Jsi pedofil ochotný věnovat trochu času vyplňování dotazníku ohledně tématu pedofilie? Vyplň prosím dotazník k výzkumné části seminární práce!

Nalezeno 200 výsledků hledání

Zpět

od Fx100d
pátek 1. 4. 2011, 18:39:18
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Bambulkine Dobrodruzstva

Jsem si vzpoměl na tohle:

Krásná holka. :[
od Fx100d
pondělí 2. 5. 2011, 10:40:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jeden z mých snímků

Jistě je tu každému ta fotka trochu povědomá. Vznikla v Pražské ZOO kde jsem byl se svou kamarádkou a jejím synkem Filípkem. Ten si tam v parku začal hrát s touto krásnou holčičkou a vznikl nádherný snímek. http://s6.postimg.org/o4luzlqa9/147nahled.jpg Přímý odkaz: http://s6.postimg.org/ccteb26a9/14...
od MR_Xguard
středa 11. 5. 2011, 0:30:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Sblížení - Báseň

SBLÍŽENÍ Letmé pohledy do tváře dívenky Pohledy do očí, až jiskra přeskočí Pohledy na líčko, přibliž se maličko Rukama obejmi a radost dopřej mi Za tvoje obětí mám v srdci dojetí Vlasy tvé hladívám, krásu tvou vstřebávám Štěstí teď chci ti dát, můžeš si se mnou hrát A pro čas plynoucí, nebudem stár...
od Fx100d
pondělí 13. 6. 2011, 22:02:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Věrná samota - báseň

Když přijde nic, spojí se s prázdnotou, má duše víc promlouvá s samotou. Šedivé dny míhhaj se za oknem, pochmurné sny střídaj se se smutkem. Doteky z lásky já nesmím darovat, nevinné krásky mohu jen sledovat. Dní prázdnoty je šíleně mnoho, mozkové závity šílí mi z toho. Chybí mi doteky a lidské tepl...
od Tomi
pondělí 11. 7. 2011, 11:19:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Fotoateliér dětí - Bibione Itálie

Tak kluci teď mi řekněte jestli se mílím když by jste tohle viděly někde ( já to viděl v Itálii) tak že by jste se nepozastavily a nekoukly se pořádně ... Já se zasekl pěkně dlouho nádhera :-) http://s6.postimg.org/czsb0l369/144.jpg Přímý odkaz: http://s6.postimg.org/czsb0l369/144.jpg http://s6.post...
od artem_is
sobota 10. 9. 2011, 23:54:19
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Už vím jak - báseň

Už vím jak vypadáš má milá, to když jsi tenkrát přiletěla. Jsi anděl, který možná tuší že moh by pohladit mou bolavou a černou duši. Jsi malá víla, který zpívá co mojí lásku v sobě skrývá, a je to těžké k uvěření, krom tebe tu nikdo jiný, než ty zkrátka není. Kdy tě zas spatřím má milá aby's mou duš...
od artem_is
neděle 11. 9. 2011, 0:02:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pro tebe - báseň

Oči jako dvě studánky,
v nichž se asi utopím
A ve vlasech dva copánky
co myslíš si, já asi vím.

Ruce tvé co zakryjí mé oči,
abych nevěděl kdo jsi.
Svět se se mnou točí
a mísí se s nebesy

Hádej, hádej hádači,
kdo polapil tě zcela.
A slova na to nestačí,
když zjevíš se mi celá.
od artem_is
neděle 11. 9. 2011, 0:04:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Malíř - báseň

Nakreslím pastelkou noční oblohu, nás oba pod ní, jak hledíme nahoru. Držíc se za ruce šeptáme tajnosti, co nikdo neslyší, nevinné hlouposti. Na nebi nakreslil malíř nám neznámý, symboly štěstí, lásky a strádání. Strádání, samoty a radost shledání, osude tajemný, osude neznámý. Zakouzli rukama a vyč...
od MR_Xguard
pondělí 24. 10. 2011, 10:55:35
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zoe, malá rocková kytaristka z Newbury Rock School

Tak tohle MarkM náhodou našel na ytb a mě zabila svojí krásou a uměním. Jsem se do ní okamžitě zamiloval. *heart* *heart* *heart* Všechny videa jsou ve FullHD se skvélým obrazem i zvukem. Přeji příjemný poslech a podívanou. K9p1mfjBQdw X4Kjtp4sA9E y24Awr4_yEI SmrbiTAU5-Y 0h1S8FzlSLU PS6Xn5QoQgE B0z1...
od lsiv
pátek 13. 1. 2012, 8:02:27
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Youtube

Jeste jedna dojemna reklama s detmi.. :)

od VANAX
středa 7. 3. 2012, 19:59:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Sen - báseň

Básnička táto je o mne a o tebe, o mojich túžbach, o mojej potrebe. Potrebe objať ťa, hladiť a milovať, s tebou sa smiať, smútiť i radovať. Držať ťa za ruku, hľadieť ti do očí, rozjímať chvíľočku o tvojom obočí. Dať pusu na čielko, noštek či na líčko, potom ťa poštekliť, ale len máličko. Úsmev tvoj ...
od Angelo
pondělí 18. 6. 2012, 20:56:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pročpak pláčeš, holčičko? - báseň

"Pročpak pláčeš, holčičko?" "Ale, mám zlomené srdíčko." "A kdopak ti tvé srdce zlomil?" "Hm, to bys nepochopil." "Pověz mi to, moje milá, pověz, prosím." "No co, žal a smutek v sobě nosím." "Ale proč, děvče, řekni, proč?" "Celý svět je bláznivý kolotoč." "A tobě je z té jízdy špatně?" "Jo, jsem z to...
od Angelo
pondělí 18. 6. 2012, 21:04:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ulice - báseň

Šel jsem takhle ulicí, v jednom letním dni, proti mě šla holčička, ale byla ještě daleko, pomalu jsem se vám blížil k ní, a viděl jsem, že oděna je na lehko. Krátké bílé šatičky vám měla, a blonďaté vlásky, pod ramena sčesané, modré oči, doplněné kásou těla, lesklé bílé sandálky, jak čerstvě kupovan...
od Angelo
pondělí 16. 7. 2012, 21:14:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Umělecké akty dětí

Po jedné ostřejší diskuzi, zde na chatu, jsem se rozhodl založit toto téma na fóru, které by se dětským aktům věnovalo. Ovšem, nejedná se o diskuzi, kde by se zobrazovala dětská nahota, ale učelem je spíše úvaha nad touto, dalo by se říct, problematikou. Vždycky jsem si myslel, že fotit akty mohou o...