Nalezeno 9 výsledků hledání

Zpět

od T-800
středa 23. 9. 2015, 0:57:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jeden staronovej chuligán

Zdravím Vás a rád bych se nějak uvedl. Pro začátek ať o mně promlouvá má historie. Snad úplný prvopočátek svých zvláštních pocitů dokážu datovat až někam do vlastního dětství, kdy jsem v jednom filmu viděl malou holku schovávající se před esesákem, kterou zachránil hlavní hrdina a vynesl v náruči z ...
od T-800
pondělí 28. 9. 2015, 22:21:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

The Walking Dead (PC HRA)

Nenašel jsem zde přesnou kategorii, tak si to dovoluji zařadit sem. GL tématiku nemusíme hledat jen v knihách, ve filmech či písních, takže dnes bych vám rád představil jednu PC hru, která je pro mě velkým GL zážitkem. Je to hra, která je spíše filmem, kterého se aktivně účastníte a můžete dělat růz...
od T-800
středa 30. 9. 2015, 19:51:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jsou děti "sexy"?

Nevyjádřil bych se o holčičce, že je sexy. Ani nahlas, ani ve své hlavě.
Záleží na věku, nějaká 12letá pro mě může být i sexy, ale stejně bych o ní přemýšlel spíše jako o krásné...
od T-800
sobota 31. 10. 2015, 2:07:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zkušenosti s psychoaktivními látkami

Ááá, konečně dobré téma pro mně chuligána. :) Co se týče běžné drogy - kofeinu, tak bez něj ani ránu. Den začínám tak, že exnu silné kafe (již připravené od mé milé přítelkyně, která stává dříve). Během dne vypiju tak 3 - 5 kafí. Také přes den piju sypané čaje, zelené, žluté, černé, dle momentální c...
od T-800
sobota 31. 10. 2015, 12:46:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zkušenosti s psychoaktivními látkami

Já se omlouvám, nechal jsem se trochu unést a vyprávěl jsem to tak, jak mi to slina na jazyk přinesla. Extáze určitě není droga, kterou bych chtěl hromadně všem doporučovat, osobně jsem rád, že jsem se s ní setkal až nyní před třicítkou, protože vzít si to někdy v 16 letech - bojím se, že bych tím b...
od T-800
úterý 15. 12. 2015, 17:50:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Nedávno mě pobavila hláška:
"Věk je přeci jenom číslo... ano a vězení je jenom místnost." :D
od T-800
pátek 25. 12. 2015, 23:41:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Líbí se Vám a přitahují Vás postižené děti?

a) Líbí se Vám postižené děti? Ano, samozřejmě ale záleží na typu a míře postižení.. Budu mluvit z vlastní zkušenosti, jednou jsem se setkal a krátce interagoval s postiženou holčičkou, věk už přesně nevím, ale malinká, cca 4-5 let? Byla postižená docela nápadně - šedý zákal na jednom oku a zvláštn...
od T-800
sobota 26. 12. 2015, 1:45:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Slečny vs. holčičky

Jak zmiňuje nadpis, zauvažuju o rozdílech mezi dívkami mladšími a těmi již pubertálními, jak to mám já u sebe a pár zážitků.. Vedou mě k tomu zkušenosti z letních akcí s dětmi, kde jsem byl v kontaktu s dívkami v širokém spektru věku, cca od 6 do 15 let. Přemýšlel jsem, kdybych si mohl například vyb...
od T-800
neděle 3. 1. 2016, 0:52:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pedonia - nové fórum pro GL

Já z toho mám dojem takový, na mě moc plyšový... A dle naznačené ideologie si myslím, že má maličkost lépe zapadne na starý ČEPEK. Mimochodem hlavou mi někdy dříve proletěla myšlenka, založit naopak "půl-pedofilní" web pro nás nečisté... zkratka by byla PUPEK. :D Každopádně hodně zdaru, ať obě fóra ...