou náladu pokusím se odpovědět :D 2. Nosíte nějaké oblečení, které by mohlo děti "přitahovat" (např. tričko s koťátkem, Hello Kitty ap. :) ) ? Co děti vždycky přitáhne a ne jen jejich pozornost, tak to je chodit zásadně b...
od fenix
pátek 12. 12. 2014, 21:34:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

1. Snažíte se být co nejméně nápadní - vzhledově? V čem Vaše mimikry spočívají? Nesnažím 2. Nosíte nějaké oblečení, které by mohlo děti "přitahovat" (např. tričko s koťátkem, Hello Kitty ap. :) ) ? Nevím teda jestli vůbec bych na sebe sehnal tričko s Hello Kitty a i kdyby ano, tak bych si ho na seb...
od Gabriel Svoboda
pondělí 15. 12. 2014, 11:30:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Du vent dans mes mollets (2012)

http://www.csfd.cz/film/320403-jako-chmyri-pampelisek/ (Francie) Dětské starosti nejsou o nic menší než starosti dospělých. Rachel je devět let. Matka je prudérní, přísná, unavená žena, která svým způsobem dusí nejen svou dceru, ale i manžela. Když Rachel potká novou kamarádku Valérii, se kterou si...
od Gabriel Svoboda
úterý 16. 12. 2014, 22:42:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Manuál pro pedofilní pedagogy

Výhodou může být ZÁJEM O OSOBNÍ ŽIVOT DĚTÍ. Osobní sdílení vždy po víkendu, co zažily ap. Slavení narozenin s každým a drobný dáreček. Nikdy však nevyzvídáme a nejsme dotěrní a vlezlí. V žádném případě se nevyptáváme na intimní otázky. Já osobně jsem jako dítě považoval otázku, co jsem zažil o víke...
od MarkM
pondělí 22. 12. 2014, 19:01:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mazlíte se s dětmi?

Když ke mě příjde holčička a sedne si na mě, nebo se chce mazlit, tak se sní mazlím, některé by se mazlily pořád, tak se to někdy musí i utnout :D (škoda :D ) Většinou se ve skupině dětí najde aspon jeden mazlík, což je super. A Plyšáčku, ty jsi asi vzrušenej pernamentně co ? že to máš potřebu cpát ...
od MarkM
pondělí 22. 12. 2014, 19:20:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Plyšáček: Pod kontrolou možná :) Ale kdo má potřebu to pořád psát dokola na všechno, tak to asi taky není úplně normální :) Je jasné, že děti se usměrňovat trochu musí... to jsem psal. A s tím prostředníčkem, vlastní zkušenost ? mně to teda nikdy ani nenapadlo, natož aby se něco takového stalo. A dí...
od teenbl
pondělí 22. 12. 2014, 19:56:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tak se taky zkráceně vyjádřím, nebudu to citovat vše toho by bylo krapet moc v rámci tak velkého příspěvku, jako jsi sepsal. Celá řada pedofilů, alespoň dle písemného projevu a osobitých reakcí na ožehavá témata, nedosahuje schopností a charakterových vlastností profesionálního pedagoga. Nejsou dle ...
od teenbl
pondělí 22. 12. 2014, 20:46:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Mně naopak připadá, že ty jsi úplně nepochopil, co některými výtkami myslím. Chci poukázat na to, že většinou věcí, které tam uvádíš, jsou si běžní učitelé vědomi a není je potřeba nikde zmiňovat. K závislostem a tetování: Tohle není o tom, zda jsem ochoten na sobě pracovat, nevidím nic špatného na ...
od Kasz
úterý 23. 12. 2014, 14:27:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ten manuál, když už jsi ho jednou zde zveřejnil, bys mohl dát zpět. Taky jsem tu smazal 580 příspěvků a bylo to osvobozující. K dodově poznámce - proto taky dostal na rok zákaz registrace (za to smazání 580 příspěvků spolu se smazáním uživatelského účtu), což ale nakonec stejně jsme přimhouřili oko....
od Allein
úterý 23. 12. 2014, 15:22:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

A jen z důvodu, aby tady nechyběl, jej zveřejňovat nebudu. Když se aktivní členové vyjádří v tom smyslu, že má "odbornou hodnotu" či že je opravdu zajímá jeho "obsah", vrátím jej. Ale budu jej muset asi hodně přepracovat. Plyšáčku, už zase děláš to, co jsem ti psala v SZ - mažeš z uraženosti. Jak n...
od Allein
úterý 23. 12. 2014, 15:35:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ještě bych chtěla poznamenat, že tím, že napíšeš " Když se aktivní členové vyjádří v tom smyslu, že má "odbornou hodnotu" či že je opravdu zajímá jeho "obsah", vrátím jej. " si ničím nepomůžeš. Lidi si na věci dělají své názory a ty názory se nezmění, protože ty chceš. Vyjádřit se v tom smyslu, že m...
od FlyInRoom
úterý 23. 12. 2014, 15:50:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Celkově je mi kauza Plyš úplně ukradená, ale vzhledem k tomu, že se to tu stále omýlá, člověku nezbude nic jiného než si aspoň část přečíst. Když čtu, že pokud členové fóra uznají kvalitu díla, bude text vrácen, chce se mi zvracet! Jak si může někdo takto samolibě vynucovat pozornost a uznání?!? Vžd...
od MarkM
úterý 23. 12. 2014, 20:54:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nechci lajkovat všechno, co bych olajkoval, protože bych se ulajkoval a to i když s tím souhlasím( a psát něco na je asi už zbytečné když tady skoro všechno padlo), takže to shrnu jen tím, že jak to, že někdo tak dokonalí jako je Plyšáček nepochopil o co tu jde ? :D
od MarkM
úterý 23. 12. 2014, 21:09:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Opět tady padlo hodně dobrých, příspěvků... nebudu reagovat teměř na nic, protože si myslím, že to nemá cenu, stejně to dopadně jak každý tuší. Přicházím ale na to, že málo "hodných strýčků" je opravdu milých. Pedofilové jsou dle mého především hodně ranění a nebezpeční. K tomuhle se musím vyjádřit,...
od teenbl
úterý 23. 12. 2014, 21:47:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Marku s jedním M navíc. Toto téma jsem dnes oživil osobně (v úterý 23. 12. 2014, 17:33:34). Takže chápu, o co tady jde. Nevím, jak hluboce sis dostudoval souvislosti... Mám strach, že vím, o co tu OPRAVDU jde. Někteří jste se vlastně přiznali - můžete se mezi sebou dohodnout, kdo koho udá. Třeba kř...
od fenix
pátek 26. 12. 2014, 19:37:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Erekce při interakci s dětmi

Dodo věřím, že po tom co ty jsi s dětma dělal, pak pro tebe byla erekce problém a známka něčeho ... Erekce zato naznačuje či dokazuje celou škálu jiných věcí. Ne, že nic nedokazuje... Není to nic tak nahodilého, jak zde někteří paušalizují. Dobře a těď mi vysvětli proč dostanu erekci cestou autobuse...