Nalezeno 7 výsledků hledání

Zpět

od Varys
pondělí 11. 7. 2016, 9:03:03
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Ahoj...

Zdravím Vás, tak jsem po dlouhém váhání dostal tu odvahu se zaregistrovat. Něco málo o mě: Je mi 40let, 14let ženatý a mám syna, kterému je 12let. Svojí orientaci zdárně celou dobu tajím a o tom, že se mi líbí dívky a chlapci ve věku od 6 do 12let... o tom ví jen 3 kamarádi. Před rodinou vše tajím. ...
od Varys
pondělí 11. 7. 2016, 10:19:14
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Jsem chlap a rád chodím na animáky

Já na animáky chodím rád do kina... většinou tam beru svého syna (12) a nejlépe ještě nějaké jeho kamarády a bavíme se. Je mi 40let a mám 105Kg, tak když se začnu smát v kině, pak se děcka smějou mě i když na plátně se odehrává relativní nuda :)
od Varys
středa 13. 7. 2016, 1:01:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Ahoj...

Ahoj. Som rád, že si napísal a podelil sa snami o svoj príbeh. Mne sa najviac páčia dievčatá vo veku od 8 do 14 rokov a tiež to tajím pred verejnosťou. O mne to vedia iba dve osoby ženského pohlavia. Deti milujem najviac na svete. Mňa by zaujimálo, či si bol vo svojom živote niekedy zamilovaný do n...
od Varys
středa 13. 7. 2016, 1:48:56
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Holčička (kresba)

Jsem rád, že tady taky někdo kreslí... Podívám se co mám doma a taky vložím nějakou svojí tvorbu ;)
od Varys
středa 13. 7. 2016, 1:55:41
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Chvíle nudy (kresba)

Některé kresbičky jsou fakt nádherné... Nejvíce se mi líbí asi ta dívka s tou květinou v ruce od Scopi. Fakt super *crazy*
od Varys
středa 13. 7. 2016, 2:20:21
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Příklady nevhodných fotografií

Protože bych rád také vložil na stránky pár odkazů mých top obrázků, přišel jsem se sem podívat, čeho se mám vyvarovat... Sranda je, že tahle sekce má největší návštěvnost *sarcastic*
od Varys
čtvrtek 14. 7. 2016, 10:55:23
Přejdi na fórum
Přejdi na vlákno

Re: Fetišistka

Ahoj, taky tě zdravím... Jsem tady taky chvíli a cítím se tu být jako doma... Jak se říká proti gustu žádný dišputát :) Mám kolegu v práci a rozumím si sním skvěle, protože patří mezi pár jedinců v mé blízkosti, kteří o mě vědí, že jsem pedofil. Cestu jsme si k sobě našli asi proto, že i on má jisto...