Nalezeno 28 výsledků hledání

Zpět

od Angelo
pondělí 18. 6. 2012, 20:56:04
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pročpak pláčeš, holčičko? (báseň)

Pročpak pláčeš, holčičko? "Pročpak pláčeš, holčičko?" "Ale, mám zlomené srdíčko." "A kdopak ti tvé srdce zlomil?" "Hm, to bys nepochopil." "Pověz mi to, moje milá, pověz, prosím." "No co, žal a smutek v sobě nosím." "Ale proč, děvče, ...
od Angelo
pondělí 18. 6. 2012, 21:04:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ulice (báseň)

Ulice Šel jsem takhle ulicí, v jednom letním dni, proti mě šla holčička, ale byla ještě daleko, pomalu jsem se vám blížil k ní, a viděl jsem, že oděna je na lehko. Krátké bílé šatičky vám měla, a blonďaté vlásky, pod ramena sčesané, modré oči, doplněné krásou těla, lesklé bílé sandálky, jak čerstvě...
od Angelo
středa 27. 6. 2012, 19:04:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Můj pedofilní (nepedofilní) život...

Ani nevím, jak začít a co mám psát. Můj pedofilní život, dá-li se to tak nazvat, protože mám občas dojem, že ani nejsem pravý pedofil, není nijak zajímavý. Napíšu tedy něco o sobě. Nejsem tu sice žádný nováček, ale mám pocit, že je to, tak trochu, slušnost něco o sobě napsat. Když se zamýšlím nad tí...
od Angelo
neděle 1. 7. 2012, 21:38:25
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Diskuze k článku: Quenta - Odpustila jsem "svému pedofil

Abychom se tu pořád dokola neoháněli tou "zlou a nechápavou společností", ona nemusí být vždy jediným viníkem toho, že si dítě později začne vyčítat dobrovolné erotické aktivity s dospělým (včetně třeba i toho, že se nechá vyfotit nahaté). Dětská mysl se rychle vyvíjí a samo dítě může změ...
od Angelo
pátek 6. 7. 2012, 10:08:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: topkapi

Pěkné, krásně napsané a zajímavé, hlavně ten závěr, že si brouzdal internetem a narazil na fotografie malých chlapců ve spodních prádlech, mezi nimiž byl i Martin. Mě se něco takového stát, že bych znal osobně nějakou holčičku a pak ji našel na internetu ve spodním prádle, asi by mě to zarazilo, ted...
od Angelo
pondělí 13. 8. 2012, 13:59:40
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Už nejsem vaše dcera / Ich bin nicht mehr eure Tochter (Karin Jäckel)

Už nejsem vaše dcera / Ich bin nicht mehr eure Tochter Karin Jäckelová se zajímá o sexuální zneužívání žen, a tak s jednou z nich podle jejího vyprávění napsala knihu. Příběh vypráví o Monice B., která byla obětí zněužívání dlouhých 17 let, než našla odvahu podat na otce trestní oznámení. http://ww...
od Angelo
sobota 8. 9. 2012, 2:41:59
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Příběh pedofila (kolektivní příběh na pokračování)

Příběh pedofila Předmluva: Není to nic nového. Viděl jsem to kdysi na nějakém pedofilním webu. A já tento nápad sprostě okopíroval, za což se omlouvám. Ale tak mě napadlo, proč to nezkusit, proč se také něčím neodreagovat. Možná vám to přijde jako blbost, možná ne, popřípadě to celé smažte. Tento p...
od Angelo
pondělí 15. 10. 2012, 13:00:57
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Je pedofílie zlá? (medunka1133.blog.cz)

Brouzdal jsem internetem a našel jsem tuto stránku, kde se píše o pedofilii. Není zde psáno nic moc zajímavého, ale je hezké, když pedofil vidí pochopení druhých. Autorka se zde zmiňuje o jednom pedofilovi, který ji ukázal, že pedofil není zlý člověk, a že má děti opravdu rád. Ten pedofil je nám vše...
od Angelo
čtvrtek 15. 11. 2012, 16:16:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Poďakovanie správcom fóra

Krásná pochvala. Všichni, co se na fungování tohoto webu podílejí, si ji určitě zaslouží. Věřím, že není lehké se starat o web a bojovat za pedofilii. Vážně, klobouk dolů všem, kteří mají podíl na vývoji tohoto webu, a kteří neustále přesvědčují veřejnost, že pravý pedofil dětem neubližuje, a snaží ...
od Angelo
pondělí 3. 12. 2012, 11:19:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Trápím se, trápím (báseň)

