Nalezeno 11 výsledků hledání

Zpět

od Honda
čtvrtek 15. 10. 2015, 12:10:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Něco málo o mně - Honda

Ahoj Všem , Jmenuji se Vojta a jsem homosexuální pedofil , líbi se mi chlapci ve věku 8-13 let, někdy i mladší i starší. Svoji orientaci jsem si uvědomoval už v pubertě koukal jsem se po spolužácích, ale i po jiných hlavně mladších chlapcích. Ve 13 letech sem si řekl, že jsem gay, ale postupem času ...
od Honda
neděle 18. 10. 2015, 14:58:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: GL versus BL?

Jesli k tomu můžu napsat pár slov, tak tady jsou. Jesli má člověk orientaci hetrosexuální nebo homosexuální ať už se zaměřením na děti nebo dospělé je to jen jeho věc pokud se nedopuští nečeho špatného . Každý člověk je nějaky a němel by odsuzovat orientaci toho druhého . Já osobně namám proti nikom...
od Honda
sobota 21. 11. 2015, 20:41:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Mé skryté já

Ahoj Alexi, Vítej na těch to stránkách , jsem taky homosexuální pedofil je mi 29 let a podobně jak ty, mám mladšího kamaráda je mu 15 let, já ho spíš beru jako syna on mne bere za nejlepšího kamaráda a ví o tom , že jsem pedofil a reakce na to byla naprosto v pohodě ba naopak se naše přátelství stal...
od Honda
neděle 22. 11. 2015, 19:49:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Alunovo vystřízlivění

Ahoj Alune,

Je vidět, že podle tvého příběhu nemáš lehký život, teda spíš neměl jsi, ale teď máš přítele tak sním buď štastný a užívej si života omez alkohol a zkus brát život pozitivně, nikdo to nemá lehký z nás.

Díky za tvůj příběh a měj se :)
od Honda
pátek 1. 7. 2016, 20:35:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nehledáte nás? Nabízíme se! ("Pedoživitopisy")

Jsem muž 30 let studoval sem střední školu stavebního směru obor provozní technik, pocházim z jihomoravského kraje a pracuji v prostředí motorsportu. Baví mne sport hlavně Motosport, hokej fotbal, motosportu se částečně věnuji aktivně. Líbí se mi kluci 7-14 let vrcholem přitažlivosti jsou kluci 10-1...
od Honda
úterý 28. 2. 2017, 0:21:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Čoho sa najviac bojíte?

Já mám největší strach ze ztráty, ať už je to ztráta někoho nebo něčeho prostě ze ztráty .
od Honda
pondělí 24. 7. 2017, 15:14:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sociologický výzkum mezi členy ČEPEKu

Ahojte, V pátek jsem měl sraz s Martinem a můžu říct, že to byla super zkušenost. Martin je velice příjemný pán a nemusíte bát sním o čemkoli bavit nedívá se na vás skrz prsty ba naopak se mu můžete rozpovidat a bavit se snim na rovinu. Takže kdo má ještě nějaké obavy nebo je nerozhodný se rozhovoru...
od Honda
pondělí 2. 10. 2017, 18:40:48
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nejsme zrůdy, které páchají zlo na dětech, říká pedofilní žena (iDnes.cz)

Moc pěkný rozhovor Cute Boys máš u mně velký respekt a palec nahoru :)
od Honda
úterý 9. 10. 2018, 0:03:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: mé utajení

Ahoj. Pokud tě trápí, že musíš svoji orientaci tajit jak před kamarády tak před rodiči, tak zkus najít odvahu a svěřit se s tím . Ale být tebou než to řeknu rodičům svěřil bych se svýmu nejlepšímu kamarádovi nebo někomu komu hodně důvěřuješ. Ale musíš sám vědět co je nejlepší a komu to říct, ale urč...
od Honda
neděle 9. 2. 2020, 22:36:54
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Přitahují vás dospělí a mladiství nad 15 let?

Pokud dotyčný kluk vypadá mládě, tak ano přitahují mne občas i kluci starsi 15 let dokonce se mi líbí i někteří dospělý, ale pouze ti , které znám od mála. Ale pokud potkám na ulici dospělého muže, kterého vidím poprvé nic mne to neřekne , kdyz potkám malého nebo mladého kluka rad se za ním otočím a...