Nalezeno 29 výsledků hledání

Zpět

od Gabriel Svoboda
pondělí 13. 7. 2015, 12:44:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Tori

Vítej! :) Jsem rád, že jsi problémy i s naší pomocí překonal a že jsi nám o tom dal vědět.
od Slav
pondělí 13. 7. 2015, 12:47:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj Tori, vítám tě mezi námi a chci ti poděkovat za tvou odvahu, že jsi se přidal. Těším se, že se o tobě dozvím více.
od Filip
pondělí 13. 7. 2015, 12:53:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Vitaj medzi nami. :)
od Marco Freeman
pondělí 13. 7. 2015, 15:11:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj Tori, jsem rád, že i když objevování sebe sama nebylo nejsnadnější a prožil jsi dost vnitřní bolesti, tak ses přes to časem dokázal přenést a začít brát orientaci třeba i v pozitivních barvách - mít ji rád, jak říkáš. Taktéž si nedovedu představit, že bych se najednou měl "přeorientovat" a být ...
od Kasz
úterý 14. 7. 2015, 23:20:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozor na TrueCrypt!

V tomto souhlasím s Gabrielem, že ne každý je schopen "duchovního povznesení". Takoví lidé jsou pak trestáni ne za to, že by někomu ublížili, ale za to, že jsou takoví, jací jsou, a že nedokáží ventilovat svůj pud bez toho, aby někomu ublížili, jinak. Dokud se budou lidé bát svěřit se s tím, že jsou...
od Filip
středa 15. 7. 2015, 12:10:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pocity

Márne som ti odolal,
ihneď som ti podľahol,
len malý kúsok si mi dal,
už som na dno dopadol.

Ja už neviem čo mám robiť,
ešte nádych posledný,
môcť s tebou večnosť tráviť,
okamih to nádherný.

Nechcem nič len teba,
deň bez teba je noc,
rád znesiem ti kúsok neba,
až takú máš ty moc.
od FlyInRoom
čtvrtek 16. 7. 2015, 18:07:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Názory na DP

Jen pár slov k těm statistikám. Jde o čísla vyjadřující počet odhalených činů. Nevyjadřují reálné hodnoty , počty skutků , ani průměr všech případů, tedy včetně těch neodhalených. Jak tedy můžeme určit, zda se počet zneužití zvyšuje nebo snižuje? Můžeme hovořit jen o počtu odhalených skutků. Neexist...
od Slav
neděle 19. 7. 2015, 13:20:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Poloha dětí při sezení na klíně

Ahoj, tak já budu pokračovat s tématem. Přestože jste se tu hádali o tom, jestli má cenu číst ty dlouhé litánie Plyšáčka s rozbory dané problematiky, sebral jsem odvahu a přečetl nejen jeho dlouhé příspěvky, ale příspěvky všech, tedy celé vlákno, tak abych si udělal ucelený přehled a byl tak schopen...
od nowhere
čtvrtek 23. 7. 2015, 18:53:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

1. Snažíte se být co nejméně nápadní - vzhledově? V čem Vaše mimikry spočívají? Snažím nevzbuzovat pozornost a vyhnout se nechtěným pohledům. S pedofilií to nesouvisí. 2. Nosíte nějaké oblečení, které by mohlo děti "přitahovat" (např. tričko s koťátkem, Hello Kitty ap. :) ) ? Ne, možná doma či pod j...
od Daniel
pátek 24. 7. 2015, 21:50:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pohádka o pískovém království

Tuhle pohádku jsem dával dohromady o dovolené s jednou krásnou osmiletou holčičkou. Vymýšleli jsme ji během stavění hradů z písku. Námět, děj, jména postav a část dialogů pochází přímo od ní, já se tomu pouze pokusil dát formu a doplnil ji písničkami. A dle hesla "méně je někdy více" jsem v její pův...
od fenix
sobota 1. 8. 2015, 21:30:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zklamání aneb smysl života

Jen bych na první místo dal lidi. V mém případě hlavně moje zlatíčka. :)
Asi proto mám Danieli takový výkřik do tmy, ten citát se mi moc líbil a přesně to vystihuje.
od Scopi
sobota 15. 8. 2015, 19:34:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chvíle nudy 2

