Nalezeny 4 výsledky hledání

Zpět

od hunter
čtvrtek 22. 10. 2015, 23:11:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

O mě - hunter

Ahoj, nevím, moc co napsat. Nechci se moc seznamovat, jsem nedůvěřivý. S holkami raději nejsem sám. I jsem se preventivně léčil, když se mi na ně moc chtělo. Ale naštěstí jsem nikdy nic neudělal. Na holčičky se mi hezky kouká, ale radči si hraju a povídám s klukama. Těžko říct, roč jsem tady, asi ni...
od hunter
sobota 24. 10. 2015, 22:12:43
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: O mě - hunter

Bylo to moje rozhodnutí, když jsem viděl, že se mnou láska k holkám nějak mlátí. Opravdu jsem se musel fyzicky přemáhat, abych žádné nesáhl na zadek. Tak jsem se domluvil s jedním sexuologem, kterej řekl že mám pravdu a dal mi prášky. Byla to krásná doba. Fakt mi to vypnulo sexualitu, že jsem ani ne...
od hunter
úterý 27. 10. 2015, 20:09:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Příklady nevhodných fotografií

Hele, to snad nemůžete myslet vážně, že to dítě v plínách je mimo!!!!! Ukažte mi takhle malý dítě, jak sedí s nohama u sebe... jimými slovy, dejte si mezi nohy ručník a zkuste sedět s nima u sebe. Já jsem proti DP, ale tohle přeháníte!!! Nestačil by fakt, že fotka NENÍ MYŠLENÁ jako DP???
od hunter
neděle 1. 11. 2015, 0:37:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Maďarská kameramanka kopala do utečencov

Na netu je video, kde je jasně vidět, že ten chlápek upadl potom, co ho strčil policista. V tom davu skutečně kopala, ale jak byste jednali vy, kdyby se na vás řítil dav takových trotlů? Obecně k uprchlíkům - pro ty, kdo je omlouvají a podporují. - Válka v Sýrii trvá 5 let. Proč prchají až teď? - po...