Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Nalezeno 122 výsledků hledání

Zpět

od simgiran
pátek 8. 8. 2014, 22:54:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Výběr hlášek z chatu

Nejlepší bráška : Dneska jsem brousil po čepeku a pročítal si fórum a najednou za mnou ségra: "Víš že nemáš být na to fejsbůku celý den." :D "Vždyť to není facebook..." :D "Tak co to je?" "To je... něco... jako Alík.cz..." "Aha, můžu se registrovat taky?" "Ne." "Proč ne?" "Víš kolik je na internetu ...
od Synátor
pondělí 15. 9. 2014, 18:06:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Dokáže být pedofil dítěti dobrým rodičem?

Nazdárek *bye* Po dlouhém přemýšlení jsem se rozhodl, že sem přece jenom napíšu to, co bych chtěl (a samozřejmě po poradě s otcem, kterého se to týká a nerad bych náš společný příběh – i když skrytý pod rouškou anonymity – zveřejnil bez jeho souhlasu). Souhlas mi táta dal a pomáhal mi to zpracovat. ...
od p123
středa 21. 1. 2015, 19:43:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Sebrané vtipy

http://www.anony.ws/i/2015/01/21/15044_372730789487085_886652437_n1b989.png http://www.anony.ws/i/2015/01/21/478245_376246765802154_377344185_o2534c.png http://www.anony.ws/i/2015/01/21/68248_373762072717290_1781654165_nf9c71.png http://www.anony.ws/i/2015/01/21/135516_357224511037713_404262930_of0...
od Marco Freeman
úterý 17. 3. 2015, 20:22:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Dneska jsem zavzpomínal na pár vtipných historek, které se mi staly. Snad aspoň trošku pobaví. :) Na nějaký čas jsem přijel k Prckovi domů. Sedíme v kuchyni, venku tma jako v pytli, zima, že by mě před ní neochránil ani tlustý kožich, když přijde teta z práce. Uklízí nakoupené potraviny na příslušná...
od tománsek
úterý 24. 3. 2015, 17:20:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Přijímací práce na školu- POVÍDKA- Malý přítel

Hlásím se na uměleckou vysokou školu. Chtěli po mě napsat povídku a já chtěl být originální. Sepsal jsem napůl smyšlený příběh o klukovi, který je na kluky (poněkud menšího vzrůstu) a nedopadne to zrovna dobře :) Nejsem zrovna moc dobrý "pisatel", ale budu rád, když si dílo přečtete a třeba se Vám, ...
od Jeremy
sobota 11. 4. 2015, 2:24:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Dieťa a smrť...

Pred dlhšou dobou som videl reláciu, ktorá ma veľmi zaujala. Hovorilo sa v nej o smrti, v užšom zmysle o smrti vo vzťahu k deťom. Vzišlo z toho mnoho otázok a ja som ostal názorovo dosť poznačený po vyjadreniach a vzájomných diskusiách ľudí, ktorí sa v téme pohybovali a orientovali. Bola to tuším dl...
od šmudlík
sobota 16. 5. 2015, 10:52:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Kutík, aneb přemýšlej dřív, než něco řekneš

Ahojky. Dneska bych se s Vámi rád podělil o svůj včerejší zážitek,který dokazuje že by člověk měl nejdřív myslet než něco řekne,zvlášť když je pedofil. Vracel jsem se z práce,cesta jako vždy nudná,nic co by stálo za pozornost.Koukám jak se říká do blba,autobus pomalu zastavuje na zastávce a v tom v ...
od Slav
středa 29. 7. 2015, 13:16:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pozdrav od nováčka.

Ahoj Ajaxi, připojuji se k ostatním, kteří tě zde na fóru vítají. Vzhledem k tvé sexuální orientaci předpokládám, že se opět dozvíme něco nového či utříbíme některé nesrovnalosti, což je jen dobře. Tedy vítej.
od Marco Freeman
neděle 2. 8. 2015, 17:32:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Prague Pride 2015

Ahoj Návštěvníku, chápu tvůj pohled. Jen ještě dodám, že do LGBT patří i bisexuálové a transgender osoby, pro úplnost. Není to jen pochod homosexuálů. :) Taky se na to ale musíš podívat z našeho hlediska. Prague Pride je velká událost, na kterou přijde spousta lidí, kterou jen tak někde nezařídíš. P...
od Kasz
úterý 4. 8. 2015, 12:36:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Do redakce přišlo pár reakcí, nejdůležitější je asi ta od TV Barrandov: Předmět: hnus fialovej Zpráva pro redakci: jste spolek hnusáků, tu vaši stránku by měl někdo smazat, je mi z vás špatně, Moje odpověď: Ahoj ksindle, (měl uvedenu neexistující emailovou adresu ksindl@seznam.cz) já jsem na webu na...
od Slav
úterý 4. 8. 2015, 16:25:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pedofilní seznamka na pedofilním webu (ČRo Radiožurnál)

