Nalezeno 133 výsledků hledání

Zpět

od Forst Jan
neděle 25. 1. 2015, 22:33:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pokus o nalezení ženy/dívky

Je mi 27 let, jsem od Mladé Boleslavi a rád bych se seznámil s nějakou dívkou (dámou) ve věku 15+. Ač mnozí mí stejně staří přátelé zakládají rodiny, mé zkušenosti s láskou jsou nulové. Ještě nikdy jsem ani ženu nepolíbil. Jsem poměrně plachý a oslovit cizí dívku je pro mne velice obtížné. Nejsem zr...
od Forst Jan
čtvrtek 29. 1. 2015, 8:22:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Leží dvě miminka vedle sebe v postýlce a jedno se ptá druhého:
"Ty jsi holčička nebo chlapeček?"
"Nevím, počkej, já se podívám."
Nadzvedne peřinu, chvilku kouká a pak říká
"Tak jsem chlapeček."
"A jak si to poznal?"
"Mám modrý dupačky."
od Forst Jan
pátek 6. 2. 2015, 7:39:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Šel jsem takhle jednou rybařit a chytil jsem zlatou rybku, já ryby nejím, chodím tam jen kvůli klidu, tak jsem jí hned pustil a ona hned, že my musí splnit 3 přání. Říkám, že jsem se svým životem spokojený, že nemusí, ale ona se nenechala přesvědčit. Tak nakonec jsem souhlasil, že chci takový věci, ...
od Forst Jan
pátek 6. 2. 2015, 16:06:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Menštruácia

Ani nevíš jak dlouho jsem přemýšlel nad dobrým přirovnáním. A ty přijdeš a jen tak napíšeš konstrukci automobilu, což je naprosto PERFEKTNÍ.
A to jsem od Mladé Boleslavi, kde naprostá většina firem (i ta kde pracuju) je napojena na Škodovku a zabývá se konstrukcí alespoň částí aut.
od Forst Jan
pondělí 9. 2. 2015, 10:54:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jan.F

Původně jsem nechtěl svůj příběh psát, ale nakonec jsem se rozhodl, že nikomu tím neublížím, nic mě to stát nebude, a třeba tím někomu pomůžu. Až tak do 13 let probíhal můj život normálně jak to jen jde. Měl jsem milující rodinu, ve škole jsem byl oblíbený, začali první lasky (dokonce jsem se držel ...
od Forst Jan
středa 11. 2. 2015, 7:48:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Tento příběh je údajně skutečný a je o vztahu, který se vytvořil Mezi skupinou zedníků a dítětem. Mladá rodinka s pětiletým děvčátkem se nastěhovala do domu vedle parcely,kde se stavěl nový dům. Děvčátko se přirozeně začalo zajímat o vše, co dělo v sousedství a začala si povídat se zedníky. Motala s...
od Forst Jan
čtvrtek 12. 2. 2015, 8:26:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Děkuji. Snažím se každý den začít z vesela a pokud alespoň jednomu člověku zvednu trochu náladu má mé jednání smysl. A proto dokud budu moci, každý (pracovní) den ráno tu bude jeden nový vtip. Vytvořit úplně nový vtip jsem zkoušel, ale není to snadné a výsledky nebyly zrovna moc vtipné. Beru ale poi...
od Forst Jan
čtvrtek 12. 2. 2015, 8:39:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Gabry Ponte

Říct nebo tajit je téma k dlouhé diskuzi, ale nikdo z nás nezná tvé rodiče, tudíž nemůžeme říct co je lepší. V prvním příspěvku jsi psal, že byli milí a starostliví. Neříkám že přiznání by ti vztahy v rodině nezhoršilo, ale pochybuji, že rodiče budou ti, kteří ti budou chtít zničit život. Takže já b...
od Forst Jan
sobota 14. 2. 2015, 19:50:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Poděkování za vše

