Nalezeno 655 výsledků hledání

Zpět

od tdnka
sobota 14. 3. 2015, 12:32:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sochy, plastiky

V Singapuru jsem sice nikdy nebyl, ale náhodou jsem narazil na toto levitující bejby na netu: http://www.huffingtonpost.com/evelyne-politanoff/marc-quinns-sculpture-of_b_2507633.html a poté i na toto dílo http://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/d/d1/The_First_Generation_%282000%29_by_Chong_Fah...
od Marco Freeman
úterý 17. 3. 2015, 20:22:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Dneska jsem zavzpomínal na pár vtipných historek, které se mi staly. Snad aspoň trošku pobaví. :) Na nějaký čas jsem přijel k Prckovi domů. Sedíme v kuchyni, venku tma jako v pytli, zima, že by mě před ní neochránil ani tlustý kožich, když přijde teta z práce. Uklízí nakoupené potraviny na příslušná...
od Allein
sobota 21. 3. 2015, 22:57:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chování uživatelů na chatu

[15.03.15 15:44:15] Marco Freeman -> Plyšáček : Prcek (tehdy 7 let): "Jako já se sebe taky dotýkám. Tam dole." Já: "To je fajn, masturbování uvolňuje - dotýkáš se tam dole, ale třeba i různě po těle, aby ti to bylo příjemné, a dělá ti to hezké pocity. Jen je dobré, když si dáš pozor, ať tě při tom ...
od Marco Freeman
sobota 21. 3. 2015, 23:29:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

[15.03.15 15:44:15] Marco Freeman -> Plyšáček : Prcek (tehdy 7 let): "Jako já se sebe taky dotýkám. Tam dole." Já: "To je fajn, masturbování uvolňuje - dotýkáš se tam dole, ale třeba i různě po těle, aby ti to bylo příjemné, a dělá ti to hezké pocity. Jen je dobré, když si dáš pozor, ať tě při tom ...
od Marco Freeman
neděle 22. 3. 2015, 10:52:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

To, co jsem napsal, byl popis historky, která se skutečně stala. Když se mě Prcek ptal, mohl jsem být "ten zlý" a něco na něj potom zkoušet, ale neudělal jsem to, protože takový nejsem (nebo se aspoň považuji za rozumného a pevně doufám, že rozumným v tomhle ohledu budu v životě i nadále). A když js...
od Jeremy
neděle 22. 3. 2015, 11:12:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Vždyť já s tebou naprosto souhlasím, sám jsem napsal, že jsi nenapsal nic nevhodného. Jde jen o to, že podle některých lidí jsi něco nevhodného napsal — pokud by tedy dotyční lidé posuzovali zprávy na chatu konzistentně podle jejich obsahu a nikoli podle sympatií k autorovi. Mrzí ma, ak máš pocit, ...
od Marco Freeman
neděle 22. 3. 2015, 19:43:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ústupek už proběhl, odešli jsme na jiný chat. To nebyl ústupek, ale trucování, kterým se nic nevyřeší. Podstatou a úkolem této diskuze není vyhoštění některých uživatelů z chatu, ale poukázání na věci, které nám na chatu připadají nemístné, a které když se trochu zmírní, tak budeme moct být v harmo...
od tománsek
úterý 24. 3. 2015, 17:20:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Přijímací práce na školu- POVÍDKA- Malý přítel

Hlásím se na uměleckou vysokou školu. Chtěli po mě napsat povídku a já chtěl být originální. Sepsal jsem napůl smyšlený příběh o klukovi, který je na kluky (poněkud menšího vzrůstu) a nedopadne to zrovna dobře :) Nejsem zrovna moc dobrý "pisatel", ale budu rád, když si dílo přečtete a třeba se Vám, ...
od Jeremy
středa 25. 3. 2015, 19:23:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Příběh pedofila Doda

Súhlasím s Filipom. Je otázka, čo vlastne prívlastok pedofil hovorí o človeku. Jednoznačne ho definuje ako toho, ktorý po sexuálnej stránke preferuje deti. Ono celkom logicky to zvádza k tomu, že ak sa pedofilom všeobecne prisudzuje talent pre kontakt s deťmi, dokážu ich skvele zabaviť a deti sa v i...
od m00n
sobota 28. 3. 2015, 1:10:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Plyšáček

Mohl by plyšáček už více nepsat, že bych si splnil sexuální sny zabitím všech uživatelů chatu?
S mým sadismem to prý nemá nic společného, tak ani nevím proč to psal(nebo se nedokáže vyjádřit dostatečně pochopitelně).
Příště by se mohl držet tématu a podobné poznámky si ušetřit.
Děkuji.
od teenbl
sobota 28. 3. 2015, 19:33:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sexuolog Jaroslav Zvěřina: Neskandalizujme případy ...

