Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Nalezeno 43 výsledků hledání

Zpět

od Neptun
pondělí 13. 7. 2015, 23:18:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nejste oprávněn číst toto fórum
od Neptun
neděle 30. 8. 2015, 20:13:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Děti s plyšáčky

Pěkné, díky.
Proč mezi plyšáky převládají medvědi, když je tolik roztomilejších zvířat, to nechápu.
Představ si, že mi moje kamarádka Katka (10; viz http://www.pedofilie-info.cz/forum/viewtopic.php?f=9&t=4806) teď o prázdninách při jednom mazlení řekla: "Ty jsi můj plyšáček, viď?"
od Neptun
čtvrtek 3. 9. 2015, 22:18:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Vlastní nespokojenost a potřeba ubližovat

Tobě by možná pomohl bůh. To je takový parazit v mozku, který se tváří, jako že se o tebe pořád zajímá a hlídá tě. Do mozku ho umějí dostat asi s 12% úspěšností třeba na kurzech alfa: kurzyalfa.cz. o:)
od Neptun
čtvrtek 3. 9. 2015, 22:44:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zklamání aneb smysl života

To, co tebe dělá šťatným už mě štastným dělat nedokáže, když mě všechno přestalo bavit ve všem jsem přestal vidět smysl, jak mám dělat věci, co mě baví, když mě nic nebaví? Mnohé tvoje projevy mi připomněly Komenského Labyrint světa. Četl jsi to? Podle mne příšerná depresivní pesimistická kniha. A ...
od Neptun
pátek 4. 9. 2015, 13:30:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Poznáte potomky celebrit?

A poznáte celebrity v dětství? Ve Vesmíru je k tomu malý článeček of Ivana Tufa: Krásní lidé to mají v životě lehčí, protože jim ostatní a priori přisuzují vyšší inteligenci, pracovitost, spolehlivost a jsou obecně oblíbenější a sympatičtější. První dojem je důležitý a krásní lidé mají výhodu. Větši...
od Neptun
sobota 12. 9. 2015, 23:53:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Děti s plyšáčky

To se mi líbí. Konečně ubývá medvědů a objevila se spousta obrovských králíků.
Moje kamarádka Katka má králíka. Ne plyšáka. Živého. Zakrslého.
od Neptun
středa 16. 9. 2015, 18:43:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Septuaginta

Ahoj, mně je 39, jsem ženatý, mám dvě dcery, no a přitom se mi líbí holčičky od šesti let. Mám jednu desetiletou bližší kamarádku. A myslím, že to zvládám.
od Neptun
středa 16. 9. 2015, 22:16:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

od Neptun
neděle 20. 9. 2015, 17:54:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

od Neptun
pátek 2. 10. 2015, 20:09:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozdrav a prosba o spolupráci

Dobrý večer, Suzanko, někteří starší z nás, jako já (39) vám mohou vylíčit svoje dávné zkušenosti, které jsou již jako trestný čin promlčené. Teda nic tak hrozného jsem nedělal, ale zákon i veřejnost si myslí, že ano. Co se týká tématu, mne by třeba zajímalo, kolik jak starých děvčat do 15 zažilo os...
od Neptun
pondělí 5. 10. 2015, 22:20:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dotazník pro tvorbu BP + případná diskuse na téma

ad b) Opravdu nemám rád, když se zaměňují pojmy. Jestli někdo s něčím dobrovolně či dokonce spontánně souhlasí, tak jej to prostě neobtěžuje. Přesně. To mi připomnělo jednu pitomou větu od jakýchsi křesťanů, že každý člověk v podstatě touží po Kristu, jenom to někteří nevědí. o:) Netouží. A kdo nec...
od Neptun
čtvrtek 8. 10. 2015, 15:04:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Co všechno nesmíte? 8 bizarních státních zákazů (Extra.c

