Vyhledávání nalezlo více než 1591 shod

Zpět

od Kuba
středa 17. 10. 2012, 16:30:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Moje vystoupení (2012)

Tak když už tu tahle sekce je... V únoru jsem se v PL Bohnice účastnil besedy se studenty psychologie z University of New York in Prague, byli z poloviny z ciziny a z ČR. Trvalo to asi dvě hodinky a bylo to celkem fajn, mluvil jsem střídavě česky a anglicky podle toho, komu jsem zrovna odpovídal. :)...
od Kuba
středa 24. 10. 2012, 14:28:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Banování na chatu

Musím napsat, že jsi mi velmi sympatický! Málokdo předestře otázku, proč byl odněkud vyhozen a zároveň si na ni hned sám odpoví několika pádnými důvody. :)
od Fx100d
středa 24. 10. 2012, 14:35:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Banování na chatu

136600 - 2012-10-23 21:46:17 - [1041]^000000Anonym22 -0-> [0]: ucitel zasahuje "dve"... Už touto zprávou jsi upoutal naší pozornost a věděli jsme, že budeš jeden z lidí, co provokuje, popřípadě pak bude rýpat do toho, jaký dostal trest a proč. Dotyčná nás požádala, abychom věnovali jejímu ...
od simgiran
neděle 28. 10. 2012, 21:51:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Idnes.cz: Zpěvák Glitter souzený za pedofilii

Můj e-mail redakci Dobrý den, chtěl bych vás upozornit na nepřesnosti, kterých jste se dopustili v článku Kauza Savile roste, byl zatčen zpěvák Glitter souzený za pedofilii http://zpravy.idnes.cz/zadrzeni-glittera-03r-/zahranicni.aspx?c=A121028_102737_zahranicni_ts . V článku chybně užíváte slovo pe...
od Dan
pondělí 29. 10. 2012, 18:48:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Štěně bez oušek

A kdyby ještě někdo chtěl něco krátkého počíst, přidávám odkaz na rozhovor, v kterém tak trošku veřejně coming outuju: http://blog.martinus.cz/2012/10/daniel-kubec-pedofilem-budu-i-kdyz-o-tom-nebudu-mluvit
od topkapi
středa 31. 10. 2012, 22:39:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozorovani ditete

Je to úplně stejné morální dilema jako při očumovaní či aranžování do masturbačních fantazií sexy sousedky, kolegyně z práce nebo spolužačky na koleji. To, že jde v tomto případě o dítě, by pro osvícenou veřejnost natož pro samotné pedofily nemělo hrát roli. Ve společnosti mých přátel se to po počát...
od Fx100d
pátek 2. 11. 2012, 10:15:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Hlas z Polska

Regino, máš trochu problémy s pojmem pedofilie. Pedofilie není pohlavní zneužívání dětí (a´t už si pod tím představuješ cokoliv). Pedofil může k dětem přistupovat i tak, že nechce kontaktu s nimi vyvolat své sexuální vzrušení. Prostě si s tím dítětem bude hrát. Píšeš, že v Polsku nesmí sexuolog říci...
od Fx100d
pátek 2. 11. 2012, 10:33:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Hlas z Polska

DOBROVOLNÝ a samotným dítětem chtěný sexuální kontakt může tomu dítěti ublížit. Škoda může vzniknout na několika frontách. Dítě může později zjistit, že fyzická blízkost, kterou s dospělým zažilo, je společensky nepřípustná, trestná. Ve světle těchto nových zjištění může přehodnotit tehdejší situac...
od Kuba
pátek 2. 11. 2012, 15:07:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Hlas z Polska

Jenže tady jde především o to, že dítě samo sex chtít nebude (ještě se mi nikdy nestalo, že by po mě dítě chtělo samo sex). A já bych ani moc neoperoval s tím, zda to dítě chce či nechce, obzvlášť, pokud se budeme bavit o menších, třeba osmiletých dětech. Ono totiž není těžké dítko lehce zmanipulov...
od Dan
sobota 3. 11. 2012, 14:07:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Hlas z Polska

Ano, i dobrovolná sexuální zkušenost pro dítě může mít zcela zřejmě negativní účinky. A nejde pak zřejmě o to, že bychom mohli vinu svádět na špatně organizované společenské normy, nebo pokrytecké klima, to rozhodnutí, to svolení k sexu je vždy na nás, jako těch starších, vina je tedy pak taky na na...
od Veronika Lišková
sobota 3. 11. 2012, 21:10:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Připravovaný dokumentární film