V poslední době mě to kreslení baví nějak víc :) *paint*

Obrázek

Přímý odkaz: http://s6.postimg.org/hpw0ueyc1/168.jpg
od simgiran
neděle 16. 8. 2015, 10:41:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sexuální zneužívání - co za ně považujeme

@Petr Klíč: Přijde mi, že záměrně mlžíte a manipulujete. První nadhodíte právní tvrzení, které je jasně chybné a čekáte, až ho někdo vyvrátí, abyste ho mohl obvinit z pocitů nadřazenosti. (Není pocitem nadřazenosti naopak přijít sem s výzvou, ať si přečteme zákon od někoho, kdo to pořádně neudělal?)...
od simgiran
neděle 16. 8. 2015, 12:09:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Prague Pride 2015

Přidám svoje postřehy: Na shromáždění před začátkem průvodu jsem se necítil úplně nejlépe, asi z nevyspání, nebyl mi příjemný hluk a davy lidí, tak jsem radši šel brouzdat po bočních uličkách. Přičemž jsem se snažil neztratit úplně zbytek skupiny. Což se mi ovšem nakonec podařilo. :D Myslím, že to b...
od Marco Freeman
neděle 16. 8. 2015, 16:49:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Prague Pride 2015

A sice ten, a to sa uz opakujem (vsetky doposial navstevne prispevky v tejto teme su moje), ze nemozes nijako porovnavat vztah dvoch dospelých zrelých ludi so vztahom pedofil - dieta. To je velky a podstatny rozdiel. Bohuzial! My nechceme milenecké vztahy s dětmi. My máme stejný problém jako kdysi ...
od Mathias8
středa 19. 8. 2015, 11:07:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dievča/vzťah

Ďakujem Vám všetkým... Dalšiu vec, ktorú som na sebe spozoroval už velmi dávnejšie, že... takto... Keď som mal asi takých 15-17 rokov bol som v tom, že sa mi páčia najviac 8,9,10,11 ročné holčičky. Trvalo mi hrozne dlho, než som sa zmieril s tím, že som na deti... a fakt že som asi pedofil... Avšak ...
od Slav
středa 19. 8. 2015, 16:06:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dievča/vzťah

Mathias8 : Neviem prečo vtedy sa mi viac páčili 8,9,10,11 a teraz 11,12,13 je to zaujimavé. Je možné, že keď budem mať 35 budú sa mi páčiť 17,18,19 ročne? Žeby sa tá preferovaná hranica svojím vekom posúvala nahor? Samozrejme ako aj vtedy aj teraz sa mi páčia 8,9,10,11 ročné ale nie až tak ako 12 a...
od Karel Žák
pátek 21. 8. 2015, 13:00:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Šikana ve škole

Při hledání inspirace pro psaní disertační práce jsem narazil na jednu, která by vás mohla zajímat, protože se týká školní šikany. Kopíruji zde text od strany 183 disertační práce Mgr. Martiny Martínkové, Ph.D. s názvem Nadání dítěte jako rizikový faktor a podnět k šikaně : 5.5.5.1. Informant 1 (dál...
od simgiran
středa 26. 8. 2015, 1:03:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Označení pravý (čistý) pedofil?

Jedna věc je bavit se o vyhraněnosti (exkluzivitě) orientace. K tomu snad jen, že úplná exkluzivita neexistuje a i velmi exkluzivně zaměření jedinci mohou být schopni hodnotného vztahu s osobou mimo jejich preferenční skupinu. Co mě však vadí je, pokud se někdo baví o čistotě pedofilie tak trochu ve...
od Marco Freeman
pondělí 31. 8. 2015, 0:34:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Stížnost na uživatele Marco Freeman

Milý Jane. Rád bych ti připomněl, že svět se kolem tebe netočí. A ne každý člověk má času tolik, aby si sedl za neforemnou kupu zpráv a hledal ty, ve kterých se provinil Jan Forst. Potřebuješ-li nějaké jiné dokázání svých činů, buďto máš velmi nepříjemné problémy s pamětí, nebo mi chceš přidělávat z...