Nalezeny 4 výsledky hledání

Zpět

od Tomi
úterý 9. 8. 2011, 13:58:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Životní příběh jedné holčičky (dnes už bývalé)

Ahoj předem ti moc děkuji za napsání tak nádherně napsaného životního příběhu. Musím ti zde napsat že jsem si fakt málem klávesnici pozvracel z toho chlapa co ti ubližoval-tak hnusně ubližoval. Moc Ti toho tu nenapíšu protože mě to fakt vzalo a rady ti asi budou k níčemu... Já bych ti asi ani nedoká...
od Kasz
sobota 11. 7. 2015, 0:16:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Uděleno varování uživateli Plyšáček

Za neustále a opakující se dvojsmysly na chatu uděluji Plyšáčkovi varování. Bude-li ve dvojsmyslech pokračovat, obdrží za odměnu a zcela zdarma (prozatím dočasnou) dovolenou od našeho fóra a chatu. Pro ukázku: [10.07.2015 23:27:24] Plyšáček -> Marco Freeman : Já zase s dětmi mluvím stejně, jako tad...
od Jednorozec
úterý 19. 1. 2016, 9:38:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nejhloupější výroky týkající se pedofilie

To spíš ty kecy o tom, že by mohla vybudit pedofila aby někoho zneužil...
Mimochodem po shlédnutí těch fotek bych řekl že autor by se měl nechat vyšetřit minimálně na očním, pokud mi připadá jako dítě...
od Tereza
sobota 23. 3. 2019, 14:46:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Příběh oběti pedofila

Taky jsem si říkal, že mamince slečny (paní?) Terezy nepřišlo celá léta divné, že si jako malá najednou začala stěžovat na bolesti břicha a k tetě a strejdovi nechtěla jezdit a probrečela celý týden... Snad opravdu neměla jinou možnost hlídání, tak tomuhle nevěnovala pozornost, kdo ví... Nikdy si n...