Nalezeno 18 výsledků hledání

Zpět

od Seigold
středa 6. 7. 2016, 15:35:12
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Já boylover

Ahoj všichni jsem boylover se zaměřením na kluky ve věku 5 - 10 let. Ve svém životě jsem za třiatřicet let byl zamilovaný do pěti chlapců. Současně je to 8-letý Maty. Znám ho od jeho 5-ti. Doufám že nám to ještě chvíli vydrží. I když pro mne malý kamarád ztratí přitažlivost, neznamená to že ho opouš...
od Seigold
středa 28. 12. 2016, 20:22:44
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Seigold - kriminální pedofil

Ahoj lidi, na chatu jsem slíbil, že zkusím napsat svůj životní příběh. Čím více o tom přemýšlí, tím těžší je najít nějaký začátek. Je mi přes padesát, a že jsem na malé kluky, jsem si uvědomil dost pozdě, až po vojně. Vše vlastně začalo na chatě mého otce. Přijel jsem ho neohlášen navštívit chvíli p...
od Seigold
pondělí 2. 1. 2017, 15:00:52
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Seigold - kriminální pedofil

DODATEK č.1 Opět na chatu se mě Filip ptal, co jsem vlastně udělal klukům, proč jsem obviněn. Odpověděl jsem mu, ale mám pocit, že vysvětlení si zaslouží všichni. Pokud si vzpomínám, vše vždy začalo tak nějak pozvolna, postupně. Přes den,když jsme byli sami, tak se vždy v rámci jiné činnosti našel ...
od Seigold
středa 4. 1. 2017, 21:19:11
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

DODATEK č.2 Tento dodatek by měl být o tom, proč jsem konečně změnil pohled na svou deviaci. Poté, co z mého života odešel Vojtík, jsem byl poprvé po dvaceti letech bez dětí. Pravdou je, že doma se mnou byli dva kluci. Tibor třináct let, Radek patnáct. Výsledek mé snahy o pěstounskou péči. V dobrém...
od Seigold
neděle 8. 1. 2017, 12:34:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Proč k psychologovy. Co očekávám od návštěv psychologa? Původně hlavně terapii, jako doplněk sexuologické léčby. Tj. uvědomění si co jsem (i když tady už mi asi moc nepomůže), trénink sebeovládání, něco k motivaci, možná závislosti. Hledání alternativ a náhražek nevím, spíš ne. Nyní už je situace t...
od Seigold
středa 11. 1. 2017, 19:16:38
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Jedno letní odpoledne - povídka

JEDNO LETNÍ ODPOLEDNE. Sedím před kavárnou a popíjím svůj čajíček. Je krásný letní den, ale můj soukromý mrak se opět uhnízdil přímo nade mnou. V mých myšlenkách se opět probudily vzpomínky na minulost. Hlavou se mi honí připomínka zla, které jsem spáchal. Zla, které mě bude pronásledovat po zbytek ...
od Seigold
středa 11. 1. 2017, 19:18:51
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Vánoce - povídka

VÁNOCE Blíží se prosinec, a já si pomalu uvědomuji, že letos Vánoce opravdu nechci trávit v kruhu rodiny. Není to proto, že bych své blízké neměl rád, ale mé třicetileté přetvařování jsem se rozhodl hodit za hlavu a oni jsou jediní z těch na kom mi záleží, kteří o mě nic nevědí. A já bych asi nedoká...
od Seigold
pátek 13. 1. 2017, 15:40:36
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Vodácký výlet - povídka

VODÁCKÝ VÝLET To nemůžeme sjet! Sedím s Matym v nafukovací kanoi a blížíme se k jezu, který ze břehu vypadal pohodově. Ne tak z vody. Maty je úplně v klidu a důvěřuje mi. Blázínek. Je to zase jeden z mých inteligentních nápadů, do kterých zatahuji i Matyho. Pravdou je, že sám bych je zase nerealizov...
od Seigold
úterý 17. 1. 2017, 20:08:08
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

"Mám tě rád!" - povídka

„Mám tě rád!“ Jestli Maty nějakou činnost miluje nade vše, je to koupání v jakékoli formě. A je jedno, jedná-li se o vanu, rybník, bazén, kaluž, nebo kašnu. Pokud je možnost, snažím se tuto jeho zálibu podporovat. S jistým omezením. Přece jen vymést tu největší kaluž před nádražím těsně před odjezde...
od Seigold
středa 18. 1. 2017, 13:08:31
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Rodinná krize - povídka

