Nalezeno 34 výsledků hledání

Zpět

od Marco Freeman
čtvrtek 15. 10. 2015, 12:51:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Něco málo o mně - Honda

Ahoj Hondo, vítám Tě v naší komunitě. Zkušenost s tím, že jsi byl zneužitý, sdílím, mně se to dělo opakovaně v době od devíti do zhruba jedenácti let. Taky jsem to, co se děje, nepochopil hned. Bohužel se to stává. Na druhou stranu, jediná pozitivní věc na tom je to, že víš, jak se takové dítě cítí,...
od Little Hero
čtvrtek 15. 10. 2015, 13:10:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Něco málo o mně - Honda

Ahoj, taky tě tu vítám, poslední dobou se málokdy stane, že je tu někdo nový a přitom "na chlapečky". :) Mně se líbí chlapci tak od 5 do 12 let, někdy až od 3 do 13 let. Kolik je vlastně tobě?
od Filip
čtvrtek 15. 10. 2015, 19:41:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Něco málo o mně - Honda

Ahoj vitaj na fóru, vždy je potešiteľné, keď príde nový člen a ešte viac ak je to BL. :)
od Myš
čtvrtek 15. 10. 2015, 19:50:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Něco málo o mně - Honda

Ahoj Vojto. Vítej a hodně přispívej, ať si místo "začátečnického" obrázku můžeš dát nějakého hezkého kutíka :)

Ať se Ti tu líbí
Myš
od Jeremy
čtvrtek 15. 10. 2015, 21:57:16
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Něco málo o mně - Honda

Ahoj, Hondo. Ako už podotkli iní, je skutocne tak trochu sviatok, keď sem zavíta BL nováčik :-) Začiatky som mal pri objavovaní samého seba podobné, ale to asi väčšina BL. Čo sa týka Tvojho dobrého kamaráta, pokiaľ má 15, tak by ťa tu nikto nelinčoval, aj keby si s ním niečo mal, hoci rozumiem, že n...
od Teenbl
neděle 18. 10. 2015, 15:47:30
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: GL versus BL?

Taky se pokusím vyjádřit. Když jsem býval mladší a trochu víc pubertální, vnímal jsem jistou rivalitu či nevraživost mezi BL a GL. Nevím, z čeho pramenila, možná jen z mé blbosti a důvodu si hledat na GL něco negativního, objektivní příčinu neměla. Dnes tento postoj vnímám u některých BL i u některý...
od Filip
pondělí 19. 10. 2015, 18:27:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Otec prišiel unavený neskoro domov z práce, keď tu zrazu za ním dôjde jeho syn a pýta sa ho: Syn: "Ocko, môžem sa ťa niečo opýtať?" Otec: "Samozrejme, čo treba?" Syn: "Oci, koľko zarábaš za hodinu?" Otec: "To ťa nemusí zaujímať. Prečo to vôbec chceš vedieť?" S...
od alun
pátek 20. 11. 2015, 11:26:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Alunovo vystřízlivění

Ahoj, rozhodl jsem se sepsat v krátkosti posledních pár let (5 let) mého života. Příběh začíná v období, kdy mi bylo 18 let a já byl vzorným studentem na střední škole. Mezi 18 a 19 rokem mého života se toho událo spousta. Nevím kde začít. V té době jsem si uvědomoval, že určitě jsem gay, ale háček ...
od simgiran
čtvrtek 2. 6. 2016, 17:05:10
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Nehledáte nás? Nabízíme se ("Pedoživitopisy")

Základní informace: Muž , 25 let , magisterský student v přírodovědném oboru v Brně , nezadaný , ateista, skeptik, mám rád hudbu, zajímají mě přirodní věda, psychologie, politika Přitahují mě chlapci mezi 6 a 15 lety s vrcholem přitažlivosti mezi 10. a 12. rokem, ženy , jsem neexkluzivní (sado)maso...
od Daniel
středa 13. 7. 2016, 23:10:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zpověď toho, co zneužíval

Milá Janino, rozumím tomu, že z toho, co tady čtete, vám může být na zvracení, ale tento web vznikl mimo jiné i proto, aby k podobným případům zneužívání nedocházelo. Je potřeba, mladí chlapci na prahu dospívání, kteří si začínají uvědomovat svoji odlišnou sexualitu, četli podobné příběhy, a by si u...
od Marco Freeman
čtvrtek 25. 8. 2016, 20:36:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Pro odreagování - vtipy a jiné srandičky

