Vyhledávání nalezlo více než 1652 shod

Zpět

od Kasz
středa 5. 1. 2011, 1:27:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Smí pedofil k dětem?

Xboy, všeobecně platné "normy" chování pedofilního člověka v přítomnosti dětí se v podstatě neliší od normy chování nepedofilního člověka v přítomnosti dětí. Dávám si pozor, abych se choval tzv. co nejnormálněji. Tys napsal několik pravidel, která jsou aplikovatelná na pedofily, kteří mají...
od Kasz
pátek 7. 1. 2011, 16:55:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Smí pedofil k dětem?

V kontextu bouřlivých diskuzí na GL fóru by se pár zcela jednoznačných pravidel pro pedofily našlo: Např. - Nedělej sexistické narážky a vtípky o dětech na veřejných fórech. - Sex s dětmi je pro tebe tabu. - Uvědom si, že i ze strany dítěte dobrovolný sexuální kontakt mu může ublížit, a vinen tím bu...
od Kasz
úterý 31. 5. 2011, 18:08:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Je vhodne hlidat dite do 6 let když sem pedo?

Otázka by neměla být položená, zda je vhodné, aby dítě mladší 6 let hlídal pedofil. Spíš je na stole otázka, zda člověk, který to dítě bude hlídat, se k tomu dítěti nebude nevhodně chovat. Nevhodně chovat se může jak pedofil tak nepedofil, to se sexuální orientací nesouvisí. Na tvou otázku proto nel...
od Kasz
neděle 2. 10. 2011, 15:32:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Přiznání

Tomi, přiznám se, že jsem dlouho přemýšlel nad tím, co jste s Mikim udělali. Taky přiznám, že jsem tím mírně zklamaný - na fóru i chatu jsi mi připadal jako člověk, který ví, co chce a který má jasno v tom, jak se chovat k dětem s úctou. Jsem také zarytým odpůrcem alkoholu a jakýchkoliv drog obecně,...
od Kasz
sobota 26. 11. 2011, 22:40:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Seznam přednášek o pedofilii

Se svolením Mgr. Karla Žáka zde uvádím seznam jeho přednášek, referátů a jiných aktivit - na většině z nich veřejně vystoupil Jiří Fx100d, jednou též MR_Xguard, Kuba a Daniel Kubec, jako morální podpora se pak některých přednášek účastnil i Efix. Rozhovorů pro Český rozhlas 6 a Český rozhlas Plus se...
od Kasz
středa 7. 12. 2011, 15:16:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Diskuze k článku: František Flarnytryl: Jsem pedofil. No

nicmene,pokud by se k diteti nekdo mohl chovat alespon humanne,citlive a s pochopenim,tak by to mohl byt prave zdravy pedofil. No a proč by to nemohl být úplně stejně třeba i zdravý heterosexuál a nebo homosexuál? To,ze mnohy(kazdy) pedofil zanechava v dusi ditete vetsi nasledky(traumata) nez vetsi...
od Kasz
úterý 27. 12. 2011, 1:40:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Diskuze k článku: František Flarnytryl: Jsem pedofil. No

“zkrátka a jednoduše, pokud si třeba ukážete pindíky a něco o tom popovídáte proč ho má každej jinýho, případně si na něj vzájemně sáhnete, tak není rozdíl mezi dítě-dítě a dítě-dospělý.” Rozdíl v tom je dost zásadní. Děti většinou příliš nevědí, co činí, zatímco dospělý ano. Pohlavní orgány jsou v...
od Kasz
středa 28. 12. 2011, 13:14:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Diskuze k článku: František Flarnytryl: Jsem pedofil. No

ANO ! do jisté míry to (zneužívání) dáli se to tak nazvat, ospravedlňuji. kdo nezažil, nepochopí. to by byla nekonečná diskuze. Tak já zažil ledacos, ale vždycky jsem rozlišoval zneužívání (jednání s cílem sexuálně uspokojit sebe nebo dítě) od jednání, které je v rámci onoho tebou popisovaného mazl...
od Kasz
pátek 20. 1. 2012, 17:15:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Viz popis:

pbd píše:Dovolím si první otázku: jak se vyrovnáváte s tím, co chcete vy a co si žádá vaše tělo?
Odpovím zjednodušeně - vyrovnávám se s tím masturbací, téměř každý den, někdy i několikrát za den.
od Kasz
pondělí 23. 1. 2012, 19:50:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: ať žijou pomluvy aneb kde je skrytá pravda?

má vůbec dospělý člověk právo kamarádit se s dítětem a navíc opačného pohlaví???" Tak právo na kamarádství ve smyslu "nemůžete mi zakázat kamarádit s dítětem, protože já mám právo s ním kamarádit" nikdo nemá, ale určitě se dospělý člověk s dítětem i opačného pohlaví kamarádit může, t...
od Kasz
pondělí 12. 3. 2012, 23:30:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Další otázka: děti "druhého pohlaví"