RODINNÁ KRIZE V době, kdy dvojčatům bylo šest, o svém taťkovi pomalu ani nevěděli že existuje, a chodili ještě do školky, se jejich mamce podařilo napít čisticího prostředku a poleptat si hltan a žaludek. Samozřejmě skončila v nemocnici, a já se stal ze dne na den dědečkem na plný úvazek. V práci na...
od Seigold
pátek 20. 1. 2017, 11:57:02
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Táborová láska - povídka

TÁBOROVÁ LÁSKA Můj asi poslední tábor. Dnešním dětem přestávám rozumět, už jim nemám co nabídnout. Letos se ani vlastně nezapojuji do programu. Mám na starosti technické zázemí. Kuchař, zdravotník, hospodář. Přesto se obrovsky těším. Na Vojtíka. Těsně před táborem jedu do děcáku ještě něco vyřídit, ...
od Seigold
pátek 20. 1. 2017, 20:54:39
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Plyšový medvedík

Já spávám s medvídkem Matym, když tu nemám toho opravdového Matyho.
od Seigold
středa 25. 1. 2017, 20:32:33
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zimní radovánky - povídka

ZIMNÍ RADOVÁNKY Zimní čas nemám zrovna v lásce a nejraději bych ho strávil u topení. V příštím životě chci být medvědem. Leč co bych neobětoval pro Matyho. Proto domlouvám na víkend ubyťák v Malé Morávce. Ubyťák, neboli ubytovací vagón, stojí v Morávce na odstavné koleji místního nádražíčka, kam už ...
od Seigold
čtvrtek 16. 2. 2017, 19:46:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Zubatá Veverka - povídka

ZUBATÁ VEVERKA Zaujatě sleduji předpověď počasí, protože potřebuji mít jistotu, že zítra v noci nebude pršet. Nakonec to vypadá, že by mi mé plány mohli vyjít. Od minulého roku učím Matyho střílet z luku a už mu to celkem jde, ale hlavně ho to baví. Trochu mi také nahrál letošní dětský den, který se...
od Seigold
úterý 28. 2. 2017, 18:19:50
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Čoho sa najviac bojíte?

Strach. Myšlenky které mne napadají při tomto slově jsou různé. Strach přiznat svou orientaci a soud mamce. Strach z uvěznění. Strach o své blízké. Strach ze samoty? Nevím. Jsem docela rád sám. To spíše strach ze ztráty opravdových kamarádů. Co mě naopak přímo děsí, je to, že po mně nic nezůstane. Ž...
od Seigold
středa 22. 3. 2017, 11:47:01
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Pedofilovo "desatero"

KDY MOHU BÝT SÁM S DÍTĚTEM 1. Jsem úplně vyrovnaný se svou pedofilní orientací. 2. Jsem vyrovnaný s tím, že nikdy nebudu mít sex. 3. Přítomnost dítěte mne naplňuje, ne traumatizuje. 4. Zásadně naplňuji potřeby dítěte, nikoli své. 5. Přítomnost dítěte nenarušuje mé sebeovládání. 6. Znám dokonale riz...
od Seigold
pátek 7. 4. 2017, 22:40:37
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Poklad na Šelenburku - povídka

Poklad na Šelenburku. Maty je můj malý strašpytlík. Bojí se tmy, a to až tak, že spí při rozsvícené lampičce a bojí se dojít si sám na záchod. Na druhou stranu miluje strašidelné příběhy a lehčí horory. I když už jsem ho přistihl, že se bál i u Scooby Doo. Nicméně příběhy mu vypravuji rád, protože ...
od Seigold
čtvrtek 2. 8. 2018, 12:48:07
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Muž měl zneužít desítky chlapců! "Nebrali to zle." (Nova.cz)

Muž měl zneužít desítky chlapců! "Nebrali to zle," řekl u soudu (Nova.cz) U Krajského soudu v Olomouci by měl ve středu zaznít rozsudek nad mužem, který podle obžaloby už před 20 lety zneužíval chlapce v Domašově. Hrozí mu až 12 let vězení. Léta žil tento muž navenek spořádaným životem. Nikdo z jeh...