Nalezeno 143 výsledků hledání

Zpět

od Scopi
sobota 3. 1. 2015, 3:37:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nikola Szafeczka

Polky jsou prostě TOP. Už dlouho jí nemůžu dostat z hlavy. Myslím že ani tolik propagovaná Kristina Pimenova se této krásce nemůže rovnat. http://data1.whicdn.com/images/96365538/large.jpg Přímý odkaz: http://data1.whicdn.com/images/96365538/large.jpg Zdroj: http://weheartit.com/valen_165/collection...
od fenix
sobota 25. 4. 2015, 8:07:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chování uživatelů na chatu

Když se mi něco nelíbí, zastávám názor, že to mám dát najevo. A ne to naoko "schvalovat" a pak vybafnout na fóru s tím, jak se ten a ten choval nevhodně. (Jako to třeba nyní Fenix udělal s konverzací K3i4L a M00na - pokud s tím nesouhlasil, měl se ozvat a ne mlčet jako naoko schvalující uživatel. N...
od fenix
sobota 25. 4. 2015, 21:39:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jo některé věci opravdu nikdy nepochopím. Třeba to, že věta, viděl jsi už holku nahou, je určitě o hodně horší než jestli ji viděl ze zadu předkloněnou... :D Najednou se neřeší, že může kdokoli přijít, vidět to, špatně si to vyložit a co si pomyslí, v tom má Ksoft pravdu. Tady je snad důležitý i kon...
od fenix
neděle 26. 4. 2015, 8:31:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nerad bych se pouštěl do nějakých detailních rozborů či zakládal nové téma s názvem Jak JÍ říkat, ale... Chci se pozastavit nad (dle mého) hodně nevhodným slovem, které se tady začalo zbytečně opakovat: "prcina, prcinka". Pro dívčí genitál (takto se o NÍ píše ve vědeckých publikacích) se užívají ne...
od Gabriel Svoboda
neděle 26. 4. 2015, 17:11:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nejlepší GL filmy

Díky za nominaci, na žebříčku se nic nezměnilo.

Taky si na tu holčičku pamatuju, bohužel je ve filmu jen v několika scénách. Četl jsem i knižní předlohu, ze které mi utkvěla v paměti tato věta:
Michal Viewegh píše:Chcete-li vidět plakat anděla, řekněte devítileté holčičce, že její tatínek šuká s jinou.
od fenix
pondělí 27. 4. 2015, 15:32:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pipinka a pindík: Jak nazývat sexuální části těla?

Plyšáčku promiň, ale opravdu náhodou jsem na tento starší článek narazil. :D Pipinka a pindík: Jak nazývat sexuální části těla? (centrum.cz) Ucho je prostě ucho, penis je penis nebo pohlavní úd, nikoliv lulánek. U dívek je to ovšem trochu složitější. „Správný český název pro dívčí vnější pohlavní or...
od VANAX
úterý 28. 4. 2015, 22:38:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Moja prvá návšteva odborníka...

Pred pár dňami som po prvýkrát v živote osobne navštívil odborníka, konkrétne pani doktorku Caisovú z kliniky FAIRA. Rád by som sa s vami podelil o svoje postrehy z mojej prvej konzultácie. Rozhovor som si nenahrával, preto sa môže stať, že niektoré vyjadrenia nebudú úplne presné. Ide však o podstat...
od Karel Žák
čtvrtek 30. 4. 2015, 15:39:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

"Rok se s rokem sešel" a tak tady konečně máme odpověď od ČRo na můj text z 8.12.2014: Vážený pane magistře, jménem Rady Českého rozhlasu tímto odpovídám na Vaši stížnost z 8. 12. 2014. Předně se Vám omlouváme za zpoždění odpovědi. Vzniklo tím, že si Rada ČRo prostřednictvím generálního ředitele Čes...
od Gabriel Svoboda
pátek 1. 5. 2015, 19:13:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Erekce při interakci s dětmi

Po včerejší diskusi na chatu bych ještě dodal, že sexuální trestné činy musí být vždy úmyslné. Pohlavní zneužití nebo znásilnění nelze spáchat z nedbalosti. Erekce je mimovolní záležitost, nikoli úmyslná. A kdyby někdo tvrdil, že je trestné úmyslně setrvávat v kontaktu s dítětem, když vím, že mám er...
od Gabriel Svoboda
úterý 5. 5. 2015, 21:15:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pár věcí, co mi tíží hlavu