Ahoj, jsem rád, že se o věci začíná více hovořit i z jiného úhlu. Možná se jednou dožiji i toho, že bych mohl chodit po ulici, všichni by věděli kdo jsem a neměli by hned nutkání mě někam za něco věšet jen kvůli mé sexuální orientaci...
od Marco Freeman
sobota 8. 8. 2015, 16:15:45
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: hledám ženu

Tělo je schránka pro duši. Je-li duše krásná a miluji ji, miluji ji spolu s její schránkou. :)
od kozmix
pondělí 10. 8. 2015, 20:41:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chování a vztahy členů na fóru

Tak si potom kaszy udělejte komunitu pro vás hrstku co vás baví spíš ty vaše bojůvky a nemusíte mít registrovaní vůbec. Jisté souhlasim s tím, že kdo zneužívá tak si zaslouží sodu a hlavně přinutit k přestání a k převzetí zodpovědnosti za své jednání. Já cse zeptal na názor a přečti si zpětně tu dis...
od Marco Freeman
čtvrtek 13. 8. 2015, 23:51:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Windows 10

Asi záleží, jak to kdo vnímá. Já DP nevyrábím, nešířím, nekonzumuji a nevyhledávám. Takže proti mě zákon rozhodně není, naopak si žiji jako pedofil celkem spokojeně. (I díky tomu, kolik tolerantních lidí jsem potkal, a kterým jsem se bez obav mohl svěřit.) Takže bych rozhodně větu o "zákonech proti ...
od Slav
pátek 14. 8. 2015, 17:08:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Studio ČT24 — pedofilové na Prague Pride

Kasz : Také si myslím, že jako vedoucí osoba Prague Pride o této skutečnosti věděla, trošku jsem z té její konverzace s redaktorem na téma pedofilů cítil jisté pokrytectví, trošku jakoby osoba, která prezentuje toleranci vůči měnšinám měla vůči pedofilní menšině, vyhraněný názor, tedy že je tam tol...
od Jednorozec
pátek 14. 8. 2015, 17:50:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Studio ČT24 — pedofilové na Prague Pride

Toto zastání ze strany tohoto redaktora, kterého osobně vůbec nemusím, mě příjemně překvapilo, čekal jsem něco jiného. Všimni si, že to tak je vždycky - redaktoři někdy velmi záměrně pokládají respondentům nepříjemné otázky, takže myslím si, že redaktor toto použil právě z tohoto důvodu. Kdyby tam ...
od efix
pátek 14. 8. 2015, 23:54:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Výběr hlášek z chatu

Zapišme si to nyní matematicky:
1 holčička < 2 holčičky < 3 holčičky < Allein < 4 holčičky :)

Nebo také:
∃n>0 : Allein < n holčiček. V tomto speciálním případě platí, že n=4 :)
od teenbl
neděle 16. 8. 2015, 9:15:24
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tak s denním odstupem bych se rád vyjádřil k letošní účasti ČEPEKu na průvodu. Nejdříve bych moc chtěl chtěl poděkovat všem, kteří s přípravou pomohli, protože bez toho by to nešlo. Pak samozřejmě všem, kteří šli s námi do průvodu, myslím, že letos se sešla moc fajn parta lidí, bylo nás +-10, letáky...
od Forst Jan
neděle 16. 8. 2015, 11:45:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Já mohu za sebe jen dodat také poděkování všem, kteří se podíleli na přípravě a kteří se zúčastnili. Bylo to moje první osobní setkání a myslím, že jsem si jen stěží mohl přát lepší společnost. Byl to pro mě úžasný zážitek, moc moc děkuji. Sice jsem do toho šel od počátku otevřeně, ale i já jsem měl...
od simgiran
neděle 16. 8. 2015, 12:09:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Přidám svoje postřehy: Na shromáždění před začátkem průvodu jsem se necítil úplně nejlépe, asi z nevyspání, nebyl mi příjemný hluk a davy lidí, tak jsem radši šel brouzdat po bočních uličkách. Přičemž jsem se snažil neztratit úplně zbytek skupiny. Což se mi ovšem nakonec podařilo. :D Myslím, že to b...