Nalezeno 655 výsledků hledání

Zpět

od Marco Freeman
pátek 24. 4. 2015, 23:39:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chování uživatelů na chatu

Když jsem na fóru, tak vidím, že proti tomu, co nazývám "neslušnostmi na chatu" a podobně, nestojím sám, ale že jsou zde i lidé, kteří mají stejný či podobný pohled, a tak mě dokážou podpořit. Když jsem byl tehdy na chatu a hádal jsem se nejdřív jen se Ksoftem, ale nakonec i s Plyšáčkem a na nějaké ...
od Marco Freeman
sobota 25. 4. 2015, 17:54:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nevím, jaké argumenty mám hledat, když na něco odpovím Fenixovi a ty hned napíšeš přesně to co on (+ informaci o nějaké rádoby "válce") a chceš po mně odpověď. To už rovnou můžu celou její část překopírovat a reagovat tímto způsobem. Vymýšlet nové formulace již několikrát napsané zprávy mě prostě nu...
od VANAX
úterý 28. 4. 2015, 22:38:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Moja prvá návšteva odborníka...

Pred pár dňami som po prvýkrát v živote osobne navštívil odborníka, konkrétne pani doktorku Caisovú z kliniky FAIRA. Rád by som sa s vami podelil o svoje postrehy z mojej prvej konzultácie. Rozhovor som si nenahrával, preto sa môže stať, že niektoré vyjadrenia nebudú úplne presné. Ide však o podstat...
od teenbl
středa 29. 4. 2015, 20:22:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moja prvá návšteva odborníka...

Když jsem si poprvé přečetl Vanaxův příspěvek, byl jsem poměrně vytočený, co si to paní doktorka dovoluje. Nicméně po detailnějším pročtení a srovnání informací, co vím, mi tu něco mírně či více nesedí. A vše by mohlo být trochu jinak. Nejdřív bych řekl, že mám na paní doktorku dobré reference od ně...
od FlyInRoom
středa 29. 4. 2015, 23:09:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Vážení rodičové, také se nestíháte dostatečně věnovat svým dětem? Zanedbávate je studenou večeří a domácí úkoly musí dělat samotné? Máte výčitky svědomí že jste špatní rodiče? Oprávněně. Ale teď to můžete napravit! Je tu nová hlídací agentura pro Vaše děti. Naši zaměstnanci mají spoustu zkušeností s...
od Jeremy
čtvrtek 30. 4. 2015, 13:00:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Šuflíková tvorba

Smrť pravdy Ktože to leží v posteli biednej? Kto sa to súži v ústeli smrtelnej? Mnohí sa jej stránia, a mnohí i boja, pred nikým sa neklania, vždy víťazom je z boja. Je to prevda, stará známa, za čestnosťou čo stojí. Viac nenávidená jak znaná, čo sa svet lepším spraviť strojí. Nie pravda jedna, lež...
od Daniel
úterý 5. 5. 2015, 0:32:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Veríte v lásku?

Bojím sa o svoje kamošky, a hlavne o moju princeznu že padnú.. a to je velká pravdepodobnosť nejakému idiotovi na lep a on ich potom použije a vyhodi ako tie handry. Že ich nebude lubít ale bude ich mať iba na sex. Také se někdy bojím o svou malou princeznu, o svou dceru, že potká špatného muže, kt...
od Jeremy
úterý 5. 5. 2015, 17:51:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Veríte v lásku?

Áno, verím na Lásku ;) Veľa tu už bolo povedané a ja nechcem opakovať, takže len pár postrehov. Rovnako rozlišujem zamilovanosť a lásku. Byť zamilovaný je nádherné, ale je to hlavne šanca, ktorá ťahá ľudí k sebe. Vzťah postavený jedine na zamilovaní (či sexe) je slabý a netrvá dlho, keďže slastný op...
od Myš
středa 6. 5. 2015, 13:50:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Si nemůžu pomoci :D
Obrázek

