Nalezeno 111 výsledků hledání

Zpět

od efix
středa 14. 1. 2015, 18:22:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jak nevědomě ubližujeme

Plyšáčku, a jak bys tedy stejnou situaci vyřešil příště?
od efix
sobota 24. 1. 2015, 1:25:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Super básnička, ne? :D

Obrázek

Přímý odkaz: http://s6.postimg.org/kz7899bv5/image.jpg

Snad to tu ještě nikde není :)
od efix
středa 28. 1. 2015, 18:29:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Hezké holčičky i kutíci

Tak za mne bych si tentokrát postavil hlavu. Tohle není maminka bránící svoji dceru, tohle je normální agentura, co fotí a prodává svoje modely. V podstatě jim děláme reklamu. Jednou ty fotky dali na net a dokonce k nim i jména dětí, co mi mimochodem přijde mnohem více nevhodné než to, že jsem si je...
od efix
středa 28. 1. 2015, 18:32:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Hezké holčičky i kutíci

Proč bych jim tak nemohl říkat na pedofilním webu, když jim tak říkám i civilně před rodiči. Navíc pokud se řeší "modelky", jde o jejich vzhled. A nejvhodnější označení pro hezkou holčičku mi opravdu přijde kočička. Navíc je to potěší. Protože prostě zdejší čtenáři k tomu nemusí mít tolik pochopení...
od efix
pondělí 2. 3. 2015, 22:18:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chování uživatelů na chatu

K téhle diskuzi mám asi jenom tolik, že když jsem před pár dny byl na chatu, tak mne jímala skoro hrůza z toho, co se tam píše. A byli u toho určitě MarkM a Plyšáček a myslím, že i ksoft. Plyšáček již svoje nevhodné vyjadřování uznal (všechna čest) a tedy je řada na ostatních. Já netvrdím, že musíme...
od efix
pondělí 1. 6. 2015, 22:27:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Léto - čas pedofilů (Blesk.cz)

Například dvanácti až třináctiletá děvčata už od rodičů mohou klidně slyšet o sexuálním obtěžování. Haha, to brzy :D Do té doby se nesmíte ani zmínit!!! 1) Být v kontaktu s kamarády Tuto radu vám zdarma přinesl Facebook messenger a Instagram :) 2) Nenavštěvovat neznámá odlehlá místa To je přeci koř...
od efix
pátek 14. 8. 2015, 23:10:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Windows 10

Myslím, že ten, kdo nedělá nic kriminálního, (...), tak se nemá čeho bát. Orwell by z tebe měl radost... Podle mne tento názor je velmi velmi nebezpečný a žel ho v poslední době čím dál víc lidí pokládá za vlastní. Nechápu to. Mně vadí už i jenom to, že mne někdo na netu šmíruje, aby mi podsouval c...
od efix
pátek 14. 8. 2015, 23:42:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Windows 10

Ale kdybych tam pak nechodil, nikdo mě nemůže trestat za to, že kdysi v minulosti, když to legální bylo, jsem tam chodil. Velmi, velmi naivní... Nechceš-li Windows 10, tak si ho neinstaluj. Však si ho taky na hlavní počítač dávat nebudu (do tabletu jsem si ho dal, ale ten je beztak jen na hry, tak ...
od efix
pátek 14. 8. 2015, 23:54:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Výběr hlášek z chatu

Zapišme si to nyní matematicky:
1 holčička < 2 holčičky < 3 holčičky < Allein < 4 holčičky :)

Nebo také:
∃n>0 : Allein < n holčiček. V tomto speciálním případě platí, že n=4 :)
od efix
úterý 3. 11. 2015, 21:32:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zabezpečení ČEPEKu

Příkladem takového jednání může být efix, který mě v minulosti na chatu moralizoval a sám se tu potom přiznal k dlouhodobému sledování dp a něčemu co by mohlo hraničit s výrobou fotek na hranici dp. Když už mne Plyšák na tohle téma upozornil, tak jenom drobnou poznámku - bylo by bývalo lepší, kdyby...
od efix
pátek 13. 11. 2015, 19:34:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Facka není výchova, ale selhání. Odráží klima... (iDnes.

Plyšáček píše:Na letních pobytech se setkávám i se školáky a kázeň si dokáži získat.
Na letních pobytech. Jo, docela jsem se pobavil. A teď si běž zkusit tu samou kázeň zjednat do běžné nevýběrové třídy 5.-9. ;) ;) Pak si popovídáme :)

A jak by měla vypadat ta vojenská výchova?