Nalezeno 637 výsledků hledání

Zpět

od Fx100d
středa 1. 12. 2010, 11:46:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Smí pedofil k dětem?

Do poslední doby bylo docela všechno v pořádku občas jsem so kouk na nějákou tu holčičku v autobuse nebo na ulici atd. Ale vposlední době, začínám mít docela velké deprese a jsem docela nevyrovnanej. Zatím ani nevím uplně přesně proč. Možná je to tím, že poslední dobou v mém okolí není moc dětí umo...
od Kasz
středa 5. 1. 2011, 1:27:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Smí pedofil k dětem?

Xboy, všeobecně platné "normy" chování pedofilního člověka v přítomnosti dětí se v podstatě neliší od normy chování nepedofilního člověka v přítomnosti dětí. Dávám si pozor, abych se choval tzv. co nejnormálněji. Tys napsal několik pravidel, která jsou aplikovatelná na pedofily, kteří mají...
od Kasz
pátek 7. 1. 2011, 16:55:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Smí pedofil k dětem?

V kontextu bouřlivých diskuzí na GL fóru by se pár zcela jednoznačných pravidel pro pedofily našlo: Např. - Nedělej sexistické narážky a vtípky o dětech na veřejných fórech. - Sex s dětmi je pro tebe tabu. - Uvědom si, že i ze strany dítěte dobrovolný sexuální kontakt mu může ublížit, a vinen tím bu...
od MR_Xguard
sobota 13. 8. 2011, 23:00:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

MR_Xguard a příběh na pokračování

Předem se omlouvám za všechny chyby, které se dají v textu udělat. Podle všech jsem divný (většinou neultrálně). Dokonce to říká i moje mamka, která mě má ráda. Jsem prostě oproti ostatním lidem svým chováním, názory a vším hodně odlišný a možná i to je příčina mého osudu. Dle vlastního uvážení sebe...
od Kasz
neděle 2. 10. 2011, 15:32:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Přiznání

Tomi, přiznám se, že jsem dlouho přemýšlel nad tím, co jste s Mikim udělali. Taky přiznám, že jsem tím mírně zklamaný - na fóru i chatu jsi mi připadal jako člověk, který ví, co chce a který má jasno v tom, jak se chovat k dětem s úctou. Jsem také zarytým odpůrcem alkoholu a jakýchkoliv drog obecně,...
od Kasz
pondělí 23. 1. 2012, 19:50:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: ať žijou pomluvy aneb kde je skrytá pravda?

má vůbec dospělý člověk právo kamarádit se s dítětem a navíc opačného pohlaví???" Tak právo na kamarádství ve smyslu "nemůžete mi zakázat kamarádit s dítětem, protože já mám právo s ním kamarádit" nikdo nemá, ale určitě se dospělý člověk s dítětem i opačného pohlaví kamarádit může, t...
od Mato
pátek 2. 3. 2012, 13:53:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Co nesmí chybět v peněžence? Fotky dětí!

heh :D a hlavne ked tu penazenku najde pedofil :D
od MarkM
pátek 2. 3. 2012, 14:25:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Co nesmí chybět v peněžence? Fotky dětí!

Mato píše:heh :D a hlavne ked tu penazenku najde pedofil :D
Když jí najde pedofil, tak z peněženky zmizí jen fotka dítěte :D
od lsiv
pátek 2. 3. 2012, 17:36:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Co nesmí chybět v peněžence? Fotky dětí!

No,mne spis napadlo,kdyby si dal pedofil do penezenky fotku sve lasky,a pak by penezenku ztratil. Komu by se pote penezenka asi tak vratila?? To by mohlo byt mozna i dost neprijemne prekvapeni pro vsechny..
od Kasz
pondělí 12. 3. 2012, 23:30:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Další otázka: děti "druhého pohlaví"

Hoste, větu typu "Holčička vypadá sexy (rajcovně)" nerad čtu. Nedá se to pro příště napsat jinak? Děkuji. Nech je trochu žít. Nějaké zásahy bych učinil snad jen v případě, že by se to rozjelo nebo rozjíždělo, kam nemá... Jo, mohl napsat "fyzicky přitahuje", ale napsal to jinými ...
od Host
pondělí 12. 3. 2012, 23:57:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Další otázka: děti "druhého pohlaví"