Gabriel Svoboda píše: Myslíš? Mně se zdá, že když v tomto článku píše o delikventovi, má prostě na mysli delikventa. Nemusíme být vztahovační a myslet si, že se pokaždé píše o nás.
No, když zmiňuje pedofilní trestné činy tak mluví o nás.
od Mathias8
sobota 28. 3. 2015, 21:45:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

mě se ten clanek libi je super Vážne? A súhlasíš aj s tímto? V poslední době se na internetu a v médiích často objevuje tvrzení, že muži, kteří trpí pedofilií, nejsou pro děti nebezpeční. Většinu sexuálních deliktů prý na nich páchají lidé, kteří netrpí žádnou úchylkou. Zřejmě v duchu hloupého vtip...
od teenbl
neděle 29. 3. 2015, 9:29:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

No ještě několik takových článků a reportáží a opravdu začnu uvažovat, že by bylo vhodné na konferencích odpřednášet příspěvek - Lži sexuologů v médiích. To, že se ti dodo líbí ta pasáž celkem chápu, vzhledem k tvým názorům, ale i její formulace není moc dobrá. Jistě Zvěřina může mít jiný pohled na ...
od Mato
pondělí 30. 3. 2015, 22:58:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Příběh pedofila Doda

Hmmm Jeremy, fakt dobre napísané, sám by som to lepšie nedal. Nejde o orientáciu ako takú, ale o to, ako ju človek dokáže použiť v prospech iných. No určite so mnou budete súhlasiť, keď poviem, že každá sexuálna orientácia so sebou prináša isté riziká, na ktoré si treba dávať pozor, pretože tu sa ne...
od Kasz
středa 1. 4. 2015, 11:11:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jan.F v soukromé zprávě

Ano, Janovi.F navrhuji zvážení působení na webu z toho důvodu, jaký jsem napsal. Chytání za slovíčka tady skutečně nepotřebujeme. A jestli ti přijde lepší, aby si pedofilové psali jinde (pokud bych měl tento web zavřít), tak prosím, ale tam nebudou pod jakoukoliv "kontrolou". Za diskuzi na chatu web...
od Marco Freeman
středa 1. 4. 2015, 15:54:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nahlašování se mi zdá v tomto případu zbytečné. Nicméně mi přijdou zbytečné i dvojsmysly, které uživatelé chatu používají. A rovněž se mi nelíbí, když jeden učitý plyšový uživatel napíše Janovi dvojsmysl jen proto, že ví, jak mu to vadí. Takové provokování hodně používá Prcek, ale asi stojí za pováž...
od Marco Freeman
středa 1. 4. 2015, 17:25:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Naopak, já si myslím, že soukromé zprávy by měly zůstat soukromými zprávami, protože jinak bychom je měli nazvat zprávami veřejnými.
A když něco nahlašuji, nahlašuji to adminům a ne celému fóru.
od Marco Freeman
čtvrtek 2. 4. 2015, 0:12:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jinak, Jane, hrát si na holčičku bylo hloupé. Sám víš, že v určitých směrech tvůj názor na ČEPEK a jeho uživatele chápu, ale tohle už ani nebylo v mezích. Pochop, že každý tento "dětský" falešný profil sníží důvěru uživatelů v mladší příchozí lidi. A jednou by mohlo přijít skutečně dítě a my si řekn...
od Allein
pátek 3. 4. 2015, 16:01:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Veselé Velikonoce

Také přeji všem Veselé Velikonoce plné kutíků a holčiček. :)
od malou
pátek 3. 4. 2015, 16:29:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Veselé Velikonoce

A holčičky *girl_blum* šlehejte jen jemně :) . Možná pojedu s bráchem k jeho dceři ale ještě to není jisté.