Já si nesmím přece jako dospělá osoba vydat ani svoje vlastní fotky z dětství, koho (jaké dítě) jako ten zákon brání potom?? No jo, to je hloupé zakazovat, na to bys měl mít právo. Ale na druhé straně - ty máš své fotky z dětství, které by naplňovaly definici DP, že je tam dítě při sexu nebo v prov...
od Neptun
pátek 16. 10. 2015, 20:23:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Říše víl

No nevím, jestli se tak rády stylizují holčičky, nebo je tak rádi stylizují fotografové. Že se holčičky prostě nechají fotografy tak načančat, ale raději by byly v tričku na prolejzačce.
od Neptun
sobota 17. 10. 2015, 23:00:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Politické názory

Gabrieli, po několika příspěvcích, kdy jsem se vzrůstající hrůzou sledoval orientaci našich mladších spoluúchylů, se mi tvůj rozbor líbil. Nebudu to tak podrobně rozebírat, jen uvedu, že jsem výrazněji pravicový a konzervativnější. K levicově orientovaným výše bych měl jednu otázku: Kde měl dělník v...
od Neptun
neděle 18. 10. 2015, 23:39:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Politické názory

Bohatý člověk si nemůže myslet, že jeho majetek je jen jeho a nikomu do toho nic není To je právě komunistická kravina. Je jeho. Jinak by bohatí za chvíli vlastnili ne 99,9 %, ale 100 % veškerého majetku, a chudí by zemřeli hlady. Ještě větší kravina. Kapitalista dělníky potřebuje a proto je nenech...
od Neptun
pondělí 26. 10. 2015, 21:37:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Skončíte v pekle !

Myslím, že nám ta paní ani nic říci nechtěla. Že chtěla sama sebe ujistit, že přijde do nebe. A že se tam nebude tlačit s kdejakou chátrou, kterou kolem sebe potkává. Tím myslím i daleko přijatelnější lůzu, než za jakou má nás. A kterou nesnáší. Nepochybuji, že okolí nesnáší ji. A jsem stoprocentně ...
od Neptun
neděle 1. 11. 2015, 23:05:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Může být špatné být slušný?

No konečně na posledních dvou řádcích Plyšových úvah jsem se dočkal toho, co je v Janově případu (asi) nejdůležitější. Šlo by to vyjádřit ústředními slovy nejrozšířenějšího náboženství. Ježíš (asi) řekl: Miluj bližního svého jako sebe sama. Kdo se nemá rád, může se snažit chovat slušně, ale sebe i d...
od Neptun
čtvrtek 5. 11. 2015, 21:32:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Maďarská kameramanka kopala do utečencov

nevnášať do svojich úvah nenávisť, ktorá z Tvojich príspevkov skutočne srší. Možno sa len zamyslieť nad možnosťou, že aj moslim je človek Já bych neřekl, že Asce má nenávist k muslimům, ale k nenávistné ideologii (náboženství). To je podobné jako s Konvičkou. Ten pár muslimů (spíš muslimek) už přes...
od Neptun
čtvrtek 5. 11. 2015, 23:16:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Kasz píše:Držíce se za ruku s Shillen jsem se podíval před sebe
"Drže se za ruku." Když pokračuješ o sobě jako podmětu další věty. Jsem myslel, že jsi učitel češtiny. Jindy se vyjadřuješ dokonale.
No to měly holky asi srandu z vašeho věkového rozdílu, bych typoval. Samotného by si tě třeba nevšimly.
od Neptun
sobota 7. 11. 2015, 21:03:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Líčení a jiné čančání holčiček

Motýlci jsou super, ale moc nápadní. Podle mne by stačil prostý růžový lak, ale o motýlkách se dá lépe zapříst hovor. Třeba: slečno, je to ten slavný Papilio polymnestor parinda známý z Vinnetoua? Myslel jsem si, že lak na nehty používali už ve starověké Číně, ale zdá se že ne. Čínský lak, používaný...