Nalezeny 4 výsledky hledání

Zpět

od efix
sobota 11. 1. 2014, 0:52:34
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Příhoda z vlaku

Keby sa mi to nepodarilo, vyčítal by som si, že som hlúpy a posraný. Naopak, možná by sis měl pak říkat, že jsi vlastně rozumný. Blbá společnost... Jako kdyby si bývala sedla naproti mně nebo na ty vedlejší sedačky, jak to ůvodně vypadalo, tak bych ten hovor i navázal. Ale jít za ní ob tři sedačky,...
od Kasz
neděle 5. 4. 2015, 22:00:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Coming Out a dieťa

Tím, že se nesvěříš, nic nepokazíš, a spíš bych doporučoval se držet víc při zemi, zpátky, a zbytečně se nesvěřovat. Svěřit se můžeš relativně kdykoliv, ale jak už se jednou svěříš, nelze to vzít zpět. Zatím jsem se dětem i svým láskám svěřil pouze v případě velmi příhodných okolností, které kolem p...
od asce
středa 18. 11. 2015, 0:27:06
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Uděleno varování uživateli Plyšáček

Hmm co tym myslis ze BL su predovsetkym homosexuali? Myslím to tak, že zatímco GL mají jednu úchylku, a sice že je eroticky přitahují příliš mladé dívky, u BL jde o dvě úchylky - přitahují je a) příliš mladí b) chlapci. Tak jak to tu pozoruji v poslední době, tak mi prostě přijde, že u BL převažují...
od Jeremy
čtvrtek 14. 1. 2016, 8:47:29
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ahoj - enterlogin

Ja sa na "dieťa" premienam až v spolocnosti detí ;) V jedný písničce se zpívá, že nejhorší je "žít život bez lásky". Ale to se holt nedá nic dělat. Už je to tak. Nemyslím, že Ti čokoľvek bráni prežiť život plný lásky. Vyslovene partnerský vzťah z toho asi nebude, ale kutíkom (a nielen im) môžeš dáva...