Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Nalezeno 27 výsledků hledání

Zpět

od Tim
neděle 16. 11. 2014, 4:37:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tim

Ahoj, jmenuji se Matouš, je mi 23 let a v současnosti žiji v Plzni. Nákloností mne to táhne k chlapcům/mladíkům cca ve věku 10 až 20 let. Osobně bych se označil spíše za efebofila, nicméně nepředpokládám že je to nějak podstatné. Že mne táhne stejné pohlaví jsem měl v hlavě tak nějak nakousnuto asi ...
od Tim
čtvrtek 20. 11. 2014, 22:59:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dievčatko z reklamy už vyrástlo

Tak mi připadá, pánové, že nevíte, co je pravá pedofilie. Asi to nemáte až tak těžké jako my, kteří před pubertou rapidně brzdíme. Přijde mi že je to asi jako by Francouz říkal Morávákovi že neví co je to pravé víno :) Lidská sexualita je mnohem pestřejší než aby se dala vždy určit jedním slovem. N...
od Tim
čtvrtek 20. 11. 2014, 23:16:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Internet/osobní setkání

Je možné že už tady takové téma bylo, pak se samozřejmě omlouvám. Jen by mne zajímalo kolik z vás se vzájemně zná osobně (už z činnosti ČEPEKu je mi jasné že část lidí ano) a setkává se třeba u kafe, nebo je většina z vás ráda za anonymitu kterou tato stránka poskytuje? Já osobně se třeba přiznám že...
od Tim
neděle 23. 11. 2014, 17:36:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Internet/osobní setkání

Vidíš, já to mám zase naopak :D Mne na internetu chybí jakákoliv rozsáhlejší interakce. Žádný tón hlasu, žádná mimika při rozhovoru... Je to takové plytké :)
od Tim
pondělí 24. 11. 2014, 4:01:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Trochu nepovedený coming out

Otázka nakolik je vhodné se nechat vydírat a nebo si udržet svou hrdost... Někdy je to bohužel tak, že pokud se vydírat nenecháme a udržíme si svou hrdost, ztratíme ve výsledku mnohem víc, než jen ji. Inu, jiný přístup k životu... Já stavím svou hrdost a čest nade vše, pramení přesvědčení že jsem d...
od Tim
čtvrtek 27. 11. 2014, 1:42:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

*Víš, jak v Řecku rozdělují chlapce od mužů?
Páčidlem.

*rofl*
od Tim
sobota 21. 2. 2015, 3:20:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Citáty

Pár úžasných citací z Malého prince: -Dospělí si potrpí na číslice. Když jim vypravujete o novém příteli, nikdy se vás nezeptají na věci podstatné. Nikdy vám neřeknou: Jaký má hlas? Které jsou jeho oblíbené hry? Sbírá motýly? Místo toho se zeptají: Jak je starý? Kolik má bratrů? Kolik váží? Kolik vy...
od Tim
neděle 22. 2. 2015, 3:01:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nejste oprávněn číst toto fórum
od Tim
úterý 26. 5. 2015, 14:45:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Prague Pride 2015

Ja pocitam s tim ze pujdu... na policii jsem jeste nebyl, tak proc to nezkusit :D
od Tim
neděle 31. 5. 2015, 14:06:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nejste oprávněn číst toto fórum
od Tim
neděle 12. 7. 2015, 21:41:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Prague Pride 2015

Kasz píše:Tak myslím, že by policie mohla být z minulého roku už trochu poučená...
Tak ve chvili kdy je nekdo zavola proste reagovat musi, to bych jim za zle nemel ani letos.
od Tim
neděle 13. 8. 2017, 1:10:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Čoho sa najviac bojíte?

Toho že zklamu druhé kteří na mne spoléhají... Hodnotu svého života měřím podle prospěšnosti dalším lidem, zklamat je by pro mne znamenalo něco v tom smyslu že vlastně žiji zbytečně...
od Tim
středa 16. 8. 2017, 20:55:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Máme tu jiné úchylky kromě pedofilie?

Počítá se i domácí chov netradičních psů? :D 8:40 https://youtu.be/hRMMT_4fCPw" onclick="window.open(this.href);return false;
od Tim
středa 12. 6. 2019, 3:26:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jen doražte na schůzku, dobytci!!!

Podívejte, pokud budete chtít rozšířit o dané problematice trochu oči rád se s vámi sejdu. To asi tak za prvé. Za druhé vás rád upozorním že legálně vlastním střelnou zbraň, a ani práce s obuskem a pouty mi není cizí. Tak pozor na dodržování zákona, při případném setkání. Doporučuji kontaktovat přes...
od Tim
čtvrtek 11. 7. 2019, 22:02:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: K pedofílií sa vyjadrila aj pani z deníka plus 7 dní.

Husky píše:
čtvrtek 11. 7. 2019, 20:41:50
Ovšem nelíbí se mi že je tam také v screenshotu uvedena i mailová adresa
Nech bejt, třeba se staneš celebritou a pojmenuji po tobě nějaké bonbóny pro děti!!! :D
od Tim
sobota 13. 7. 2019, 2:25:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Som Pedák zo Slovenska a mám rovnaký názor ako Mato a Gabriel. Pre budúcnost prosim konzultujte tieto aktivity zo Slovákmi ktorý sú tu registrovaný. ... Co jednotlivec to názor, takže bych řekl že to se dá určit jen těžko. Ti co nás nenávidí nás budou nenávidět dál, v tom moc mezi našimi státy nevi...
od Tim
sobota 13. 7. 2019, 11:52:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Objevily se petice a návrhy zákonů za zákaz propagace pedofilie, za testování pedofilie u pedagogů ... Kasz tady shrnul pár odkazů: Jsou tam blbosti neaplikovatelne do práva, to je jeden dost veliký problém. Pokud jde o povinné potvrzení pro pedagogy od odborníka... Dopadne to jako v ČR když se zva...
od Tim
sobota 13. 7. 2019, 22:14:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Takže vám nestačí že sa vám tu vyjadrili dvaja slovensky pedofilovia. Vy naďalej idete to svoje. Nik sa vám neprosil o to aby ste zasahovali do našej slovenskej krajiny. Nestačí, také původně byl osloven slovenský pedofil který s rozhovorem neměl problém. Takže skutečnost že to dvěma z vás vadí nen...