Na email mi došla duši obohacující zpráva: Návrh léčby From: arnoldman@seznam.cz 15.08.2016 (před 10 dny) To: Marco.Freeman@protonmail.com Ahoj Marco, ty zasranej mentále. Mám návrh na vyléčení tvé krásné vlastnosti, lásce k dětem. Skoč z okna nebo pod auto, tvoje existence se neslučuje s normální s...
od Cute Boys
čtvrtek 22. 9. 2016, 19:13:58
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Na úvod :)

Ahoj všem, po několika málo návštěvách místního chatu jako anonym jsem se rozhodla zaregistrovat a zároveň se tedy představit zde :) Po zcela náhodném (i když na náhody moc nevěřím) objevení filmu Danielův svět jsem začala pohlížet na pedofilii poněkud jinak a hlavně daleko podrobněji, než kdykoliv ...
od LBoy
pátek 23. 12. 2016, 2:02:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

LBoy - môj príbeh

V tejto komunite som už dlhšiu dobu. Presnejšie od roku 2004, keď som sa prvý krát dostal ešte na vtedajšie xko.cz do Boylove miestnosti. Keď si tak čítam občas toto fórum premýšľam nad tým, že možno jeden životný príbeh niekoho, kto sa už nehľadá, ale je vyspelý a vyrovnaný BL by mohol byť prínosom...
od Marco Freeman
pátek 20. 1. 2017, 13:26:00
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Zamilovala se do mě máma mého kutíka

Když jsem tak očima prolétával očima tuhle diskuzi, vzpomněl jsem si na coming out, který jsem prodělal s matkou mého kutíka a který osobně považuji za zatím nejtěžší, jaký jsem kdy absolvoval. S Prckem, daným kutíkem, jsem se setkával opakovaně od jeho čtyř let, kdy jsem se do něj taky zamiloval. M...
od Myš
úterý 21. 3. 2017, 21:34:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Tiscali.cz: Rozhovor s mužem s pedofilní preferencí

Zkrotit zamilovanost: Rozhovor s mužem s pedofilní preferencí (Tiscali.cz) Mezi člověkem, který zneužívá děti a pedofilem, není rovnítko, uvádí v rozhovoru pro Tiscali.cz jednadvacetiletý pedofil. Mladík otevřeně hovoří o tom, jak si uvědomoval svoji orientaci, nebo o své aktivitě v pedofilní komun...
od Filip
úterý 6. 6. 2017, 23:37:28
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: anonym na chate

Prepáč Marco ale to mi nestačí. S veľkou pravdepodobnosťou to bol ten istý anonym ako včera, čo útočil na Honzu Forsta. A áno prestal, ale nie preto že bol upozornený, ale preto že člen ktorého napadol radšej z chatu odišiel. Ja nepotrebujem aby bol na chate stále celý moderátorský tým, ale ak nejak...
od Martin Fafejta
sobota 10. 6. 2017, 16:27:05
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Sociologický výzkum mezi členy ČEPEKu

Vážení přátelé, obracím se na vás s prosbou o účast ve výzkumu „Sebepojetí, coming-out a konstrukce reality u členů Československé pedofilní komunity“. Hledám jedince zaregistrované na webových stránkách pedofilie-info.cz, kteří se považují za pedofily a byli by ochotni účastnit se výzkumného rozhov...
od MR_Xguard
pondělí 24. 7. 2017, 18:58:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sociologický výzkum mezi členy ČEPEKu

Setkal jsem se s panem Fafejtou. Je to příjemný člověk. Diskuze probíhala tak, že se pan Fafejta vždy zeptal a já jsem se snažil na danou otázku rozvitě odpovědět, i když mi to moc nejde. :) Moc příjemné bylo, že mě do ničeho netlačil, nechal mě mluvit nebo mi občas pomohl se nasměrovat k odpovědi, ...
od simgiran
sobota 5. 8. 2017, 11:19:22
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Sociologický výzkum mezi členy ČEPEKu

Tak už jsem byl také vyzpovídán. Jelikož Martina znám už z Pride a občas s ním prohodím pár slov přes internet, tak asi je jasné, že jsem se nebál a nebyl jsem překvapený. Jen zopakuji, co tu už někteří zmínili, totiž že můžete říct tolik, kolik vám je příjemné, nebudete do ničeho tlačeni, ale když ...
od Allein
neděle 13. 8. 2017, 0:36:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Prague Pride 2017 – Tolerance a respekt? Pro organizátory zřejmě jen planá slova

Na titulní stranu ČEPEKu jsem umístila shrnutí naší včerejší účasti na festivalu Prague Pride, které bylo oproti minulému roku poněkud složitější a napjatější, než jsme očekávali. Tentokrát nás ale nečekaly problémy ze strany policie ani veřejnosti, ale ze strany samotných organizátorů festivalu: Pr...