Vyhledávání nalezlo více než 1147 shod

Zpět

od Hebeš
úterý 13. 8. 2019, 13:10:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ohlas účasti Československé pedofilní komunity na Prague Pride 2019 v médiích

Tak jsem k tomu videu napsal pár komentářů. Zajímalo by mě, jak dlouho tam vydrží :D
od Sertralin
středa 14. 8. 2019, 16:42:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Již po šesté jsme se zúčastnili průvodu Prague Pride!

Toto byl můj úplně první Prague Pride, kterého jsem se zůčastnil. Až na mokré počasí to bylo fajn. Jak kdosi trefně poznamenal, tak by se příště hodily sáčky na letáčky. Měl jsem část v batohu pod oblečením, ale i tak trochu navhly. Docela mě překvapily reakce lidí na obdržený letáček. Čekal jsem ho...
od Meadow
středa 14. 8. 2019, 19:17:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Meadow v reakci na Prague Pride 2019

Na vás a celkově vaši komunitu jsem narazila díky médiím, jelikož člověk, který po celý týden, kdy byl v Praze Pride nežil v jeskyni a alespoň jednou byl na internetu, tak mu zajisté neuniklo konání dané akce. Prvně jsem sledovala spíše články na Pride jako celek a občas se pěkně naštvala při někter...
od Allein
pátek 16. 8. 2019, 14:31:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ohlas účasti Československé pedofilní komunity na Prague Pride 2019 v médiích

Není moc překvapivé, že lidé po desetiletích mění na některé věci názor. Proto to děláme, aby jej měnili a aby si začali uvědomovat, že pedofilové automaticky nejsou zneužívači dětí. Takže je jen přirozené, že se i mezi novináři či případně politiky najdou i tací, kteří problematiku chápou - pro je...
od pbd
pátek 16. 8. 2019, 14:57:53
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Již po šesté jsme se zúčastnili průvodu Prague Pride!

Letošní rok jsme se dohodli na tzv. „letáčkové“ variantě osvěty, tak jak tomu bylo v minulých letech Rád bych vyjádřil obdiv oběma dívkám, které se rozdávání letáčků ujaly. Není to totiž vůbec snadné. Měl jsem v plánu rozdávat také, ale když přišlo na věc, dostal jsem strach. Rozdal jsem jich možná...
od Hebeš
sobota 17. 8. 2019, 11:14:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Všechno jsou to nesmysly nejste LGBT

Udal jsi toho co zneužíval ty dve holčičky nebo sis řekl, že stačí, když přestal? Jo, udal jsem. Bylo mě tehdy pět let a měl jsem zde tisíce příspěvků :D :D :D Ne, dělám si srandu. Samozřejmě jsem ho nemohl udat, jelikož mi tehdy bylo asi pět let. Ale především on tu nikomu nenapsal, že zneužíval d...
od Meadow
středa 21. 8. 2019, 18:02:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Všechno jsou to nesmysly nejste LGBT

Pocit, že nejsem chlap, ale nějaká perverzní karikatura by mne pevně věřím donutila to udělat. Tak to by mne zajímalo jaká je podle vás definice chlapa :D Clovek co se stará o rodinu, chrani ji, pracuje a nemusi se bat byt s detmi sám aby je neos...l. Proste pravy opak kohokoli v z vas. Takže vy ch...
od Dreamer
čtvrtek 22. 8. 2019, 14:13:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Moje představení

Ahoj všichni, chodím sem už dlouho, ale neměl jsem příliš potřebu se projevovat. Registruji se hlavně proto, abych komunitu podpořil a "započítal se" jako další nekriminální, víceméně normálně fungující pedofil. Faktu, že se mi líbí nedospělé holčičky jsem si vědom od puberty, ale pár dalších let (a...