Nalezeno 532 výsledků hledání

Zpět

od Fx100d
pondělí 13. 6. 2011, 22:02:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Věrná samota - báseň

Když přijde nic, spojí se s prázdnotou, má duše víc promlouvá s samotou. Šedivé dny míhhaj se za oknem, pochmurné sny střídaj se se smutkem. Doteky z lásky já nesmím darovat, nevinné krásky mohu jen sledovat. Dní prázdnoty je šíleně mnoho, mozkové závity šílí mi z toho. Chybí mi doteky a lidské tepl...
od Host
čtvrtek 1. 3. 2012, 6:56:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Validita PPG - výzkum

Pro vážnější zájemce doporučená literatura: Aleš Kolářský: Principy sexodiagnostiky. In: Slavoj Brichcín, Aleš Kolářský, Karel Netík, Petr Weiss: Sexuální delinkventi z pohledu psychiatrické sexuologie, Psychiatrické centrum Praha, 1996, str. 34-45 Tu knihu mají třeba v Národní knihovně na objednávk...
od efix
úterý 17. 4. 2012, 20:27:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Youtube

Children Medieval Band

...moc hezká bubenice ;-)

od Kasz
středa 25. 4. 2012, 15:38:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Alice Day 25.4.

Já na nějaké tyhle oficiální svátky moc nejsem. *dont_know* Jistě je to důležité datum v životě Liddella, ale v mém? V mém jsou jiná data důležitější... To už je mi bližší datum 26. dubna, kdy je výročí @= výbuchu atomové elektrárny v Černobylu. :-)
od Kasz
pátek 8. 6. 2012, 9:57:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Trust

Nemohla tušit, že se stala předmětem zájmu anonymního pedofila, který při prvním setkání krutě zneužil její naivity a chladnokrevně ji znásilnil. Děkujeme autorovi recenze, že zneužil pojem pedofil. Navrhuji, aby byl zaveden nový paragraf Trestního zákoníku s názvem "Zneužití pojmu pedofilie" se sa...
od topkapi
pátek 6. 7. 2012, 3:42:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

topkapi

Zdravím. Po několika letech půstu jsem před pár dny z náhlého pohnutí mysli zadal do googlu „pedofilie“, abych seznal, kam se od časů xchatu dostala česká pedofilní internetová komunita, a byl jsem velmi mile překvapen existencí tohoto sympatického webu. Internet se pro mne před mnoha lety stal vpra...
od Kuba
sobota 19. 1. 2013, 20:25:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nápady na pedofilní aktivity (jak vystrašit veřejnost) ;

No jinak já mám v sobě už dlouho takový nápad, vzít si na sebe kabát, černé brýle a sednou si po poledni na lavičku před nějakou základní školou s velkým pytlíkem bonbonů v ruce. A prostě tam jen klidně sedět a nic nedělat- Docela by mě zajímalo, jak dlouho by trvalo, než by se začalo něco dít. :D :D
od simgiran
neděle 20. 1. 2013, 20:58:47
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nápady na pedofilní aktivity (jak vystrašit veřejnost) ;

Ale fuj, člověk si založí sranda vlákno a vy mu z toho začnete dělat vážné téma. :D
od LeeFa
sobota 23. 2. 2013, 16:38:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Dopis

Dopis napsaný mému bývalému příteli, pedofilovi, se kterým jsem v té době již pár týdnů chodila. Napsal mi báseň a já se z ní měla dozvědět, co je zač... Angelo - Zlatý inkoust Napsal bych tuží se zlatým inkoustem, napsal bych na řádky zatrpklá slova, napsal bych věty s podivným pocitem, v nichž ml...
od Angelo
neděle 24. 2. 2013, 1:26:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pocity pedofila