Trápím se, trápím Trápím se, trápím, hrozně to bolí, noc co noc nespím, nejím a nepiji, a když přeci zavřu víčka a spím, zlé sny se mi zdají, až mě to ničí. Všechno jen ztrácím před očima, vše, co jsem měl, a měl jsem rád, mizí, jak pára nad hrncem, ach jo, a já už nemám důvod se dál smát. Kolik vě...
od Angelo
středa 5. 12. 2012, 10:52:15
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Život bez radosti (báseň)

Život bez radosti Rozednívá se a já se neusmívám, pláču, noc byla dlouhá a myšlenky nebyly klidné, bolí mě duše, svírá mi tělo a já se trápím, moc se trápím, nemám proč, chtít dál žít. Sevření je kruté, cítím se jako mršina, nic mě netěší, jen myšlenky mě sráží, padám k zemi, a nemohu se nadechnout...
od Angelo
pátek 7. 12. 2012, 11:12:20
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Prosím, miluj mě (báseň)

Prosím, miluj mě Zahraji na klavír smutnou skladbu, a ty se rozpláčeš, je ti smutno, dívám se ti do očí, jak pouštíš slzy, a jen tiše dýchám, jako vánek v dešti. Tvé slzy kapou na černý lesklý klavír, jsou doprovázeny smutnou melodií, a já nepřestávám a stále hraji a hraji, A ty pořád pláčeš a pláč...
od Angelo
středa 26. 12. 2012, 13:05:46
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ani nevíš, jak mě to bolí (báseň)

Ani nevíš, jak mě to bolí Miloval jsem Tě, moc jsem Tě miloval, Ty štěstí a radost do mého života si vnesla, já, opojen láskou k Tobě, měl chuť žít, měl jsem touhu mít se nádherně. Ty, byla si holka báječná a kouzelná, cítil jsem, jak Tvoje láska ke mě kvete, být s Tebou, to byl vždy rajský okamžik...
od Angelo
pátek 28. 12. 2012, 23:13:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Opravdu mají pedofilové tak špatnou pověst?

Já to tedy říkám jen lidem, kterým věřím. A je zajímavé, že věřím asi jen holkám, protože jsem to zatím žádnému kamarádovi nebo někomu z rodiny neřekl. Že jsem pedofil o mě ví jen pár mých kamarádek. :) Ale je pravda, že není dobré říkat to na potkání, někteří lidé to prostě nepochopí a odsoudí vás.
od Angelo
středa 9. 1. 2013, 12:00:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Mám vás rád

Sedím u počítače, poslouchám hudbu, a mám dojem, že bych chtěl něco říct, něco vám sdělit. Mám poslední dobou pocit, že mě tu nemáte moc rádi, že vám tu možná i vadím, a že jsem ve vašich očích někdo, kdo se dá považovat za zlého člověka. Ano, možná jsem udělal několik kopanců, které mohou vypadat, ...
od Angelo
čtvrtek 10. 1. 2013, 11:50:49
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Být šťastný, to bych si přál (báseň)

Být šťastný, to bych si přál Jít cestou a být šťastný, to bych si přál, chtěl bych se usmívat a radostí si zpívat, mít svět růžový a plný, plný hřejivé lásky, a mít pocit štěstí a spokojenosti, chci žít. Ale bolavé srdce a zjizvená duše mě tíží, nemám sil, abych se vydal na další cestu, na cestu, k...
od Angelo
pondělí 21. 1. 2013, 10:00:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: detska nahota

Já si myslím, že vidět krásu na nahatých dětech, není nic špatného. Není snad povinnost mít k dětem i nějaký cit, než jen být jimi vzrušován. Pokud člověk dítěti neublíží a ani toho není schopen, tak nevidím nic špatného na tom, že je bere jen jako sexuální objekt. Za to člověk nemůže. Mě se také hr...
od Angelo
úterý 22. 1. 2013, 11:41:17
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: detska nahota

diky ja vim nahota neni vse totiz v realnem zivote bych si nic k detem nedovolilvim ze je spatne je jen videt jako sexualni obekt a taky obdivuji jejich krasu ae to vzruseni je pro me neovladatelne ae tak myslim si ze by to nemuselo byt nic spatneho kdyz to nedelam snima v realu ikdyz ja si nekdy s...
od Angelo
neděle 3. 2. 2013, 15:56:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jo, láska (píseň)

Nudil jsem se a napadlo mě, že bych mohl zkusit složit písničku. Ale nevím, jestli to byl dobrý nápad. Zde vám přináším zatím úryvek, jsou to dvě sloky. Ta písmena s číslama nad těmi verši, to jsou akordy. Ale stejně, jak sleduji, asi se v tom nevyzná ani profesionál. Chtěl jsem to zatím napsat jedn...