Nalezeno 10 výsledků hledání

Zpět

od Iška
pátek 15. 5. 2015, 21:40:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chvíle nudy (kresba)

[obrázek nefunkční => smazán]
► Ukázat spoiler
Ahoj, já jsem se zaměřila na jiný objekt, je pro mě velmi důležitý vztah mezi matkou a dítětem a ovlivňuje to i mé kresby. Doufám, že se bude líbit, mně se obrázky moc líbily. :)
od Iška
pátek 15. 5. 2015, 22:47:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chvíle nudy (kresba)

Tak jsem email napsala, ale nevím, kdy bude zveřejněný, tak vám to sem napíšu celý. :) Dobrý den, dnes je mi 16 let a potřebuji se s něčím svěřit. Nevím vůbec, jak začít. Prostě... Od mého narození jsme bydleli v domě na vesnici. Bylo to jen pár domků vedle sebe, žádná sláva, ale mně se tam líbilo. ...
od Iška
sobota 20. 6. 2015, 23:06:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chvíle nudy (kresba)

Scopi píše: Jen teď nějak nevím co mám zkusit :)
Kreslit podle sítě :)
od Iška
pondělí 29. 6. 2015, 21:50:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Proč já? (Iška)

Dobrý den, dnes je mi 16 let a potřebuji se s něčím svěřit. Nevím vůbec, jak začít. Prostě… Od mého narození jsme bydleli v domě na vesnici. Bylo to jen pár domků vedle sebe, žádná sláva, ale mně se tam líbilo. Měli jsme moc hodné sousedy. Často jsem u nich bývala na různé slavnosti a občas mě i hlí...
od Iška
úterý 6. 9. 2016, 21:22:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Poznatky z průvodu: Prague Pride 2016

Ahojky, Já bych vám chtěla moc poděkovat, že jsme se i s přítelem mohli jít podívat, i když na chvilku, na průvod Prague Pride s vámi. Měla jsem z toho dost strach a vy kteří mě znáte, víte, že ve větší skupině lidí moc dlouho nevydržím, takže byl asi náš odchod dost předpokládaný a doufám, že z vaš...
od Iška
čtvrtek 14. 5. 2020, 19:14:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Spolek ČEPEK, IČ: 09079416 - založen 1. 5. 2020

Ahoj všichni. Já jsem jen chtěla říct, že pro mě je možnost vám pomoci to nejmenší, co mohu udělat na oplátku. Je tomu pár let, kdy jsem byla hodně ztracená sama v sobě kvůli své minulosti a právě tady jsem našla spoustu odpovědí a podpory. Takže naopak, já moc děkuji a doufám, že společně pomůžeme ...
od Iška
pondělí 8. 6. 2020, 16:17:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

A k čemu ten vzkaz bude? Vezmou si z toho dotyční něco? Přestanou ty choutky mít? A komu ubližují tím, že je mají? Mi obecně přijde, z diskuzí mezi těmi jednoduššími lidmi, že jakmile se objeví první nenávistný komentář, nabalí se jich rázem několik na ten první a během pár hodin ti lidé přesně věd...
od Iška
úterý 9. 6. 2020, 11:56:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kdybyste si mohli vybrat, přestali byste být pedofily?

Souhlasím s Gabrielem. Přeji si žít v zemi, kde lidé budou moci svobodně a otevřeně říct, že všechny pedofily by měli preventivně pozavírat a já jím budu moci stejně svobodně a otevřeně odpovědět, že si pletou pojmy a dojmy, přesněji řečeno že zaměňuji sexuální orientaci s pácháním trestného činu. ...
od Iška
pátek 17. 7. 2020, 10:15:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Okamžité smazání této šílenosti!!!!!

Mathias8 píše: pátek 17. 7. 2020, 7:20:55 Zeby pan co dal ultimatum 10 dni? Zaraza ma pocet like na prispevku...
S tímhle pánem jsem měla diskuzi v příspěvku i soukromou a nakonec lehce změnil názor.
od Iška
pátek 25. 9. 2020, 14:06:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Moje kamarádka Iška

Já bych chtěla hlavně poděkovat svojí kamarádce, že mě ve všem podporuje, ať už se jedná o hlouposti, nebo závažné činnosti, které ostatní odsuzují. Rozhodla se napsat sem příběh o mně, nás a našem vztahu proto, že vidí, jak moc mi Čepek pomohl a ví, že pomáhá spoustě jiným lidem. A ještě cítím velk...