"Vídám mrtvé lidi, ale je to stejně lepší, než se dívat na Twilight" :D
od Marco Freeman
neděle 10. 5. 2015, 13:13:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Do Plyšáčka jsem se "pustil" těmito dvěma zprávami (hádám, že se naráží na ně): Marco Freeman -> Plyšáček : Ahoj. Jsem rád, že tě tady mám. Rád bych ti oznámil, že nyní tě již nebudu napomínat. Stejně jako u každého u tebe platí, že jsem tě již napomenul (a víckrát), tudíž za dvojsmysl či podobné ne...
od teenbl
neděle 10. 5. 2015, 15:05:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tak jste mě po čase zase přinutili se vyjádřit, protože zase se to extrémně manipuluje s fakty, které na chatu zazněly. Začal bych pro začátek tím, že ksoft několikrát jednoznačně porušil pravidla, takže tím pádem bych jakékoliv jeho stěžování na úroveń chatu bral s rezervou. Vše svaluje na nějakou ...
od Pája
úterý 12. 5. 2015, 19:37:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Neviem, čo sa tu sakra momentálne deje, ale je to hrozné. Nemohol som sa prihlásiť a dlho a zložito som prichádzal na heslo. Preto som len nejaký čas chodil na chat ako anonym, aj keď len na okamihy. To, čo som videl ... To ako myslíte vážne? Neviem, či je tu nejaká BL / GL vojna, ale ak je, tak nec...
od Iška
pátek 15. 5. 2015, 21:40:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chvíle nudy (kresba)

Obrázek

Ahoj, já jsem se zaměřila na jiný objekt, je pro mě velmi důležitý vztah mezi matkou a dítětem a ovlivňuje to i mé kresby. Doufám, že se bude líbit, mně se obrázky moc líbily. :)
od šmudlík
sobota 16. 5. 2015, 10:52:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Kutík, aneb přemýšlej dřív, než něco řekneš

Ahojky. Dneska bych se s Vámi rád podělil o svůj včerejší zážitek,který dokazuje že by člověk měl nejdřív myslet než něco řekne,zvlášť když je pedofil. Vracel jsem se z práce,cesta jako vždy nudná,nic co by stálo za pozornost.Koukám jak se říká do blba,autobus pomalu zastavuje na zastávce a v tom v ...
od Gabriel Svoboda
neděle 17. 5. 2015, 22:03:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Kdyby si někdo myslel, že úchylně na chatu píší jen GL:

[14.5. 20:42:51] ?ekni?eptej Filip : Každý správny pedofil musí vlastniť sáčok cukríkov a vreckovku napustenú v chloroforme :D
od Childrenman
pondělí 18. 5. 2015, 18:08:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Můj dnešní zážitek: Dnes ráno jsem měl po cestě do školy velmi podivnou zamyšlenou náladu. Pomocí svého mobilu jsem procházel toto fórum a přemýšlel na ním a nad celou touto komunitou. Samozřejmě, že přitom padly myšlenky i na děti. Když už jsem byl nedaleko školy, stavil jsem se(jak to mám ve zvyk...
od Marco Freeman
pondělí 18. 5. 2015, 22:12:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pokud přijde uživatel na chat a řekne, že zneužívá, první co udělám je to, že mu napíšu, že to tomu dítěti může ublížit, i když se "nabízí" dobrovolně. Stejně jako jindy jsem to i udělal. Když mi došlo, že Jára si to prostě nenechá vysvětlit a hážu hrách proti zdi, napsal jsem mu, ať to nepopisuje a...
od teenbl
pondělí 18. 5. 2015, 22:19:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Gabrieli opravdu nevidíš rozdíl mezi jednáním Plyšáčka a Járy? U Plyšáčka to jsou opakované provokativní vyjádření, a to, že on tvrdí, že to provokativní řeči nejsou na tom opravdu z pohledu veřejnosti nic nemění. Plyšáček na to byl xkrát upozorněn a vyhozen jen parkrát Oproti tomu když přijde někdo...
od Benjamínek
sobota 23. 5. 2015, 6:39:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Rád bych tu o sobě něco uvedl.....

Ahoj lidičky.... Jmenuji se Tomáš, bydlím v Pardubicích s přítelem Radkem a jsem velký milovník počítačů, taktéž vlaků a zemědělských strojů. Moc rád chodívám do přírody odpočívat od městského ruchu a smogu ve které se nadýchám čerstvého vzduchu, rovněž si tam vyčistím hlavu a načerpám novou energii...
od Benjamínek
sobota 23. 5. 2015, 22:19:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Rád bych tu o sobě něco uvedl.....

Já bych všem chtěl moc poděkovat a musím říci, že jsem nečekal, že budu mít takové krásné odpovědi a že jich bude tolik. Moc všem děkuji a jsem neskutečně šťastný že tu jsem. Co bych více o sobě uvedl, no já na to povídání o mé skromné osobičce moc nejsem, ale i přesto se budu snažit něco uvést. Žij...