Hoste, větu typu "Holčička vypadá sexy (rajcovně)" nerad čtu. Nedá se to pro příště napsat jinak? Děkuji. Nech je trochu žít. Nějaké zásahy bych učinil snad jen v případě, že by se to rozjelo nebo rozjíždělo, kam nemá... Jo, mohl napsat "fyzicky přitahuje", ale napsal to jinými ...
od Kasz
sobota 17. 3. 2012, 10:10:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: pořad o zneužívání dětí

oznamite si medzi sebou, ze jeden z vas zlyhal a ide sa dalej, ano? pekny pristup... Vůbec tě neznám, ale pokud jsi matkou a máš děti - jak je možné, že si dospělí heterosexuálové mezi sebou oznámí (prostřednictvím novin), že jedna matka selhala ( http://www.lidovky.cz/za-otravu-dcery-fridexem-si-z...
od Kasz
úterý 20. 3. 2012, 16:13:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Omluva nejen Flarnytrylovi

Všem zúčastněným, včetně Flarnytryla, bych chtěl vyjádřit omluvu za to, že jsem někdy možná až příliš hodnotil a kritizoval práci jiných a vyzdvihoval práci svou, potažmo ČEPEKu. V nastalých okolnostech se proto omlouvám Flarnytrylovi za to, jaký jsem měl k němu přístup poté, co jsem se dozvěděl, že...
od Kasz
úterý 27. 3. 2012, 19:55:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Omluva nejen Flarnytrylovi

Vždyť ty sám píšeš že se na GL fóŕum dostali jakési návody. ;D Vy jste si tak jistí sami sebou, že na to jednou dojedete! Jsem si jistý tím, že Fx100d, já a možná ještě pár dalších lidí jsme se tehdy dost razantně zasadili o to, aby ty "jakési" návody z GL fóra zmizely. Takže jsme vlastně...
od Kasz
středa 28. 3. 2012, 0:18:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Omluva nejen Flarnytrylovi

ZKUSIL JSTE SE NĚKDY PODÍVAT NA SVĚT OČIMA RODiČů JEJICHŽ DĚTI OBTĚŽUJETE? MAJÍ ONI JEŠTĚ PRÁVO SVOJE DĚTI CHRÁNIT A BRÁNIT? PROZATÍM TADY POUZE A JEN OBHAJUJETE SVůJ SVĚT Sám za sebe si nejsem vědom, že bych děti obtěžoval, a pokud bych si všiml, že moji pozornost děti nebo jejich rodiče vnímají j...
od Kasz
středa 18. 4. 2012, 20:10:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Co byste chtěli, abych napsal?

Jsem pro to, aby ses pokusil sepsat podrobně (nebo spíš teď už jen uspořádat nějak informace) o tom, jak jsi prožil dětství, jak jsi zjišťoval, že jsi pedofil, jaké jsi měl myšlenky... jak ses zamiloval do Terezky, jak a proč se ten vztah dostal tam, kam neměl. A možná by ses mohl pak v takovém člán...
od Kasz
středa 18. 4. 2012, 20:22:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Taková malá přihoda

Kaszi, jsem rád, že to vidíš tak optimisticky a doufám že nikdo z tady registrovaných nebude mít opačnou skušenost,tak jako já. Je to dosti bolestivé a nikomu bych to nepřál... Vidím, protože jsem to sám zažil (a velmi příjemně mě reakce podpůrců překvapily). Negativní reakce jsou dost bolestivé, a...
od Kasz
neděle 22. 4. 2012, 11:14:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: pořad o zneužívání dětí

Přišla mi na email reakce od maminky Kuby bez možnosti zpětného kontaktu, proto odpovídám zde: Odvysílaný pořad vůbec nebyl o pedofilii. A pokud jsem pozorně poslouchala, ani tam slovo "pedofilie" nebo nějaký odkaz, nezaznělo. Jen jsem trnula, aby v souvislosti s případy děvčat, nebyla ses...
od Kasz
středa 25. 4. 2012, 15:38:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Alice Day 25.4.

Já na nějaké tyhle oficiální svátky moc nejsem. *dont_know* Jistě je to důležité datum v životě Liddella, ale v mém? V mém jsou jiná data důležitější... To už je mi bližší datum 26. dubna, kdy je výročí @= výbuchu atomové elektrárny v Černobylu. :-)
od Kasz
úterý 1. 5. 2012, 17:35:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Do tohoto vlákna je možné vkládat vtipy, texty, fotky nebo videa, která slouží pro odreagování. Vložené texty, které se týkají dětí, musí být slušné, nesmí být jakýmkoliv způsobem nevhodné nebo nevkusné, jinak budou smazány.