Hoste, větu typu "Holčička vypadá sexy (rajcovně)" nerad čtu. Nedá se to pro příště napsat jinak? Děkuji. Jistě. Nemuseli bychom tu koneckonců ani psát vůbec nic o pedofiii, protože někdo nerad čte, že vůbec něco takového existuje. Inu, pokud popisuji rozdíl v tom, jak na mě co působí, ta...
od Host
úterý 13. 3. 2012, 0:25:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Další otázka: děti "druhého pohlaví"

Jo, mohl napsat "fyzicky přitahuje", ale napsal to jinými slovy Ano, mohl jsem napsat "fyzicky přitahuje". Anebo jsem taky mohl napsat "Jede do kina". Ale znamenalo by to něco jiného. Fyzicky mě přitahuje Země gravitační silou. Fyzicky mě přitahuje (či spíš přitlačuje)...
od VANAX
úterý 13. 3. 2012, 9:18:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Další otázka: děti "druhého pohlaví"

Vidím, že niektorí nechápu, že slovo je iba znak, symbol. Symbol ako taký nemá nijaký význam či zmysel. To sa stane až v momente, keď na scénu vstúpi človek, ľudská myseľ. Tá priradí konkrétnemu symbolu význam. Niektorí ľudia si potom myslia, že dané slovo (symbol) má iba taký význam, aký mu priradi...
od Kasz
úterý 20. 3. 2012, 16:13:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Omluva nejen Flarnytrylovi

Všem zúčastněným, včetně Flarnytryla, bych chtěl vyjádřit omluvu za to, že jsem někdy možná až příliš hodnotil a kritizoval práci jiných a vyzdvihoval práci svou, potažmo ČEPEKu. V nastalých okolnostech se proto omlouvám Flarnytrylovi za to, jaký jsem měl k němu přístup poté, co jsem se dozvěděl, že...
od VANAX
úterý 17. 4. 2012, 19:12:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Taková malá přihoda

Odhaliť ma je takmer nemožné, pokiaľ to ja sám nedovolím. Už asi desať rokov sa seriózne venujem štúdiu neverbálnej komunikácie a mimiky. Moje herecké schopnosti sú tiež na vysokej úrovni, čo som aj naživo predviedol animátorom na jednom z letných táborov. :D Zahrám v podstate čokoľvek, čo chcem. Al...
od Kasz
středa 18. 4. 2012, 20:22:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Taková malá přihoda

Kaszi, jsem rád, že to vidíš tak optimisticky a doufám že nikdo z tady registrovaných nebude mít opačnou skušenost,tak jako já. Je to dosti bolestivé a nikomu bych to nepřál... Vidím, protože jsem to sám zažil (a velmi příjemně mě reakce podpůrců překvapily). Negativní reakce jsou dost bolestivé, a...
od MR_Xguard
úterý 22. 5. 2012, 11:24:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: jak překonat strach z pedofílie?

Hezký den. V první řadě neměl bych strach z pedofilů a pedofilie, ale z toho, že může kdokoliv sexuálně, psychicky či jakkoliv jinak zneužít dítě. Zvláštěpak, když cca 90% případů pohlavního zneužití dítěte není pedofilem ( zdroj ) Mohu Vám odpovědět jedině za sebe. Protože za jiné to neumím. Předst...
od zvědavá
středa 23. 5. 2012, 1:00:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: jak překonat strach z pedofílie?

Hezký večer (nebo spíš noc), děkuji moc za odpovědi a v podstatě ve všem s vámi souhlasím. MR_Xguard - určitě je to o osobě. Ještě by mě zajímalo, jestli mladý a nezkušený pedofil by právě mohl být hrozbou právě pro svou nezkušenost? Přeci jenom je rozdíl v sygnálech které vydává dospělá žena(muž) a...
od Kasz
středa 23. 5. 2012, 8:58:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: jak překonat strach z pedofílie?

...postoj společnosti se jen tak nezmění. Myslím, že je to přirozené, protože toto se nedá přijmout jako neškodná věc, kvůli těm lidem, kteří nedokážou svojí touhu zvládnout. Víš, ale tady mi vadí něco trochu jiného - přibližně 90% případů pohlavního zneužívání dětí nemají na svědomí pedofilové, př...
od Kasz
středa 23. 5. 2012, 9:24:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: jak překonat strach z pedofílie?

To musí být hrozně těžké vysvětlovat to dětem? Taky si myslím že je asi třeba dát si pozor co těm dětem říkat, protože aby to pak nepochopili špatně. Těžké to snad ani není, naopak, ony jsou schopny nějakou informaci přijmou relativně ještě bez předsudků a nekriticky, spíš pak záleží, jaký si pozdě...