Nalezeno 158 výsledků hledání

Zpět

od asce
čtvrtek 6. 8. 2015, 11:27:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nejste oprávněn číst toto fórum
od asce
čtvrtek 6. 8. 2015, 17:50:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

od asce
čtvrtek 6. 8. 2015, 22:35:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

od asce
pátek 7. 8. 2015, 11:24:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

od asce
sobota 8. 8. 2015, 17:26:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Policista brutálně spoutal zlobivé školáky (Echo24.cz)

Ak ma dieta pravidelne zachvaty nepatri do normalnej školy ale na to špecialozovanej kde si stymi detmi dokaže poradit odborny personal tak že v triede sa nachadzaju 2 pedagogovia jeden ako asistent ktory sa venuje detom osobne. Do normalnej školy sa integruju deti ktore maju menšiu mieru poruchy s...
od asce
pondělí 10. 8. 2015, 15:12:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

od asce
středa 12. 8. 2015, 21:00:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sexuální zneužívání - co za ně považujeme

Má někdo nějaký opravdu zajímavý postřeh k dosud napsanému nebo mám již napsat další část naší chatové diskuse? :) Já jsem taková ztracená duše. Vždycky se totiž v plyšáčkových vývodech ztratím... Pro sebe to rozlišuji takto: 1) pusinka - pusinkování (sevřené rty, rychlý akt) - kdokoliv (vlastní dí...
od asce
pátek 14. 8. 2015, 14:15:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

od asce
pondělí 17. 8. 2015, 14:52:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Stupeň utajení aneb jak moc jsme nápadní

1. Snažíte se být co nejméně nápadní - vzhledově? V čem Vaše mimikry spočívají? Nesnažím se o to, protože takový jsem. Žádné mimikry nepoužívám, záměrně k sobě nikoho nevábím. 2. Nosíte nějaké oblečení, které by mohlo děti "přitahovat" (např. tričko s koťátkem, Hello Kitty ap. :) ) ? Ne, to opravdu...
od asce
úterý 25. 8. 2015, 12:04:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jak vnímáte sexuální (pohlavní) styk ?

Připadne mi, že v některých příspěvcích se směšují dvě zcela rozdílné entity: a) vztah (ve smyslu dlouhodobého citového vztahu), b) manželství. Připomenul bych, že manželství (v jeho různých podobách) je vývojem člověka, tj. původně na základě pudu vzniklá, postupem času však stále více racionální i...
od asce
čtvrtek 27. 8. 2015, 21:50:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Copine 1 and 2

Ne, byť vysokoškolsky vzdělaný odborník, tuhle princeznu hloupému Honzovi prostě nepřenechám. Klidně zabiju sedm draků nebo co je třeba udělat, abych ji dostal za ženu. Půlku království si pan král může nechat - i když asi ne, díky těm penězům bych nemusel pracovat a mohl se věnovat jen a jen své vy...
od asce
středa 2. 9. 2015, 12:38:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Soutěž: Dokážete uhádnout věk dětí?

Pokud bych, jak asce píšeš, v nějaké holčičce viděl ženu, nikterak by mě eroticky neoslovovala a smutně bych si povzdychl, jak takhle mladá (třeba 10 let) může působit tak staře. No jo, to je ale také tím, že já nemám takové pojmoslovné znalosti jako ty. Nemůžeš brát úplně vědecky to, co jsem psal ...
od asce
čtvrtek 3. 9. 2015, 16:17:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: ...krása

Zpráva pro příznivce J. R. R. Tolkiena: Bylo zjištěno, proč Tom Bombadil byl tak šťastným mužem. Podařilo se totiž získat fotografii jeho ženy Zlatěnky. Náš zpravodajský web pedo-info vám ji, milí čtenáři, přináší jako vždy první: https://copine1and2.files.wordpress.com/2015/07/childrens-happiness-p...
od asce
pátek 4. 9. 2015, 12:23:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Podezřelého fotografa označili za pedofila (Denik.cz)

Podezřelého fotografa na jezerech označili za pedofila (Denik.cz) Je "úžasné" sledovat, jak se postupně daří vmanipulovat lidi do role pedofilobijců. Lidi tak mají svoji zábavu, svého nepřitele a zbytečně nešťourají do věcí veřejných... I kdyby dotyčný fotograf fotil zmíněné dětské závodníky, tak c...
od asce
neděle 13. 9. 2015, 13:48:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Líčení a jiné čančání holčiček

LÍČENÍ u malých holčiček a prepubertálních dívek Otázky pro diskusi o líčení 1.V čem souhlasíte a v čem se rozcházíte v Plyšáčkově zamyšlení. Docela souhlasím s tím, co píšeš. Ostatně jsi zde za pedokrále, zatímco já za blebst, tak by se jiný postoj ani neslušel... 2. Zkoušeli jste se (třeba jako m...
od asce
neděle 13. 9. 2015, 17:49:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Utečenci a Európa

Aktuálne dosť vyhrotená téma a mne nedá k tomu nepovedať pár slov. Bohužel, ačkoliv se často pokládám za tobě názorově blízkou duši, tentokrát s tebou nemohu souhlasit. Hlavní důvod je ten, že děláš - jen z druhé strany názorového spektra - přesně to, co kritizuješ. Totiž ty si zas vybíráš ty věci,...
od asce
pondělí 14. 9. 2015, 15:45:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jsou děti "sexy"?

Pronesl jsi někdy ve svém divokém životě veřejně o nějaké dívence, že je sexy? Nebo jsi to některým pošeptal? Jaké byly reakce? Tak podstatná část mého života, který jsi nazval divokým, zatímco já bych byl v tom názvu daleko skromnější (jo, něco bylo, něco se i zadařilo...), se odehrává v dávnější ...
od asce
pondělí 14. 9. 2015, 16:20:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zpátky do školy (idnes.cz)

V rámci projektu "Zpátky do školy" od idnes.cz bylo zveřejněno několik testů, kde si můžete vyzkoušet, jak byste uspěli se svými znalostmi teď ve škole. Každý test obsahuje 10 otázek a po každé odpovědi se hned dozvíte jaká byla správná odpověď i se zdůvodněním. Jak dopadnete vy? Zatím jsem zkusil ...
od asce
pondělí 14. 9. 2015, 20:31:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zpátky do školy (idnes.cz)

V rámci projektu "Zpátky do školy" od idnes.cz bylo zveřejněno několik testů, kde si můžete vyzkoušet, jak byste uspěli se svými znalostmi teď ve škole. Každý test obsahuje 10 otázek a po každé odpovědi se hned dozvíte jaká byla správná odpověď i se zdůvodněním. Jak dopadnete vy? Teď jsem zkusil mn...
od asce
středa 16. 9. 2015, 19:02:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: dobré stránky..

Já se za ničím nehoním.. Jsem vdaná skoro 15let a tak myslím,že nějaké zkušenosti už mám.. Ve vztahu je sex moc důležitý a to i po letech.. Jak to mezi partnery nefunguje k oboustranné spokojenosti , nefunguje pak nic. At si říkáte jak je důležité porozumění a všechno to ostatní,tak sex také. Mezi ...