Dobrý den, ahoj, před časem jsem tu četla příspěvek Markéty Wágnerové o projektu Solidarita. Teď bych se s vámi moc ráda podělila o informace o svém připravovaném dokumentárním filmu. Mnozí z vás už možná slyšeli, že se něco podobného chystá. Každopádně bych všem tady chystaný projekt stručně předst...
od Dan
neděle 4. 11. 2012, 19:21:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Hlas z Polska

pro regina: Ano, já mohu veskrz říct, že ta "přirozenost" je můj subjektivní názor a pohled na věc. Je to přirozené pro mě. Můj povrchní pohled na efébský kult v Antice. Chtěl bych žít v Antice, abych mohl svobodně naplnit svou sexualitu? Ani ne, mně by moc nevyhovovalo, kdyby mě ve 12 let...
od MarkM
pondělí 5. 11. 2012, 1:00:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Hlas z Polska

Já jen můžu zopakovat co napsal Dan. Co to tomu dítěti dá, že bude mít jakýkoliv sexuální kontakt s dospělým ? Není to jen sobecké co chceš ty ? Podle mě to tomu dítěti nic nedá. Oni děti občas můžou masturbovat, dělají to, protože jim to je příjemné. Ale proč by se jim do toho měl plést nějaký dosp...
od Kuba
středa 7. 11. 2012, 16:23:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Regino, odstranění pedofilie ze seznamu nemocí jako předtím homosexualitu sice zní na první pohled krásně, ale je třeba domyslet další důsledky, které by to třeba v ČR mohlo mít: 1) Někdo s pedofilií může mít skutečně problémy a to buď se sebepřijetím nebo s i sebekontrolou. Nyní takový člověk může ...
od Dan
středa 7. 11. 2012, 23:51:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

pro regina: Hele já se jen tak zamyslím. Říkal jsi, že v Polsku by takovýto web nebyl možný. Když si teda našel tenhle web tady, možná tě trochu mohlo i zklamat, žes tu našel názory, které jsou jakoby zpátečnický, přehnaně konzervativní, přizpůsobující se společnosti. Můžou ti tak třeba připadat, al...
od MR_Xguard
čtvrtek 8. 11. 2012, 0:03:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

Ještě bych asi dodal takové rčení. "Není dobré příliš tlačit na pilu" Když člověk tlačí moc silně, vyláme zuby a je nepoužitelná. Když ale tlačí přiměřeně, tak dokáže pořezat mnoho stromů. Nastalá situace je toho příkladem. Snažíme se prosadit, že nejsme stvoření, která jen ubližují dětem,...
od Silesia
pátek 9. 11. 2012, 14:38:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

hledáš studie, kde je zmíněno, že v některých případech (velmi ojedinělých) to újmu dítěti nezpůsobí. Tak způsobí nebo nezpůsobí? A pokud nezpůsobí , proč se trestá? A te případy nejsou take ojediněle. Podle Rinda 37 procent chlapcům líbilo se to. I hotntot by to pochopil. 37 je 100? Líbilo je subj...
od Fx100d
pátek 9. 11. 2012, 20:33:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Odstranit pedofilii ze seznamů nemocí

.... ale je to hovadina, že je to škodlivé pokud je konsensualni.... Takže mylí regino: http://www.pedofilie-info.cz/pribehy-zneuzitych/odpustila-jsem-svemu-pedofilovi/ Zde se píše: Mně to bylo fyzicky příjemné, navíc jsem si připadala něčím dospělejší, starší, jako bych odkryla nějaké tajemství, o...
od Tony
sobota 10. 11. 2012, 9:56:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Už vím, že jsem pedofil

Už vím, že jsem pedofil Jmenuji se Tony a jsem pedofil. V době, kdy píšu tento článek, je mi 21 leta studuji na vysoké škole. Jsem nespolečenský introvert, romantik teoretik s nulovými sexuálními zkušenostmi, trochu melancholik se sklony k depresím a stále přemýšlím, co vlastně v životě dělat. Ve s...
od Fx100d
sobota 10. 11. 2012, 18:48:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Deepinehart

Nejhezčí zážitek? Já si nesmírně vážím důvěry těch rodičů, že mi děti svěří a mohu je prakticky vidět skoro pokaždé, když si řeknu. Proto za ty nejkrásnější zážitky považuji každý okamžik, který s dětmi strávím. Samozřejmě život není jen idylka a zažil jsem s dětmi i zážitky negativní, jako napříkla...