Sedím na lavičce v parku. Je léto a slunce úděsně hřeje. Všude je hrozné horko. Sleduji dění kolem sebe. Nikde tu moc lidu není, nejspíš jsou všichni asi někde u vody, jen dvě malé holčičky si hrají kousek přede mnou na trávníku. Je sobota a jsou skoro dvě hodiny odpoledne. Obloha je téměř bez mráčk...
od Mato
úterý 19. 3. 2013, 22:52:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

What Maisie knew

Síce nie som Gl a do týchto vecí sa moc nevyznám, no možno sa vám bude páčiť: http://www.csfd.cz/film/297903-what-maisie-knew/videa/?type=1" onclick="window.open(this.href);return false;
od Gabriel Svoboda
středa 17. 4. 2013, 17:33:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

S tebou mě baví svět

http://www.csfd.cz/film/7366-s-tebou-me-bavi-svet/

Asi netřeba komentovat. :)
csfd.cz — zajímavosti píše:Detskí herci sa s odstupom času sťažovali na scénu, v ktorej sa nahí kúpali v chate, lebo spolužiaci sa im preto ešte dlho posmievali.
20.4.2013 ve 20:00 na Nova Cinema a 21.4.2013 ve 14:50 tamtéž.
od Gabriel Svoboda
čtvrtek 18. 4. 2013, 17:50:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Kouzelný strom

http://www.csfd.cz/film/281076-kouzelny-strom/ Jednoho listopadového dne se nad údolím řeky Varty přehnala bouře a porazila veliký starý dub. Nebyl to jen tak nějaký obyčejný dub, byl to Kouzelný strom. Lidé nevěděli, že se v tom stromě ukrývá obrovská moc. Pořezali ho na prkna a vyrobili z nich st...
od tdnka
neděle 5. 5. 2013, 22:40:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Odborná pomoc?

Zdravím všechny. Po mnoha a mnoha letech strávených na "druhé straně" v docela těžké závislosti na nelegálních obrázcích děvčátek jsem si poprvé založil účet jinde než na skrytém internetu. Jelikož jsem v situaci, kdy jsem se rozhodl se sebou zkusit něco udělat, rád bych se dotázal zda by někdo nevě...
od Kasz
pátek 10. 5. 2013, 8:18:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Re:

Nevím, ale byť jsem tím čím jsem, tedy - člověkem, jenž se tomu po léta oddával a viděl snad všechnu "veřejně" dostupnou DP, myslím, že pravdu má Daniel. Je snad možné dívat se dlouhé hodiny na tohle a pak jít ven a vidět dívku, kterou potkáme "normálníma" :-) očima? Je možné se těšit z její krásy ...
od Gabriel Svoboda
sobota 11. 5. 2013, 13:25:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Kouzelný strom

6. díl Anini rodiče se rozvádějí. Před odjezdem dává táta dceři jako dárek holandské dřeváky. Když si je Anka obuje, začínají se jí plnit všechna její přání. Dívka neví, že to její vlastní boty jsou příčinou těch úžasných událostí. Dá jeden z dřeváků otci s tím, že je bude nosit, až se táta vrátí k...
od Mathias8
úterý 11. 6. 2013, 21:23:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Coming out - jak na rodiče?

No ono to záleží hlavne na rodičoch ako to zoberú. Ja som spravil chybu ze som otcovi raz povedal to, že sa mi páčia malé dievčatká vo veku od 4-11 rokov. Nič som mu nepovedal iba to. Bolo to dávno a popravde ani neviem prečo som mu to povedal. Teraz si zo mna stále robí srandu a stále ma podpichuje...
od Kasz
úterý 9. 7. 2013, 15:10:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Sexuální variace (Reflex 33/2011)

Reflex 33/2011 - 18.08.2011 - Text: Lucie Tomanová Mámem kliku, protože česká sexuologie je nejpokrokovější a nejliberálnější na světě, a to především díky práci už zemřelého doktora Kurta Freunda a dnes žijící sexuologické legendy doktora Aleše Kolářského z Psychiatrické léčebny v pražských Bohnicí...