Dlouho jsem váhal, zda sem mám odpověď napsat. Nerad bych, aby to co napíšu dále nějak oslabilo mé poděkování, které myslím upřímě, vážně a z celého srdce. Tohle je úžasná stránka, kterou bych doporučil úplně všem (pedofilům i nepedofilům) k přečtení. Důvod mého odchodu není něco velkého, jde spíš o...
od Forst Jan
neděle 15. 2. 2015, 18:33:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Poděkování za vše

nejde o to, že se na ty fotky podíváme zrovna my. To co může dítěti ublížit je že nějaké nevhodné fotky uvidí třeba jeho spolužáci. I věc která nikomu neublíží může být nemorální. To, co tam člověk občas najde, je neuvěřitelné. Už jsem se setkal i s případem, kdy to skoro vypadalo jako důkaz o zneu...
od Forst Jan
úterý 17. 2. 2015, 12:06:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Milá maminko, předem mého dopisu ti chci povědět, že se mně na táboře opravdu líbí. Chodíme se koupat, hrajeme různé hry, spím pod stanem. I Stano se má dobře. Tvá Zuzka.
od Forst Jan
čtvrtek 19. 2. 2015, 8:28:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Odeber jedno písmenko z názvu filmu a napiš krátký popis Nesmrtelná ETA - dokumentární film o baskické separatistické organizaci Francouzská sojka - dvojice newyorských detektivů bojuje proti nelegálnímu obchodu s ptactvem Pošťák vždycky voní dvakrát - o počátku metrosexualizmu mezi poštovními doruč...
od Forst Jan
čtvrtek 19. 2. 2015, 10:10:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

A ještě dodám pár novinek v kinech. Padesát odstínů hnědi - psychologická sonda do života pražských proktologů Padesát odstínů mědi - dokument České televize o organizovaném zločinu Chánovského sídliště Padesát odstínů náledí - Pepa Klíma po stopách českých silničářů Padesát odstínů nevadí - dokumen...
od Forst Jan
středa 25. 2. 2015, 11:17:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Přijde malá holčička domů a volá: "Mami! Dneska mi dal Pepíček 50 korun." "Za co?" "Vsadil se, že nevylezu na strom." "Ty jsi hloupá, máš sukýnku a on ti zaplatil jenom aby ti koukal zespodu na kalhotky." Druhý den zase když přijde holčička domů tak volá: &quo...
od Forst Jan
čtvrtek 26. 2. 2015, 12:17:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Pepíček dostane na vysvědčení samé jedničky a tak mu maminka řekne že mu splní nějaké přání. "Já chci psa." povídá Pepíček. Mamince se to ovšem nelíbí, protože ví, že kluk by se o něj tolik nestaral a že by to zůstalo na ní, tak ho poprosí aby zkusil jiné přání, že to už mu opravdu určitě ...
od Forst Jan
pátek 27. 2. 2015, 17:20:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Masakr v Uherským Brodě

Je hezké to tu říct, ale v takovéhle situaci tělo zaplaví adrenalin, začne působit pud sebezáchovy, mozek zaplaví nával všech emocí od strachu po odvahu, takže nikdo tady nemůže říct, co by ve skutečnosti udělal.
od Forst Jan
neděle 1. 3. 2015, 2:57:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Stížnost na chování uživatelů na chatu

Na chatu proběhla poměrně dlouhá debata ale protože podobný problém vidím pronikat i na fórum, myslím že by se mělo diskutovat i tady. Jedná se o zprávy ve kterých některý z uživatelů píše o osahávání dětí nebo jejich zneužívání (pravděpodobně s jistou dávkou nadsázky, jenže kdo může vědět pravdu) t...
od Forst Jan
pondělí 2. 3. 2015, 13:43:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chování uživatelů na chatu

Protože jsem ten kdo tuto diskuzi začal, rád bych ji i ukončil, než v zápalu emocí někdo řekne něco, čeho by později litoval. Ano, padly na chatu věty od některých uživatelů, které bylo možno pochopit nevhodně, ale ano, ty věty nebyly zamýšlené se zlým úmyslem. Co bylo napsáno bylo napsáno a je to j...
od Forst Jan
čtvrtek 5. 3. 2015, 12:27:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nejste oprávněn číst toto fórum
od Forst Jan
sobota 28. 3. 2015, 12:25:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pokus o nalezení ženy/dívky

Děkuji za 250 shlédnutí mého "inzerátu" (doufám že to četl někdo i ženského pohlav). Jenom jedna věc se od té doby u mne změnila a to ze jsem dnes zas o rok starš, takže teď už 28...