Nalezeno 655 výsledků hledání

Zpět

od Tereza
úterý 26. 3. 2019, 20:48:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Příběh oběti pedofila

Co Tě přimělo k tomu, svěřit se se svým příběhem právě na tomto webu? Vůbec bych se nedivil, kdyby jsi po svých zkušenostech považovala tyto stránky za území nepřítele Víte, já to neberu jako nepřátelské území. Naopak si myslím, že paradoxně tady bych mohla najít pochopení. Myslím si, nebo v to asp...
od podivin
pátek 29. 3. 2019, 0:34:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Iné detské ihriská

Jo, to jsou děti. Mám taky pár postřehů. Naše děti to teda na klasickém hřišti baví, ale chce to různé "atrakce", ne jen bežnou houpačku a skluzavku. Dobré je, když je to ještě zkombinované např. s nějakým provazovou prolejzačkou nebo třeba dětskou šplhací stěnou (to je na chvilku zabaví, než přijdo...
od Kasz
čtvrtek 11. 4. 2019, 21:01:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Večera s Havranom (Pedofília a RKC) (rtvs.sk)

Ve studiu jsou : doc. ThDr. Mgr. Slávka Karkošková, PhD. ThLic. Ján Viglaš, rektor kněžského semináře ICLic. Mgr. Jan Rozek, církevní právník MUDr. Michal Patarák, psychiatr Od času 22 minut dostal větší slovo psychiatr Michal Patarák, který vysvětluje rozdíl mezi pedofilií a sexuálním zneužíváním, ...
od regularguy9
středa 1. 5. 2019, 17:08:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Můj příběh a představení se

Ahoj, jelikož jsem novým členem komunity, chtěl bych se představit a podělit se o svůj životní příbeh. Už když jsem byl žákem prvního stupně, tak jsem věděl, že moje orientace je jiná než u většiny lidí. Zamiloval jsem se do spolužáka... Říkejme mu Tonda.. Tonda byl malý, zrzavý a modrooký klučina. ...
od Marco Freeman
úterý 14. 5. 2019, 23:36:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nová verze a nový vzhled webu!

Já jsem se postaral hlavně o změny v uspořádání sekcí, které, pro některé zvědavé, raději rozeberu. Asi nejvýraznější změny proběhly v "English section" - která je nyní trochu vstřícnější k zahraničním uživatelům a poskytuje více jednotlivých kategorií, na něž se mohou zaměřit. Anglická sekce se tak...
od Myš
neděle 26. 5. 2019, 12:33:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Myš

Řekl jsem si, že bych po šesti letech mohl do tohoto vlákna něco přidat, protože se u mě hodně změnilo. A taky aktuálně postrádám možnost sdílení, kterou jsem dřív měl častěji, tak si nacházmí prostor alespoň zde. Za těch šest let se toho u mě hodně změnilo. Několikrát jsem se stěhoval a zkusil zahr...
od regularguy9
neděle 2. 6. 2019, 11:16:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

1. Snažíte se být co nejméně nápadní - vzhledově? V čem Vaše mimikry spočívají? Nevím jestli se přímo snažím, ale jsem taková šedá myš, která nemá ráda výstřední oblečení a drží se spíše tmavých barev. 2. Nosíte nějaké oblečení, které by mohlo děti "přitahovat" (např. tričko s koťátkem, Hello Kitty ...
od Jeremy
neděle 9. 6. 2019, 20:57:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jeremy

Po dosť dlhej dobe mám pocit, že na som mal možno niečo napísať k môjmu príbehu. Normálne by som to určite rád pripojil k svojej zpovedi v sekcii "Životní příběhy", ale ten môj už bol zdá sa zmazaný. Je to už určite pár rokov, keď som bol na ČEPEKu aktívny, ale pár ľudí si na mňa možno ešte vspomeni...
od semper
pondělí 17. 6. 2019, 6:18:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Životný príbeh jedného hebefila

Ahoj všetci ! Tak som sa po nejakých rokoch strávených medzi vami rozhodol napísať svoj príbeh. Predpokladám, že ľudí s mojou preferenčnou vekovou skupinou je tu minimum. Stalo sa mi totižto, že viacero ľudí v mojom okolí za pedofila pokladá aj človeka, ktorý sa zaujíma o dievčatá od 15 do 18 rokov....
od Mato
pátek 12. 7. 2019, 22:57:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Série článků o pedofilii na SME.sk

Presne tak Gabrieli... Je to ako píšeš. Bol som v Česku 4 mesiace a pochopil som, že Česi hodne inak premýšľajú ako my. Tá mentalita aj spôsob uvažovania je úplne iný. Slovenská spoločnosť má svoje hodnoty a normy, ktoré sú veľakrát v Česku dávno prekročené (niekedy v dobrom, niekedy v zlom). Čo sa ...
od Allein
sobota 13. 7. 2019, 1:36:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Abych tady tak souhrnně reagovala na všechny poslední příspěvky, jelikož vnitřně cítím, že je to třeba: Je potřebné si uvědomit, proč vlastně tahle komunita existuje. Hlavní cíl této komunity je pomáhat lidem , pedofilům. V přijetí orientace, v kočírování svých pudů. Druhý hlavní cíl, neméně podstat...
od Tim
sobota 13. 7. 2019, 2:25:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Som Pedák zo Slovenska a mám rovnaký názor ako Mato a Gabriel. Pre budúcnost prosim konzultujte tieto aktivity zo Slovákmi ktorý sú tu registrovaný. ... Co jednotlivec to názor, takže bych řekl že to se dá určit jen těžko. Ti co nás nenávidí nás budou nenávidět dál, v tom moc mezi našimi státy nevi...
od Troper
pondělí 15. 7. 2019, 0:35:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ja sa divim kolko pedofilov tu ma pridrbane "protizapadne" nazory. Zapad je liberalna demokracia, pravny stat, vedecky pokrok, chcete navrat k Tisovi alebo komunizmu? Preco by sa mali media vyhybat "drazdeniu verejnosti", priemerny Slovak je obmedzeny dedinsky rasista, ktory slope palenku tak teraz ...
od Dreamer
čtvrtek 22. 8. 2019, 14:13:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Moje představení

Ahoj všichni, chodím sem už dlouho, ale neměl jsem příliš potřebu se projevovat. Registruji se hlavně proto, abych komunitu podpořil a "započítal se" jako další nekriminální, víceméně normálně fungující pedofil. Faktu, že se mi líbí nedospělé holčičky jsem si vědom od puberty, ale pár dalších let (a...