Jsou známé příběhy pedofilů, kteří se seznámili se 14letou a vydrželo jim to. Ale těžko dávat nějaký návod, aby se ti to povedlo taky. Nezbývá, než přijmout realitu. Psát si přes internet se 14letou bych doporučoval jen slušně. I kdyby sexuální psaní nebylo trestný čin, je prostě jistější vědět, že ...
od Gabriel Svoboda
sobota 9. 5. 2015, 9:42:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Policejní výslech

Sám s tím zkušenosti nemám, takže ti můžu jen odcitovat § 158 odst. 8 trestního řádu: Osoba podávající vysvětlení, s výjimkou podezřelého, je povinna vypovídat pravdu a nic nezamlčet; vysvětlení může odepřít, pokud by jím způsobila nebezpečí trestního stíhání sobě nebo osobám uvedeným v § 100 odst. ...
od fenix
neděle 10. 5. 2015, 15:03:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Max1 a Plyšáček mají pravdu, na chatu se už normálně psát nedá. Marco, co se týče pašování kutíků v krabci. Max tu psal o tom, že by to vypadalo špatně pokud by přišel na chat někdo z médií. A ten někdo by si přeci mohl přečíst jen o posílání kutíků v krabici a nezajímal by ho kontext. Aspoň takhle ...
od Gabriel Svoboda
neděle 10. 5. 2015, 18:49:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

To, že jsem simgiranovi odpověděl, že by měl být vyhozen Forst, souvisí s tím, že kdykoli Plyšáček přijde na chat, Forst mu okamžitě začne psát, že by měl odejít, i když Plyšáček ještě vůbec nic nenapsal (natož něco neslušného). Kdyby si takto Forst zasedl na nějakého méně stabilního uživatele, než ...
od Scopi
pondělí 11. 5. 2015, 0:18:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nikola Szafeczka

Mrzí mě když vidím, že tu zrovna Nikolka má asi jako jediná tak málo fotek, proto ještě pár :) (a aspon už dá Plyšáček pokoj :D) (pokud by se někomu líbila více (jako mě :D ), může jí sledovat na Instagramu: https://instagram.com/szafeczka/ nebo na Facebooku: https://www.facebook.com/szafeczka?ref=...
od Gabriel Svoboda
pondělí 11. 5. 2015, 15:40:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Allein, trochu zaměňuješ akci a reakci.
od fenix
pondělí 11. 5. 2015, 22:10:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Marco mě nemusíš vysvětlovat co by si s ním dělal, o to tu vůbec nejde. Buď jsi to vůbec nepochopil nebo to děláš schválně. Vždycky snad i vám šlo o to, jak to bude vypadat, když někdo přijde a uvidí něco napsané bez kontextu. Nebo si najednou myslíte, že todle musí každý kdo přijde na chat pochopit...
od fenix
pondělí 11. 5. 2015, 22:28:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pořád je to něco jiného než posílání si dětí v krabicích. A hlavně jsem to psal kvůli těm narážkám na to, že v tom vidíme něco sexuálního, abych vysvětlil o co jde. A ze stejného důvodu bylo naše psaní tak nevhodné. Ale je mi jasné, že to nemá cenu, protože co napíšete vy je v pořádku ať už jsou to ...
od Gabriel Svoboda
úterý 12. 5. 2015, 8:03:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

OK. Veřejnost si myslí, že pedofilové znásilňují a zabíjejí děti, ale na to druhé smějí být na chatu narážky, protože veřejnost přece pochopí nadsázku. Na to první ale v žádném případě ne, to by veřejnost nepochopila.
od fenix
úterý 12. 5. 2015, 17:29:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Gabrieli, prostě si musíš zvyknout, že je to přesně tak. :D Že "moralističtí" bl můžou řešit, co se psalo na chatu už kdo ví kdy. Uvádět dvě věty bez kontextu, protože ten není důležitý, ale hlavní je jak to vypadá, když někdo přijde a zrovna to uvidí. Můžou psát o vyšpulených prcinách a podobně a j...
od fenix
úterý 12. 5. 2015, 19:58:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pájo, ty jsi snad na chat chodil, že víš jak se tam psalo? Nechodil! Radši se zamysli sám nad sebou.
Tady někomu snad jde o smysl konverzací? Nikomu o ten smysl nešlo dokud se nejednalo o ty jejich konverzace. A pak oni reagují mimo místo toho aby odpověděli přímo.