Nalezeno 201 výsledků hledání

Zpět

od Gabriel Svoboda
úterý 28. 4. 2015, 9:04:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Autismus

Novinky.cz: Před turnajem vyhodili z týmu autistu Jakub Turek (13) půl roku navštěvuje kroužek florbalu, který přes své postižení – trpí autismem – zbožňuje a je nadšeným, i když ne nejlepším členem týmu. Jenomže před turnajem se rodiče ostatních dětí vzbouřili, že autista musí z týmu, aby nekazil....
od Slav
sobota 11. 7. 2015, 13:08:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Rotherhamské peklo

Přečetl jsem si dnes článek, ze kterého si mi udělalo opravdu nevolno:

http://medzicas.sk/rotherhamske-peklo/
od Gabriel Svoboda
sobota 11. 7. 2015, 13:24:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Rotherhamské peklo

Proto jsem proti imigraci. My obvykle ze Západu i to, co tam funguje, zkopírujeme tak, že to u nás nefunguje. Je šílenství kopírovat něco, co nefunguje ani na Západě.
od Slav
sobota 11. 7. 2015, 13:29:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Gabriel Svoboda: Já jsem taktéž proti imigraci. Poslouchat nesmysly o tom, jak naši kulturu mohou obohatit je vysloveně urážka. Stačí se podívat přesně na tento konkrétní případ. Jak obohatil multikulturalismus Rotherham?

Toto není o rasismu, toto je o zachování naší vlastní kultury.
od Gabriel Svoboda
sobota 11. 7. 2015, 14:31:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tropere, pokud někde existují hnutí, která vykřikují, že nacisti a stalinisti mají právo zachovat si svou kulturu i v cizí zemi a nutit je dodržovat zákony této země by byl rasismus a xenofobie, pak ano, klidně začni psát o nacismu a stalinismu. Tady přece vůbec nejde o počet těch případů, tady jde ...
od Gabriel Svoboda
sobota 11. 7. 2015, 14:39:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Bylo by ubohé nepoukazovat jen na skutečné zlo jen proto, že některá zla jsou jen domnělá. Nebo snad žádné zlo na světě neexistuje a vše jsou jen předsudky?
od Gabriel Svoboda
sobota 11. 7. 2015, 15:02:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tak potom bojuj proti sexualnemu nasiliu vo svete ako celku Takže nesmím bojovat proti žádnému zlu, protože vždy bude existovat ještě nějaké jiné zlo, o kterém se zapomenu zmínit. Pedofilové i imigranti mají vyšší sklony páchat sexuální zločiny. Ale s pedofily se prostě většinová společnost musí na...
od Gabriel Svoboda
sobota 11. 7. 2015, 15:49:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Statisitka je např. zde: Švédsko: Znásilněné hlavní město západu Samozřejmě jsou to jen dohady. Přesné statistiky o sexuálních zločinech imigrantů nemáme, protože sluníčkoví pseudohumanisté je zakázali pořizovat, jinak bychom je mít mohli. Tím se to liší od statistik o sexuálních zločinech pedofilů,...
od Slav
sobota 11. 7. 2015, 19:18:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Odkedy sa z CEPEKu stal Stormfront? Odkazujes sem clanky z neseriozneho, rasistickeho webu zameraneho na konspiracne teorie a vyvolavanie strachu a nenavisti. Podle vás pseudohumanistů a zastánců multikulturalismu je všechno co nespadá do lajny mainstreamového masírování konspirační teorie neserióz...
od Gabriel Svoboda
neděle 12. 7. 2015, 10:13:26
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jedna vec mi je ale zrejmá. Po zbežnom vzhliadnutí názvov článkov v citovanom ...ja neviem ako to nazvať ...internetovom "informačnom" portáli, je mi jasné, kam si "informácie" z tohto zdroja zakladať. To je mi naprosto jasné, ale o daném problému se píše i v seriózních médiích. Aj imigranti sú ľud...
od Neptun
pondělí 13. 7. 2015, 23:18:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nejste oprávněn číst toto fórum
od fenix
pondělí 10. 8. 2015, 16:34:42
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Policista brutálně spoutal zlobivé školáky (Echo24.cz)

Jaký keci? Rozhodně jsem byl radši, když si se mnou občas učitelka vyřešila něco ručně stručně, než to pak řešit s rodičema. Ano stávalo se i to že na tvém těle přistály třeba letící klíče, aby nebohý učitel nemusel vstávat ze židle, ty jsi mu je pak přeci rád podal. :) A i doma jsem byl radši za po...
od Gabriel Svoboda
pondělí 10. 8. 2015, 16:45:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Je celkem jedno, jestli jsme Západ, nebo východní Evropa. V obou civilizačních okruzích je problém s imigrací podobný.

Nacionalisti házející kameny na muslimskou rodinu s dětmi budou potrestáni. Zločinci v Rotherhamu trestáni nebyli.
od fenix
pondělí 10. 8. 2015, 16:51:55
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Troper promiň, ale jsi úplně mimo. Rozhodně nejsem komunistická generace a nedělo se to za komunismu. Taky jsem moc dobře věděl za co ten trest je, takže žádné další zbytečné vysvětlování nebylo potřeba.
od fenix
pondělí 10. 8. 2015, 17:00:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Troper a ty si snad chceš nastěhovat takové lidi "domu"? Chceš snad do evropy nacpat celou afriku? Oni utíkají z nějaké poblázněné představy jak se tu budou mít dobře, proto chtějí hlavně do Německa a Anglie. Ale pokud je nezačnem tvrdě vracet zpátky nebude se mít v evropě nikdo dobře. Přijímat ekon...
od fenix
pondělí 10. 8. 2015, 18:13:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ale mi tu o svých platech nic nepíšem a nikam se ani necpu. Slováci snad nejezdí pracovat do ciziny? Ale o to tu vůbec nejde, ono v takových případech je to něco jiného než to co se teď děje.
Jak píšu, přijímat takové lidi nic nevyřeší.
od fenix
pondělí 10. 8. 2015, 22:00:32
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jak píše Gabriel, ono mě štvě jak se někdo snaží pořád lést někomu do zadku, pokud to není Rusko tak je to západ. Ale zpět k uprchlíkům, prostě je nejde přijímat, to není řešení. Nemůžeme přijmout všechny lidi z té země a ostatním to nijak nepomůže. Nejlepší je pomáhat jim přímo u nich, ale je fakt,...
od Gabriel Svoboda
úterý 11. 8. 2015, 10:14:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Nepřijímat uprchlíky neznamená nepomáhat uprchlíkům. I v Africe a západní Asii jsou země, kde je svoboda a demokracie , není tam válka a v rámci možností se tam dobře žije (i když o ekonomiku by skutečném uprchlíkovi mělo jít až v poslední řadě): Kuvajt, Tunisko, Ghana, Zambie, Botswana atd. Tyto ze...
od Jednorozec
úterý 11. 8. 2015, 13:09:13
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Fascinuje mně jak dnes spousta lidí svádí kdeco na komunisty, jenom tím dokazují, že neví která bije... Přísná výchova je naopak záležitost dob staré "dobré" evropy a dob "komunizmu" dávno předcházejícím. Za posledních 100 let je znát postupný rozpad snaha vše řešit řečmi, ale to bohužel nefunguje (...