Nalezeno 9 výsledků hledání

Zpět

od Suzanka Suzi
neděle 5. 4. 2015, 9:44:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pozdrav a prosba o spolupráci

Dobrý den, zdravím Vás, chtěla bych se nejprve představit - jmenuji se Zuzana Ždychová, je mi 26 let a pracuji jako sociální pracovnice v Domově pro osoby se zdravotním postižením. V současné době studuji navazující magisterské studium v Ústí nad Labem - Vychovatelství pro speciálně pedagogické inst...
od Filip
sobota 18. 7. 2015, 19:21:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zklamání aneb smysl života

Nájsť si zmysel života, tak táto vec trápi mnoho pedofilov. Na rozdiel od väčšinovej populácie, máme tú nevýhodu, že v dnešnej spoločnosti, môžeme ťažko nájsť zmysle života tam, kde ho nachádza majorita a to vo vlastnej rodine. Pričom mnoho z nás, vlastne väčšina túži po vlastnom dieťati. Ak je rodi...
od kredenc
pondělí 20. 7. 2015, 20:25:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Youtube

Nemôžem si odpustiť, ale toto je proste sexy :D
od Marco Freeman
neděle 11. 10. 2015, 13:36:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dětské výroky

Jeden dětský výrok z reálu:

"Víš, proč jsou dospělí lidé pořád tak smutní? Protože už nevidí svět dětskýma očima. A já dětské oči mám, a taky jsem šťastnej. Chceš vidět, jak svět vidím? Zavři oči." Sedl mi na klín, přitulil se a řekl: "Takhle."

(9 let)
od Tsu
pondělí 7. 12. 2015, 21:54:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Teď jsem si vzpomněl na jednu příhodu z dětství. Bylo mi 13. S kamarádem jsme chodili po škole do knihovny na internet. Mimo jsme šli i na jeden chat, kam píšu: "Je tu nějaká sexy holka?" ... Jako první mi přijde zpráva: "Ty budeš určitě nějakej peďák!" ....Po 10 letech musím bohužel souhlasit. Sleč...
od Mathias8
neděle 27. 12. 2015, 21:38:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sexuální přitažlivost oblečených a neoblečených osob

Mne sa páčia oblečené. Nahota mi nehovorí absolutne nič. Keby som videl svoju princeznu nahú tak som si istý, že by to so mnou ani nehlo. a nielen pri nej ale celkovo. A povaha. Keď je holčička milá, dobrá a je slušne oblečená. To sa mi velmi páči. Mne sa deti páčia esteticky. Sexualne iba vtedy ked...
od Marco Freeman
sobota 2. 1. 2016, 13:01:09
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dětské výroky

"Mám velké štěstí. Víš proč? Jelikož jsem ze všech pedofilů získal toho nejhodnějšího na světě." - Prcek, 9 let

:D *give_heart* Mé srdce zažívá extázi. :)
od Gabriel Svoboda
sobota 2. 1. 2016, 13:50:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pedonia - nové fórum pro GL

Nelíbí se mi tříštění sil. Do každého takového trucfóra uživatelé pár měsíců investují energii, načež je poničeno nebo smazáno; stalo se to jak s Pedodaktylem, tak s Pedofilie.eu.
od Forst Jan
sobota 20. 2. 2016, 21:15:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Dve otázky

Na tvou první otázku odpovídat nemohu, nebyl jsem do žádné holčičky zamilovaný, takže tohle jsem nikdy neřešil. Ale tvou druhou otázku řeším už dlouho. Jenže neúspěšně. Zmítám se mezi stavem deprese, že lásku nemám, stavem odhodlání lásku najít a stavem zoufalství, že ani vztahu nejsem schopen. Takž...